V cukrárně ochutnáte velké množství zákusků jako jsou řezy, špičky, větrníky, sachr dort či punčové řezy. Pro oslavu narozenin nebo svatbu si nechejte vyrobit dort na zakázku nebo pochoutky, jako jsou svatební koláčky, nebo drobné cukroví a chlebíčky.

Výroba: - studená kuchyně - cukrářských výrobků - svačinových balíčků včetně nápojů - řízky, pečený bůček - pohoštění na rodinné oslavy, firemní večírky, narozeniny.

Výroba české čokolády ve stylu od bobu až po tabulku. Prodáváme tabulkovou čokoládu, dárková balení, kakaové boby, kakao, datlové pokušení, pralinky a čokolikér. Možnost zakoupení čokolády a čokoládových výrobků přes e-shop nebo v kamenné prodejně v Třebíči.

Pekárna, pekařství, cukrárna. Výroba, rozvoz, prodej: -základní pečivo -rohlíky, bulky, chleba, vánočka -speciální a celozrnné pečivo -jemné, sladké pečivo -základní cukrářské výrobky -cukroví.

Výroba a prodej cukrářských zákusků, dortů, rolád, mini zákusků ad.

Burgery a dezerty od srdce. Kvalitní maso, křupavé máslové briošky, zelenina od místních dodavatelů a s láskou dělané dezerty až k Vám domů !

Ubytování, penzion, pension: -nadstandardní ubytování -kapacita 23 míst -7 pokojů, celkem 16+7 lůžek -pokoje s koupelnou, WC, televize, připojení na internet -další služby dle domluvy -kuchyňka, standardně vybavena -ubytování se psem, pes dle domluvy -možnost pořádání rodinných a společenských akcí -dětský koutek - letní zahrádka ...

Biopotraviny a zdravá strava: - bezlepkový koutek - luštěniny - nápoje - cukrovinky a jiné pochutiny - omáčky - kečupy - pečiva - sladila - čaje - dia produkty - ořechy, semínka, jádra - polotovary a směsi - řasy - koření - oleje a tuky - pomazánky, paštiky a džemy Doplňky stravy - ječmen - zelená káva - ostropestřec - ...

Cukrárna. Výroba, prodej: -cukrářská -dorty, zákusky, svatební, vánoční pečiva dle přání zákazníka.

Pekařství (pekárna), cukrářství. Výroba, prodej: -pečivo. Prodejna-Třebíč: -vedle parkoviště u Kauflandu -provozní doba po-pá 7-20 hod. so 7-11 hod. ne 16-20 hod.

Kavárna v centru Třebíče. Zakázková výroba dortů a zákusků. Příprava sladkých barů pro různé události.

Jsme rodinná firma s dlouholetou tradicí, která se specializuje na výrobu trubiček z listového těsta. Prosetínské trubičky jsou vyráběny podle rodinné receptury z ručně zpracovaného listového těsta z másla. Speciální překládání, válení a chlazení těsta zaručuje jeho vysokou "listovost". Křehkost a vláčnost korpusů doplňuje lehký šlehaný ...

Prodej - bylinné čaje Pěstování - bio zelenina

Cukrárna Jane pro milovníky sladkého, již více jak 10 let, připravuje nejrůznější dobrůtky. Našim zákazníkům nabízí veškerý sortiment ze své vlastní výrobny. Specializujeme se především na zákusky podle osvědčených domácích receptů. Rádi pro Vás připravíme svatební dorty a výslužky, narozeninové dorty i dorty pro různé příležitosti ve 3D. ...

Cukrářství: - výroba svatebních, narozeninových, firemních i krémových dortů dle vašich přání - řezy, ořechové, kakaové nebo kokosové rolády, tvarohové řezy s ovocem, kremrole, věnečky, karamelové větrníčky, laskonky, koňakové špičky a ovocné košíčky.

Cukrářství, výroba: - cukroví, perníčky - dorty.

Raw, veganské a bezlepkové cukrovinky z datlí a kokosu

Restaurace: -moravská a čínská kuchyně -speciality ze zvěřiny -závodní stravování -při zajištění zájezdu 2 osoby zdarma. Cukrárna. Výroba: -domácí cukroví na zakázku pro společenské příležitosti. Zajištění: -rauty -pikniky -svatby -promoce -společenské akce.

Výroba čokoládových specialit. Jsme česká firma vyrábějící čokoládové pralinky a jiné speciality. Naše výroba je zaměřena na ruční zpracování čokoládových bonbónů té nejvyšší kvality.

Pekárna. Výroba, prodej: -veškerý druh pečiva, pečivo -cukrovinky, zákusky.

Dovoz: -cukrovinka, cukrovinky -lékořicové výrobky, želé, marshmallow -žvýkaček, lízátek, kyselých prášků -dražé, hraček s bonbony, pražené kukuřice a dalších produktů.

Cukrářství, výroba: - zákusky - dorty - cukroví

Výroba, prodej: -dekorativní ozdoby holubice, figurky, figurka, kytičky, miminka, prstýnky -svíčky, číslice -dortové stojany, dortové formy -filigránky, marcipán, kandované ovoce, trojbarevný kokos, aligátor, cikrárenské posypky -svatební figurky -jedlý papír na dorty, cukroví, zákusky. -pomůcky ke zdobení -dortové růže barev bílé, žluté, ...

Distribuce: - cukrovinky - lízátka, bonbony, žvýkačky - pendreky, želé pásky - marshmallow - hračky s cukrovinkou.