V cukrárně ochutnáte velké množství zákusků jako jsou řezy, špičky, větrníky, sachr dort či punčové řezy. Pro oslavu narozenin nebo svatbu si nechejte vyrobit dort na zakázku nebo pochoutky, jako jsou svatební koláčky, nebo drobné cukroví a chlebíčky.

Cukrářství Lavendy Vendula Vytisková
Cukrářství Lavendy je tu pro Vás každý den. Milujete sladké? Potom určitě neváhejte zavítat do naší cukrárny, která se nachází v Jindřichově Hradci na adrese Balbínovo nám. 17. Na výběr máme lákavé, vkusně zdobené a plné chuti narozeninové, svatební i kavárenské dorty. Dále pak skvostné větrníky, mučenkové indiánky, tartaletky, likérové ...
Prodej: - sladkosti a pochutiny - marcipán - čaje - káva - koření - suché plody - dárkové předměty

Zakázková výroba dortů. Možnost upečení bezlepkové nebo bezlaktózové verze dortu. Pečení zákusků, rolád, makronek, rolády, řezy, kelímky, cupcakes.

Cukrářská výroba, prodej: - cukrářské výrobky: - cukroví, cukrovinky, zákusky, dezerty - dorty.

Vinotéka JCV. Prodej: - lahvové víno - výběrová vína přívlastková - sudové víno - pivo - zastoupení pivovaru Svijany: - užší sortiment lahvového piva - dárkové džbány - švýcarské a belgické čokolády - tuzemské sýry - dárkové předměty k vínu - dárkové poukazy.

Zabýváme se prodejem lokálních potravin od vybraných regionálních výrobců. Provozujeme eshop a kamennou prodejnu Z Komůrky s výdejnou Zásilkovny a eshopu.

Výroba - svatební dorty - atypické dorty - svatební cukroví - vánoční cukroví - rolády - koláče - věnečky - kremrole

Vladimíra Drgová, spoluautorka expozice Třeboň v marcipánu. Pořádání jednodenních kurzů modelování postav a figurek z marcipánu. Lektorka cukrářských kurzů Ruční výroba marcipánových figurek, postav a byst. Výroba i podle dodané fotografie.

Pekařství, výroba, prodej: - pečivo - chleba, chléb - buchty, koblihy - zákusky Prodejny: Tř. 5 Května 5, Včelná tel.: 602 757 515 Česká 36, České Budějovice tel.: 602 757 590

Prodej: - čokoláda - čokoládové výrobky

Cukrářství, výroba: - zákusky - kremrole - rolády, řezy - dorty.

Specializací Jany Bínové je cukrářská výroba dortů všeho druhu, rolád, zákusků a cukroví.

Výroba, prodej: -cukrářské výrobky -dorty -zákusky -káva, zmrzlina. Cukrárna.

Distribuce: - čokoláda belgická, švýcarská.

Cukrárna České Budějovice - zakázková cukrářská výroba dodává svatební i narozeninové dorty, vánoční cukroví, vánočky, zákusky (věnečky, větrníky, kremrole, rolády, ovocné řezy), minizákusky, velikonoční beránky, mazance, perníčky a další cukrářské výrobky té nejvyšší kvality. Čeká Vás svatba, promoce, oslava narozenin či zlaté ...

Velkoobchod, maloobchod, e-shop: - cukrářské potřeby a suroviny

Firma byla založena v roce 1990. Sídlo firmy je v Jankově u Českých Budějovic. Vyrábíme pravé křehké medové zdobené perníčky. Naše výrobky dodáváme do cukráren, prodejen s řemeslnými výrobky a ostatním zákazníkům.

Ruční výroba, velkoobchod, maloobchod, prodej: -plněné perníky -zdobené perníky různých tvarů -vánoční sortiment perníků -vánoční cukroví -velikonoční sortiment perníků -linecké a čajové pečivo -perníky na zakázku -sušenky sladké -bezlepkové kukuřičné křupky a tyčky -bezlepkové ochucené kukuřičné křupky -sušená zelenina ...

Výroba a distribuce čokolády a čokoládových výrobků. Ruční továrna na čokoládu a čokoládové bonbony BON BON, síť vlastních prodejen, e-shop.

Pekařství. Výroba: -pekárenská -pečivo běžné, jemné, celozrnné -chléb -cukrářská.

Pekárna. Výroba: - pečivo - chléb - zákusky - BIO pečivo

Pekárna. Výroba: - pečivo - chléb - cukrářské výrobky