Máte zájem o nové sportovní letadlo, větroň anebo jen nějaké náhradní díly? Výroba, prodej a servis ultralehkých a lehkých sportovních letadel, letecké techniky, kluzáků i jiných produktů ze světa letectví je úspěšné odvětví českého strojírenství.

TURBOair s.r.o. díly pro letectví
Společnost TURBOair s.r.o. se sídlem v Buchlovicích v okrese Uherské Hradiště se zabývá dodávkami zařízení pro civilní leteckou techniku. Jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2015 v oboru Nákup a prodej dílů pro letectví. Naše činnost: - nákup a prodej dílů pro letectví - dodávka zařízení pro civilní leteckou techniku. Naše společnost sídlí ...
Letecká doprava - přeprava osob. Opravy a prohlídky: - letadla. Prodej : - letecké díly a přístroje.

Generální oprava, oprava, servis: - letadla. Prodej: - letadla.

Dodávka legur pro slévárny a ocelárny v rámci států Evropské Unie: - PbSn slitiny pro vylití ložiskových pánví - cínové pájky, cín - Antimon - Bismuth - investiční zlato, slitky - Zinek - Feroslitiny - Tantal - Rtuť. Provozujeme letiště v Boršicích u Buchlovic. Hangárování letadel.

ZLIN AIRCRAFT: -výroba letadel, jejich servis, výroba leteckých kol, brzd, padákových dílů pro vlastní i další letouny na trhu -prodej náhradních dílů -výcvik pilotů a mechaniků -nabízíme náš strojový park pro kooperaci.

Letište Kunovice- tel.: 572817600. Letecká výroba, výzkum, vývoj, prodej: -malé dopravní letouny L410 -bezmotorové kluzáky. Údržba letounů. Letecké i neletecké kooperace. Práce, výroba: -tváření plechů a profilů z AL-slitin -tváření oceli -obrábění -svařování -nýtování -povrchové úpravy - slitiny hliníku, železa a ...

Služby: - lety historickým letadlem - předváděcí lety - přelety do zahraničí - kondiční lety - lety pro potěšení - ukázkové lety, letecké dny - vyhlídkové lety - pronájem letadel - fotolety pro reklamní účely. Falcon Aircraft s.r.o. Na Hrázi 1148/6 767 01 Letiště Kroměříž

Vývoj, výroba, prodej a údržba ultralehkých a lehkých sportovních letadel.

-Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti

Výroba: -celokovová ultralehká letadla

Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti. Poskytování služeb pro zemědělství, zahradnictví, rybníkářství, lesnictví a myslivost. Zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků. Výroba, opravy a údržba sportovních potřeb, her, hraček a dětských kočárků.

Prodej, výroba a vývoj: - bezmotorová i motorová rogala, výroba, opravy, repase - závěsné kluzáky, výroba, kompletní servis a technické prohlídky - rogala prodej - náhradní díly pro závěsné kluzáky výroba - kompozitové díly na zakázku, poradenství v oblasti závěsného létání. Škola létání: - létání na závěsném kluzáku rogalo ...

Vývoj, zkušebnictví, výroba a servis: - UL letadla dodávka - díly pro ultralehká letadla. Kovovýroba.

Seznamovací, turistické lety. Pronájem letadel. Stanování na letišti. Zajištění ubytování pronájem areálu. Pořádání kulturních akcí.

Opravy a údržba letadel (Part 145, AMO, CAMO). Opravy a výroba komponentů letadel Piper J3, L4, Super Cub. Údržba opravy a provoz ULM, experimentálních a U.S. letounů. Dovoz letadel ze zahraničí. Vyhlídkové lety. Pronájem letadel. Lety historickým letadlem Piper L4. Předváděcí lety letounem Savage. Fotolety pro reklamní účely.

Oddělení KONSTRUKCE Vývoj, konstrukce, projekce, výroba: -jednoúčelové stroje a zařízení. Konstrukce: -letadlové celky, komponenty. Oddělení DOKUMENTACE Vývoj, tvorba: -technická dokumentace pro letadlovou techniku -ostatní technická dokumentace pro strojírenský, elektrotechnický průmysl.

Práce: -svářečské, svařování metodou TIG/WIG a MIG/MAG -svařování: -části leteckých konstrukcí, nádrží -ruční řezání plazmou dle šablon do 8mm -lisování na výstředníkovém lisu do 3mm. Výroba, opravy: -náhradní díly na motocykly a na letecké konstrukce.

Výroba: - letecká, civilní i speciální technika: - letecké přístroje do L410, L159, L59, L139, L39 a Zlín - díly do BVP-I, BVP-II, T-72, T-55 - elektropříslušenství pro automobily a jiná zařízení - dodávky náhradních dílů, lisovacích nástrojů pro přesný střih Výrobní program: - letecká technika: - zapalovací magneta, spouštěče, ...

Oprava, servis, údržba: - sportovní letadla, kluzáky: - klempířské a nýtařské práce - lakování letadel - čalounické práce - letadlové hadice - vážení letadel.

Výroba, opravy: letecké motory MIKRON III. Provozovna: letiště, Staré Město u Mor. Třebové 56932 tel./fax: 461312883 zodpovědná osoba: Václav Říha .