Minerální vody, energetické nápoje, nealkoholická piva, kávy, čaje, instantní nápoje, sirupy, limonády, ovocné šťávy a džusy – to vše spadá do kategorie nealkoholických nápojů, které nesmí chybět v nabídce žádné restaurace, hospody, obchodu i supermarketu.

Společnost Kolowratovy sady s.r.o. se věnuje pěstování, skladování a distribuci jablek. K pěstování využíváme jednu z největších pěstitelských ploch na západě Čech. Najdete nás na adrese Velké Dvorce 70, Přimda u Tachova, nabízíme velkoobchodní a maloobchodní prodej jablek, produkujeme také vlastní med a jablečný mošt. Pěstování, skladování, ...

Zabýváme se výrobou a prodejem domácích džemů a marmelád, pečených čajů, ovoce do jogurtů, sirupů, sterilovanou zeleninou, masových konzerv. V naší nabídce také naleznete povidla, paštiky, rillettes nebo čatní. Nezapomínáme ani na domácí mazlíčky. Nabízíme psí sušenky, nebo konzervy pro psy i kočky. Dále v naší nabídce také nabízíme přípravu ...

Výroba, prodej: -víno -mošt -sušené houby.

Pěstování a prodej ovoce - jablka, hrušky, švestky. Moštárna.

Výroba, prodej - pečený čaj - domácí sirupy - hrušková povidla - marmelády.

Prodej, e-shop - drogerie - kosmetika - potraviny - nealkoholické nápoje.

Prodej, maloobchod, e-shop potravin a delikates.

Velkoobchod: - alkoholické nápoje - pivo - víno - nealko - tabákové výrobky - cukrovinky - pochutiny

Internetový obchod, e-shop: -čaje -nealkoholické nápoje -papírová WC sedátka -zásobník na sedátka

Prodej a výroba ovocných moštů, chov ovcí a koz.

Expresní dodávková doprava Dovoz: - alkoholické a nealkoholické nápoje - hygienické potřeby - ovoce - zelenina - krmení pro domácí zvířata.

Velkoobchod: -nealkoholické nápoje -alkoholické nápoje -vína Mikulov -Kord HK -starorežná Prostějov -likéry Božkov -PEPSI COLA -nápoje Walmark.

Výroba a distribuce: -přírodní koncentrované ovocné šťávy bez chemické konzervace -nabídka džusového servisu pro hotely a gastronomii.

-Velkoobchod -Zprostředkování obchodu a služeb -Specializovaný maloobchod a maloobchod se smíšeným zbožím -Inženýrská činnost v investiční výstavbě -Činnost technických poradců v oblasti ochrany vod a životního prostředí -Reklamní činnost a marketing

Maloobchod, prodej: - ovoce a zelenina - pečivo - mléčné výrobky - uzeniny - lahůdky - nealkoholické i alkoholické nápoje - drogistické zboží.

Stolní voda v barelech o obsahu 18, 9 l: -WATERCOOLERS. Vhodná pro: -kanceláře -dílny -domácnosti. Instantní nápoje: -nescafé Makambo -capuccino -capuccino Amareto -čokoláda -studený pomerančový nápoj -citronový nápoj ledový, horký -jontové nápoje -for active.

Maloobchod, prodej: -potraviny -nápoje -tabákové výrobky. Výroba: -pekárenské výrobky -cukrářské výrobky -potravinářské výrobky.

Import, velkoobchod: -potravinářské výrobky -nápoje.

Velkoobchod, prodej: -nápoje -tabák, cigarety -alko, nealko nápoje

Velkoobchodní prodej potravin a nápojů.

Velkoobchod: -nealkoholické nápoje -lihoviny -potraviny -tabákové výrobky.

Zámečnictví: -elektronicky ovládané dveře senzorem, manuálně -garážové a vjezdové dveře kódované dálkovým ovládáním -balkonová zábradlí, schodová zábradlí -konstrukce schodů -mříže, regály, vjezdová vrata. Specializovaná prodejna nápojů - maloobchodní prodej.

Distribuce, prodej: -nealko nápoje -provozovna Plzeň.