Máte zájem o nové sportovní letadlo, větroň anebo jen nějaké náhradní díly? Výroba, prodej a servis ultralehkých a lehkých sportovních letadel, letecké techniky, kluzáků i jiných produktů ze světa letectví je úspěšné odvětví českého strojírenství.

Výroba: - příslušenství pro kluzáky a větroně

Naše společnost HPH models, s.r.o. sídlící v okrese Kutná Hora se zabývá výrobou detailních modelů letadel pro výstavní a muzejní účely, dále výrobou plastových modelů letadel a stavebnic modelů letadel. Primárně vyrábíme kompletní modely podle přání zákazníka. Podle okruhu zákazníků a účelu, pro který je model stavěn nabízíme několik skupin ...

Společnost Let RePair, s.r.o. jsme založili v roce 2016 a navázali tak na naši činnost v rámci Sdružení podnikatelů Rip s mnohaletými zkušenostmi v oboru letecké výroby. Od roku 2007 spolupracujeme s firmou MeierMotors GmbH na renovacích draků především historických letadel z 2. světové války. Dlouhodobě také spolupracujeme se společností Česká ...

Prodej, provoz, údržba: - letadla, letadel Služby: - charterové lety - lety na objednávku, včetně leteckého výcviku - poradenství v oblasti letectví - reklamní činnost a propagační lety Provozovna: Letiště Benešov LKBE.

Výroba, e-shop: - avionika pro malá letadla - letové přístroje - motorové přístroje - radiostanice - GPS navigace a další.

Služby: - předváděcí lety pro zájemce o výcvik létání - vyhlídkové lety.

Prodej, pronájem, služby: - letadla, letadel pro soukromé létání - servis letadel, péče o letadla, hangárování - výcvik pilotů.

Služby: - vyhlídkové lety - výcvik pilotů ULL - půjčovna letadel

Prodej: - soukromá a korporátní turbínová letadla značek Piper a Pilatus.

Činnost: - kompletní servis letecké techniky i pozemní výbavy - modernizace letecké techniky

Služby: - letecká škola - letecký výcvik - letecké taxi - zážitkové lety - letecké výlety - pronájem letadel Letiště Mladá Boleslav.

Služby: - výuka vrtulníkového létání - vyhlídkové lety - letecké práce

Oprava, servis, údržba: - ultralehká letadla - civilní letadla.

Výroba kompozitových ultralehkých letadel - montáže motorů - výroba laminátů a forem.

Konstrukce, výroba: - lehké letouny, letadla

Výroba: - statické modely letadel pro muzea a sběratele (sportovní, bojová, vrtulníky, vzducholoďě) - bezmotorová letadla Glasflugel 304C, 304CZ, 304S - ruční laminace do negativních forem - velkoplošné, 5-ti osé CNC obrábění - fastprototyping pro letectví a průmysl

-Překladatelská a tlumočnická činnost

Vrtulníková letecká společnost Činnost: - letecké služby - specializace na práce s vrtulníky - vrtulníková letecká škola.

Výroba - letadla Výroba a opravy - kování

AERO Vodochody AEROSPACE a.s. je největším výrobcem letecké techniky v České republice. Zaměřuje se především na spolupráci s předními leteckými výrobci.

Výroba - ultralehké letadla KAPPA 77