Izolační materiály mají za úkol jediné – správně těsnit. Mezi nejpoužívanější tepelně izolační materiály se řadí polymerní pěny, tedy polystyren, polyuretan, PE, pryskyřice, PVC, pěnové sklo a kaučuk. Své uplatnění nacházejí zejména při zateplování domů.

Izolační materiály ze skelných i přírodních vláken
Specializací firmy KOBE-cz s.r.o. jsou skelná, přírodní a syntetická vlákna. Naše produkty se využívají v automobilovém, nábytkářském i stavebním průmyslu. Jedná se především o kvalitní izolace, které chrání domy proti požáru při použití ve střechách a stěnách, udržují teplotu a klid vašich domácnosti, jako protihluková a tepelná izolace.
Izolační materiály ze skelných i přírodních vláken
MEDIUM INTERNATIONAL I. s.r.o. Výroba těsnicí materiály Bentonit
Společnost MEDIUM Interational I. s.r.o. vznikla v roce 1995 jako organizace, která se zabývá prodejem speciálních stavebních prvků k utěsnění spodních staveb Po rozšíření na ekologické stavby jsme začali vyrábět těsnící systémy nové generace na bázi bentonitu. Ty se dobře ujali jak na našem tak i na zahraničním trhu. V současné době ...
MEDIUM INTERNATIONAL I. s.r.o. Výroba těsnicí materiály Bentonit
Prodej - interiérové a fasádní barvy - tmely - omítky - zeteplovací systémy. Provozovna TRAVOSPOL, s r. o. Jateční 63 400 01 Ústí nad Labem

Společnost A - BENET s.r.o. provádí kompletní stavební činnost. Realizujeme investiční akce včetně dodávek materiálu. Zaměřujeme se na výrobu, montáže a opravy potrubí, protihlukových stěn, technologických celků a zařízení, dále ocelových konstrukcí a montáže předizolovaných potrubí. Provádíme veškeré svářečské a montážní práce. Výroba, montáž, ...

Stavebniny, prodej stavebního materiálu - maltové směsi - zdící materiály - sádrokartony - izolace - střešní krytina - hydroizolace - betonové výrobky - stavební chemie - obklady a dlažby. Provozovna - adresa: Labská 537, 403 32 Povrly.

Prodej: - stavební materiál, stavebniny. Výroba, prodej: - technické izolace.

Stavebniny, prodej, e-shop stavebního materiálu - izolace, izolační materiál - fasádní omítky a barvy - sádrokarton - stavební chemie - střešní krytina - betonové výrobky.

Prodej, montáž: - sádrokarton - minerální podhledy - izolace - dveře - parapety - stavební chemie

Prodej - polyethylenové fólie se samolepícím spojem - desky z extrudovaného polystyrenu Prodej - systém kročejových izolací a dilatačních pásů - izolační stavební desky s povrchovou úpravou

Prodáváme a dopravujeme kompletní stavební materiál, stavebniny a staviva. Poskytujeme poradenství při výběru materiálu a technologie.

Výroba a velkoobchod: - tepelné a zvukové izolace ze skleněných vláken v podobě rolí a desek ROTAFLEX.

Prodej: - hydroizolační materiály - střešní krytiny - klempířské prvky - střešní okna - prosvětlovací systémy - tepelněizolační materiály.

Prodej a výroba: - izolační materiál. Provozovna: Mostecká 1729 Jirkov 431 11

Velkoobchod, prodej: -řezivo a velkoplošný materiál -hutní materiál -potřeby pro truhláře -barvy, laky -zateplovací systémy

Dodávka: - stavební chemie - izolační materiály - přírodní a umělý kámen.

Maloobchod, montáž: - sádrokarton - tepelné, zvukové izolace - minerální podhledy - dveře, zárubně - parapety

Distribuce, e-shop, montáž - konopná izolace - lněná izolace - izolace z ovčí vlny.

Činnost: - montáž odvětraných systémů fasád - pokládka, realizace kamenné koberce - hydroizolace

E-shop: - střešní krytiny - prosvětlovací systémy - okapy - izolace - střešní okna - stavební chemie

Prodej, montáž: - mobilní příčky - sanitární příčky.

Prodej: - stavebniny - zateplovací systémy - omítky - barvy

Prodej: - žárovzdorné izolační materiály - těsnící šňůry - lepidla

Stavebniny, prodej stavebního materiálu - střešní krytiny - izolační materiály - nářadí - cihly, tvárnice - prkna, OSB desky - stavební chemie - sádrokartony.

Prodej - stavební materiál - střešní krytina - hutní materiál - izolace.

Velkoobchod, maloobchod, prodej stavebnin - stavební materiál - cement, cihly - střešní krytina - dlažba - izolace. Nákladní doprava.