Obchody se spodním prádlem nabízejí široký sortiment dámského, pánského a erotického spodního prádla. Pořiďte si nové kalhotky, podprsenky, tanga, korzety, stahovací prádlo, boxerky, slipy, župany, noční pyžama nebo košilky. Výběr ze všech velikostí.

Firma Stanislava Štoková z Uhříněvsi se zabývá především opravami a úpravami látkových a kožených oděvů a dále prodejm punčochového zboží, odevů a galanterie.

Jsme E-shop s dámským, pánským a dětským módním oblečením, doplňky, obuví, spodním prádlem a kosmetikou. Pro náš obchod je typický velmi široký výběr značkových produktů, které pro vás neustále zlevňujeme! Značky: Armani, Calvin Klein, Carrera, Diesel, Guess, Lacoste, Levi’s, Puma, Versace a desítky dalších!

Maloobchod, prodej: - dámská, pánská móda - spodní prádlo - plavky.

Internetový obchod, e-shop: - prstové ponožky.

Maloobchod, prodej, e-shop: - funkční prádlo zn. MOIRA.

Prodej, e-shop - punčochové zboží - punčochy, ponožky, legíny Další prodejny - adresa: Klapkova 14/20, 182 00 Praha 8 - tel. 732 679 536 - email: klapkova@ponozky-tausig.cz - adresa: Školská 1385/36, 110 00 Praha 1 - tel. 737 329 122 - email: skolska@ponozky-tausig.cz .

Zastoupení firmy FELINA pro Českou republiku a Slovensko. Kvalita od roku 1885. Dovoz, import, velkoobchod, velkoobchodní prodej: - kvalitní dámské spodní prádlo - podprsenky, kalhotky, i tanga. V nabídce jou 2 značky: FELINA a Conturelle FELINA. - značka FELINA - kvalitní dámské spodní prádlo do větších velikostí - značka CONTURELLE - ...

Prodejna Bílá Tara - Dagmar Vlčková se specializuje na prodej těhotenské módy, mateřského spodního prádla i nočních košilek a plavek pro nastávající maminky. Najdete nás na Praze 1, ulice Navrátilova. Maloobchod, prodej: - těhotenská móda - těhotenské a kojicí šaty - těhotenské kalhoty, sukně, trička, tuniky - spodní prádlo pro těhotné ...

E- shop -spodní značkové prádlo

Internetový obchod, e-shop: - dámské šaty - korzety - sexy dámské spodní prádlo - stanga.

STYX výroba a prodej: - spodní prádlo - trička - plavky - kraťasy - jeansy - jeansový program - sukně - šaty - kalhoty - mikiny - svetry - košile - bundy - ponožky - doplňky .

Obchodní činnost v oblasti dovozu a distribuce plavek, spodního prádla, nočního prádla, oblečení pro volný čas a fitness oblečení.

Služby: -copacking, logistika -výroba POS a POP materiálů -technologie tisku: ofsetový tisk, digitální tisk

Internetový obchod, e-shop: - luxusní dámské spodní prádlo - podprsenky - pyžama, župany - pánské spodní prádlo.

Výroba, prodej a distribuce nano impregnací na textil, sklo, keramiku, beton, kámen, antigraffiti, nanopena, domácí solné jeskyně, bio produkty pro zdraví, léčivé čaje, byliny jednodruhové, prádlo se stříbrem, koloidní stříbro, koloidní zlato, kolidní zinek, nano kosmetika, antibakteriální prádlo, bylinná kosmetika, vyhřívané oděvy a mnoho dalšího ...

E-shop - spodní prádlo - korzety - plavky - punčochy - dámské oblečení, šaty, legíny, kůže latex.

Dodávka, prodej - dámské prádlo - pánské prádlo - dámské a pánské plavky - noční prádlo - sportovní oblečení. Sklad Příčná 350, 468 22 – Železný Brod Tel. 483 391 330