Ležérní anebo společenský styl? Pánské oblečení zahrnuje mnoho různých typů oděvů, jako košile, trička, svetry, mikiny, nátělníky, vesty, bundy, kabáty ale také saka, pyžama, kalhoty, teplákové soupravy či dokonce župany. Obléknout se stylově může každý.

Zpracování použitého textilu a velkoobchod s použitými oděvy - přímý dovoz; Export / Import. Přímý a oficiální dovozce dominikánské kávy značky Café Santo Domingo do ČR a EU Velkoobchod a internetový obchod s kávou Café Santo Domingo a dalšími produkty z Karibiku. Rum Brugal.

Velkoobchod s použitými oděvy. E-shop. Second hand. Rozvoz po celé ČR. Dovoz: irsko, německo, rakousko, holandsko, francie, anglie.

Krejčovství, výroba: - pánské a dámské oděvy - oděvy pro myslivce

Maloobchod, prodej, internetový obchod, eshop: -outletového zboží luxusních italských značek: -dámská a pánská móda, konfekce -dětské oblečení i pánské oblečení.

Vývoj, výroba: - módní praní - barvení a úpravy konfekce

Maloobchod, prodej: -sportovní potřeby NIKE, ADIDAS, WILSON, ALPINE: -oblečení, oděvy -obuv, boty, kopačky -sportovní soupravy -trička, mikiny, bundy -trička na tenis, aerobic, fitness, fotbal.

Prodej, e-shop: -internetový obchod -oblečení -obuv -doplňky.

Prodej: - značkový outlet z Anglie - dovoz zdarma.

Nabízíme v současné době v přízemí, prodej kusového secondhandu a outletu ve kvalitě CREAM a 1.jakost za bezkonkurenční ceny (ženy, děti, muži, XXL) a v prvním patře nabízíme prodej formou HRABÁRNY

Činnost: - second hand - dovoz použitého oblečení z Norska

Výroba, šití: -konfekce, oděvy.

Maloobchod, prodej: -textil.

Šití, výroba, prodej: -oděvy dámské i pánské -oděvní doplňky z vamberské krajky.

Prodejny stříbra a značkových oděvů.

Prodej dámského a pánského textilu: - prádlo, ponožky, nadměrné velikosti.

Prodej: - nový i použitý textil.

Second hand - dámské a dětské oblečení - bižuterie - kožená galanterie

Výroba - pletené a háčkované výrobky

Velkoobchod - dámské a pánské oblečení Maloobchod - dámské a pánské oblečení