Zábavní pyrotechnika

(záznamy 1/21 z 21)  strana 1 / 1

Zábavní pyrotechniku v podobě petard, raket, fontán, vulkánů, římských svící, kulových pum či prskavek lze zakoupit jednotlivě či v sadách. Pomocí pyrotechniky lze vytvořit profesionální ohňostroj v rámci oslav Nového roku či jiných významných událostí.LUSEK Ohňostroje Lubomír Sekanina

LUSEK Ohňostroje Lubomír Sekanina

Spolehlivé zahradní ohňostroje a pyrotechniku vám zajistí LUSEK ohňostroje. Pokud chcete zažít krásnou světelnou show a rozzářit noční nebe při narozeninové oslavě, svatbě, firemním večírku nebo na silvestra, pak jsou pro vás ohňostroje LUSEK zárukou. Zábavní pyrotechniku zakoupíte nejen v naší kamenné prodejně v Šumperku, ale také online v našem ...

Zbraně-střelivo-střelnice TIMPO

Zbraně-střelivo-střelnice TIMPO

Prodej: - zbraně - střelivo - zábavná pyrotechnika - vzduchovky. Komisní prodej, opravy, úpravy: - zbraně. Krytá střelnice.

Karel Plíhal  - DeS

Karel Plíhal - DeS

Komisní prodej, bazar: - zbraně, střelivo - ochranné prostředky - zábavná pyrotechnika - lovecké potřeby. Opravy, úpravy: - zbraní. Realizace ohňostrojů.

ZLATÁ PUŠKA Roman Nezhyba

ZLATÁ PUŠKA Roman Nezhyba

Prodej zbraní pro sportovní účely, lovecké, k ochraně, sběratelské zbraně a příslušenství I.a II.světové války, předválečné a poválečné, nové, ale i znehodnocených a řezů. Střelivo tuzemské a dovozové do loveckých, sportovních a sběratelských zbraní. Komisní prodej a výkupy za hotové. Pyrotechnické a ohňostrojné práce. Výroba loveckých šperků.

Novák Pavel

Novák Pavel

Ohňostroje Přerov Prodej: - zábavná pyrotechnika - ohňostroje - ohňostrojové práce - nápisy, loga, čísla - provádění ohňostrojů pro jakoukoli příležitost.

Vladimír Ondrák

Vladimír Ondrák

Provádění ohňostrojných prací Internetový prodej zábavní pyrotechniky.

Jaroslav Urban

Jaroslav Urban

Návrhy a realizace ohňostrojů: - pro města a obce - svatební ohňostroje - zahradní ohňostroje - ohňostrojné sestavy - pyrotechnické efekty vhodné i pro filmové účely E-shop, prodej: - zábavná pyrotechnika.

Josef Vyroubal

Josef Vyroubal

Velkoobchod: - zábavná pyrotechnika - celoročně - malé ohňostroje dle objednávky na jedno zapálení - součástky - SMD odpory, kondenzátory Opravy: - elektronika - televizory, videa - elektrospotřebiče - počítače Montáž: - elektroinstalační práce, revize - zednické práce

Jaroslav Novotný PYRONOVOTNÝ

Jaroslav Novotný PYRONOVOTNÝ

Prodej - pyrotechnika Služby - odpalování ohňostojů, světelné efekty

SAMURAI

SAMURAI

Velkoobchod pro bojová umění a sport: - judo kimona - ju jutsu kimona - karate kimona - karate chrániče - taekwondo doboky - kung fu - helmy a vesty - obuv - boxerské pomůcky - chrániče - zbraně - fitness - doplňky - tatami.

Petr Růžička

Petr Růžička

Velkoobchod, maloobchod: -zábavná pyrotechnika (prskavky, rakety, římské svíce, petardy, fontány, rotující efekty, kompakty, kulové pumy, pozemní miny, domací ohňostroje, ohňostrojové sestavy.) Pořádání: -ohňostroje.

TESS II SERVICE s.r.o.

TESS II SERVICE s.r.o.

Ruční mytí vozidel, správa a údržba nemovitostí, bezpečnostní a úklidové služby, osobní a nákladní autodoprava do 3, 5 t, pronájem čistících strojů a výčepního zařízení, zábavná pyrotechnika a realizace ohňostrojů.

Petr Koubský

Petr Koubský

Prodej - nátěrové hmoty Aplikace veškerých nátěrových hmot Specializovaný obchod - drogerie Specializovaný obchod - papírenské zboží Prodej - pyrotechnikarealizace - ohňostroje

CEMDEST s. r. o.

CEMDEST s. r. o.

Vrtné a trhací práce v lomech. Činnost: - demolice - ohňostroje - prodej, nákup - průmyslové trhaviny, rozbušky - zneškodňování střeliva, munice - pronájem stavebních a demoličních strojů s obsluhou - zřizování a likvidace důlních děl a lomů - zřizování, provozování odvalů, odkališť, výsypek. Sídlo společnosti: - Do Špice 824/13, ...

Bc.Jiří Doležel - Delta Pyro

Bc.Jiří Doležel - Delta Pyro

Ohňostroje: - návrh a realizace slavnostních ohňostrojů a speciálních efektů. Prodej: - zábavná a civilní imitační pyrotechnika.

Pyro & Art s.r.o.

Pyro & Art s.r.o.

Prodej: - zábavná pyrotechnika. Pořádání: - ohňostroje podbarvené hudbou - ohňostrojové speciality - ohňové show.

LESANKA.CZ s.r.o.

LESANKA.CZ s.r.o.

Myslivecké potřeby: - zbraně, střelivo: - sportovní - lovecké. Oblečení: - lovecké - pro volný čas. Puškařství: - úpravy zbraní - montáže puškohledů - seřízení zbraní.

Denisa Pokovbová

Denisa Pokovbová

Zajišťování - ohňostroje - ohňostrojové show - ohnivé efekty

Erich Radmacher

Erich Radmacher

Prodej a realizace - zvukové, světelné i přízemní ohňostroje

MILITARI ANTIK Mgr.Martin Daniel

MILITARI ANTIK Mgr.Martin Daniel

Výkup, prodej: - vojenské militárie všeho druhu - historické zbraně. Zajišťujeme oceňování historických zbraní a militárií. Forty, fortové pevnosti: - renovace olomouckého fortového opevnění.

Bedřich Kříž

Bedřich Kříž

Prodej střeliva. Výroba a oprava: - zbraně.

(záznamy 1/21 z 21)  strana 1 / 1