Mražené výrobky a polotovary, jako je mražená zelenina, maso, ryby, drůbež, mléčné výrobky, mražené ovoce nebo dokonce již hotová zmražená jídla, mají dlouhou trvanlivost a jsou uzpůsobené na skladování v mrazácích. Čerstvost po rozmrazení je samozřejmost.

SOLEX AGRO, s.r.o. mražené ovoce
Naše společnost patří k jednomu z největších výrobců a prodejců vysoce kvalitního mraženého ovoce, hub, ořechů a obilovin v bio a konvenční kvalitě. Zabýváme se sběrem a zpracováním lesních plodů a hub a disponujeme dvěma závody na západní Ukrajině. V ČR zajišťujeme celní odbavení zboží, dočasné uskladnění a zabalení do spotřebitelského obalu. ...
Prodej - smíšené zboží Hotelový dům - 1 - 3 lůžkové pokoje se standardním i nadstandardním vybavením - každý pokoj má vlastní sociální zařízení s předsíní a vestavěnou skříní - recepce s nepřetržitým provozem - každodenní úklid - bBezpečnostní služba - masážní, kosmetický, kadeřnický ...

Pobočka. Ambulantní prodej, rozvoz: - mražené potraviny, výrobky - mražená hotová jídla - mražená zelenina, zeleninové směsi - mražené dezerty - zmrzlina, mražené krémy.

Import, zpracování: - mražené mořské ryby a speciality - výrobky z ryb. Zásobování mraženou rybí surovinou lahůdkářské výrobny.

Výroba, velkoobchod, prodej: -výrobky a polotovary - mražené polotovary.

Prodej: - smíšené zboží - potraviny - drogerie.

Distribuce, prodej, rozvoz - zmrzlina z Opočna - zmrzlinové stroje. Služby - stánek s točenou zmrzlinou z Opočna - adresa: Revoluční 2312/27, Krnov, otevřeno v období: duben - září.

Výroba a prodej - kostkový led balený - ledové bary - sochy z ledu

Dodávka: - mražené, chlazené potraviny.

Prodej - drogerie - potraviny - mapy - CD - DVD

Prodej, velkoobchod: - zmrzlina - sušené mléko - smetana - sušené zmrzlinové směsi.

Mrazírenská výroba-služby. Skladování mrazírenských výrobků.

Distribuční středisko Severní Morava a Slezsko. Velkoobchod, prodej, distribuce: - mražené potraviny, výrobky: - drůbeží, hovězí a vepřové maso - houby - ovoce - pizza - polotovary - přílohy - ryby - sladké či slané pečivo - zelenina - zmrzlina Movenpick, Nestlé - zmrzlinové a jiné dezerty. ...

Zemědělská výroba, prvovýroba: - rostlinná - živočišná. Chov, odchov, líhnutí, prodej: - brojlerová kuřata, drůbež. Výroba, prodej: - násadová vejce (vajec). Velkoobchod, prodej: - mražené potraviny (drůbež). Sídlo společnosti: - Bílovec, Komenského 669/11.

Dodávka, distribuce, balení: - mražená drůbež.

Distribuce: - mražené zboží - uzeniny, sýry - maso - polotovary, výrobky z brambor - drůbež - ryby - ovoce, zelenina - dezerty a nanuky

Mrazírny. Výroba, balení, velkoobchod, prodej: - mražená zelenina: - mražené ovoce. Zpracování a konzervování ovoce, zeleniny a brambor. Prodej, velkoobchod: - čerstvé ovoce-jahody, maliny, jablka - zelenina čerstvá.

Výroba: - mražené smetanové krémy.

Dovozce - velkoobchod: - mražené ovoce + zelenina - mražené lesní plody - ovocné a zel.šťávy + koncentráty + protlaky Zásobujeme české a zahraniční výrobce potravin(mrazírny, konzervárny), dodavatele gastro a velkoobchody. Také dodáváme výrobcům alko a nealko nápojů, vín a lihovin v Česku i v cizině.

Velkoobchod, prodej: - mražené potraviny.

Výroba a prodej: - mražené smetanové krémy - ruská zmrzlina - trubičky - sušenky. Výkup a zpracování: - lesní ovoce.

Prodej: - smíšené zboží - potraviny - mražené zboží - pečivo - cukrovinky - tabák.