Kominické práce jsou nezbytné pro udržování dobrého stavu komínů. Zahrnují revize spalinových cest, jejich čištění a celkové kontroly komínů. Rozsáhlejší služby zahrnují i technické návrhy komínů, rekonstrukce průduchů, vložkování a montáže systémů.

Firma působí na trhu již od roku 2014 a zajišťuje komplexní kominické práce ve Velkém Meziříčí a okolí: - pravidelné revize, čištění spalinových cest a rekonstrukce komínů - zpracování projektu, prodej a montáž komínových systémů, vložek s certifikací -

Služby v oblastech: - voda a topení - plyn - kominictví - zemní práce - technické služby - půjčovna

Nabízíme: -kontroly komínů a kouřovodů -oddehtování komínů komínovou frézou -vložkování komínů -čištění atd. -působíme po celé ČR hlavně v kraji Vysočina (Jihlava, Žďár na Sázavou, Třebíč, Velké Meziříčí, Brno - venkov). Další činností firmy je: -kontrola a čištění plynových spotřebičů -seřizování plynových spotřebičů.

Kominictví. Výroba, práce: -čištění a opravy komínů -kontroly spalinových cest -vložkování komínů -odstraňování dehtu.

Stavba, projekce, poradenská činnost, prodej: -kachlová kamna -kuchyňské sporáky -kachlové, zděné teplovzdušné krby, otevřené krby -krbová kamna -přenosné sporáky Rekonstrukce starších kamen, krbů. Kominické služby, revize komínů a měření emisí.