RD NOBLES - rodinné domy na klíč
SONEA s.r.o.

Ekologické stavby zahrnují výstavbu ekologických, neboli pasivních rodinných domů, výstavbu firemních budov, soukromých objektů nebo třeba chat. Ekologicky, tedy s ohledem k přírodě a na peněženku lze v dnešní době postavit téměř jakýkoliv objekt.

Renáta Špeirová ReTo centrum - široké spektrum stavebních prací
Dovolte nám představit společnost ReTo centrum, která se v oboru stavebnictví pohybuje již od roku 1997. Naší specializací je zateplování budov, sanace vlhkého zdiva, rekonstrukce bytů a menší stavební práce. Dále pak provádíme výstavbu zděných rodinný domů, kde používáme ty nejkvalitnější materiály s vysokou odolností.
Renáta Špeirová ReTo centrum - široké spektrum stavebních prací
Projekty elektro Elektroprojekce Projekční činnost v oboru elektro Vedení NN a VN Trafostanice Přípojky NN a VN Fotovoltaické elektrárny Veřejné osvětlení Optické kabely

Enado s.r.o. se zaměřuje na prodej a instalaci fotovoltaických elektráren a tepelných čerpadel.

Regionální partner a zastoupení RD Rýmařov pro karlovarský kraj. Zaměřujeme se na výstavbu nízkoenergetických domů na klíč - projektace dle přání našich klientů, výstavba dřevostavby, financování i pomoc s legislativním aspektem výstavby domu.

Firma Jiří Štěpánek nabízí veškeré instalatérské práce. Realizujeme rozvody vody, plynu, topení i odpadů. Provádíme dodávku a montáž solárních systémů, tepelných čerpadel, plynových i elektrických kotlů. Sídlíme v obci Černava, okres Karlovy Vary. Práce, montáž: - topenářské - vodoinstalatérské - plynařské - rozvody vody, plynu, ...

Stavební činnost - revitalizace panelových domů - výstavba nízkoenergetických domů - zateplování.

Stavební, realitní a developerské činnost - provádění staveb - projekce staveb - hypoteční a investiční úvěry.

Elektroinstalace, elektroinstalační práce, revize. Montáže fotovoltaických elektráren.

Dodávka: - fotovoltaické elektrárny Práce: - elektroinstalační

Realizace fotovoltaických a solárně termických systémů na klíč. Prodej solárních panelů na střechu i volný pozemek Fotovoltaika. Solární kolektory. Kotle na peletky, dřevo. Krbová kamna. Tepelná čerpadla.

Projekce - větrné elektrárny - fotovoltaické elektrárny.

Stavby: -vodohospodářské -vodní elektrárny -opěrné zdi -injektážní práce -jezová tělesa -ekologické stavby -kanalizace -vodní nádrže -drobné pozemní stavby.

Výstavba: - větrné elektrárny. Projekty - využití obnovitelných zdrojů.

Výstavba, rekonstrukce a opravy: - rozvoden a spínacích stanic VN, NN - průmyslových a distribučních transformačních stanic VN/NN - kabelových vedení NN, VN, telekomunikace - kabelových souborů - vzdušných vedení NN, VN - průmyslových rozvodů a elektroinstalací - elektroinstalací rodinných domků - projektování elektro - revizní ...

Zpracování a řezání - kámen Ekologické stavby

Výroba: -klempířské prvky -okapové systémy -svody -sluneční kolektory. Velkoobchod: -tepelná čerpadla -ekoprogram. Klempířství, pokrývačství.

Prodej, montáž - solární elektrárny Dodávka - solární komponenty a zařízení Obchodní činnost v oblasti energie