Obchody se spodním prádlem nabízejí široký sortiment dámského, pánského a erotického spodního prádla. Pořiďte si nové kalhotky, podprsenky, tanga, korzety, stahovací prádlo, boxerky, slipy, župany, noční pyžama nebo košilky. Výběr ze všech velikostí.

Prodej: - dámské, pánské a dětské spodní prádlo, plavky

Opravy a úpravy oděvů, šití z textílií i kůže. Prodej prádla a doplňků.

Maloobchod, prodej: -oděvy -punčochové zboží -prádlo -svetry.

Maloobchod, prodej: -oděvy -prádlo -textil.

Výroba, velkoobchod, maloobchod, prodej: -dámské spodní prádlo a plavky v typických i atypických velikostech -šaty, svetříky s originálním designem -batika -trička, tílka -sukně -šaty večerní -zakázková výroba.

-Výroba školních a kancelářských potřeb, kromě výrobků z papíru, výroba bižuterie, kartáčnického a konfekčního zboží, deštníků, upomínkových předmětů -Velkoobchod a maloobchod -Pronájem a půjčování věcí movitých -Návrhářská, designérská, aranžérská činnost a modeling -Výroba textilií, textilních výrobků, oděvů a oděvních doplňků -Reklamní ...

-Velkoobchod a maloobchod -Výroba textilií, textilních výrobků, oděvů a oděvních doplňků -Výroba oděvů a oděvních doplňků (kromě kožešinových)

-Velkoobchod a maloobchod -Návrhářská, designérská, aranžérská činnost a modeling -Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti -Provozování kulturních, kulturně-vzdělávacích a zábavních zařízení, pořádání kulturních produkcí, zábav, výstav, veletrhů, přehlídek, prodejních a obdobných akcí -Výroba ...

-Výroba textilií, textilních výrobků, oděvů a oděvních doplňků -Velkoobchod a maloobchod

-Výroba textilií, textilních výrobků, oděvů a oděvních doplňků -Velkoobchod a maloobchod