Průmysl se nemůže obejít bez měřidel a regulační techniky pro přesné a jednoznačné měření. Mezi tuto techniku patří tlakoměry, laboratorní a revizní měřící přístroje, hlukoměry, otáčkoměry, teploměry a snímače teploty i technika pro měření vodivosti.

Měření, modelování a projekty na snižování hluku Praha
Firma Greif-akustika, s.r.o. z Prahy je odborník na snižování hluku. Vytvoření samotného projektu předchází odborné měření a modelování hluku, což provádějí zkušení odborníci s letitou praxí v oboru za pomoci moderního vybavení ve vnitřních i venkovních prostorách. Cílem je monitorování hluku a akustické úpravy vedoucí k jeho snížení.
Měření, modelování a projekty na snižování hluku Praha
PREDITEST s.r.o. - testování, diagnostika a měření
Společnost PREDITEST s.r.o. se specializuje na poskytování služeb v oblasti nedestruktivního testování, diagnostiky a experimentálních měření. Mezi naše hlavní aktivity patří defektoskopie, provádění pevnostních výpočtů a výpočtů lomové mechaniky, měření sil a vibrodiagnostika. Můžeme se pochlubit výborným renomé doma i v zahraničí.
PREDITEST s.r.o. - testování, diagnostika a měření
Energeticky výhodná klimatizace
Hledáte optimální řešení klimatizace v budově? SAUTER Automation nabízí nejrůznější regulační a řídící systémy. Zajistíme pro váš objekt nejvýhodnější vytápění, větrání i klimatizaci. Provádíme instalace v malých i velkých domech, kde se postaráme o energeticky nejúspornější provoz. Nechte si poradit od odborníků se 100 lety praxe.
Energeticky výhodná klimatizace
Služby, montáž - inteligentní elektroinstalace - inteligentní domácnost - bezpečnostní a kamerové systémy - měření a regulace.

Zastupení pro firmu Stierli-Bieger. Firma Bickel and Wolf spol. s r.o. byla založena v roce 1990 jako dceřiná pobočka rakouské firmy Bickel and Wolf GmbH, stejně jako další pobočky na Slovensku, Rumunsku, Maďarsku, Bulharsku, Slovinsku. PRODUKTY - ARMATURY : - kulové kohouty celonerezové Bickel Wolf - uzavírací klapky - zpětné klapky ...

ASEKO, spol. s r.o. výrábí: - A.D.S. - Systém pro detekci a kontinuální měření koncentrací plynů a par - A.G.A - Analyzátory plynů a par - A.R.T. - Technologie řízeného dozrávání ovoce - A.M.I. - Měření teploty, tlaku a vlhkosti plynů.

Společnost REGADA Česká, s.r.o., Praha používá systém managamentu kvality normy EN ISO 9001 Dodavatelský program firmy: Průmyslové armatury - uzavírací a regulační klapky - kulové ventily

Řešení hlukových a rozptylových studií.

Prodej, oprava, servis, poradenství: - analyzátory a monitorovací systémy pro environmentální monitoring - měřící přístroje - vzorkovače

Nabídka zařízení a služeb pro opravy vysokotlakých potrubí za provozu. Prodej detektorů plynů.

Měření a regulace - plyn Dodávka - klimatizace Dodávka - vzduchotechnika zařízení Servis - vzduchotechnika zařízeníměření a regulace - vzduchotechnika.

Měření emisí průmyslových zdrojů znečišťování ovzduší

Prodej, oprava, servis: - měřící a regulační technika

Velkoobchod, prodej, servis - vzduchotechnika - zvlhčovače vzduchu - měřící přístroje.

Dodávka, prodej, poradenství - osvětlení, zářivkové trubice, LED technologie JUST - optoelektronické měřicí přístroje TECHKON.

- opravy a seřízení PVC, ALU, Euro oken a dveří - technické návrhy a řešení zabezpečení oken, dveří - výměny kování ( Roto, Maco, Winkhaus, Sigenia, Schúco.... ) - opravy elektrických vrátných a zámků ( Abloy, Bera, Eff Eff.... ) - výměny a seřízení dveřních zavíračů ( Geze, Dorma, Abloy... ) - výměny vadných skel ( prasklé, rozbité, ...

Firma J+Z Tachografy nabízí a poskytuje: - prodej, montáž, servis, ověření tachografů KIENZLE a WEEDER-ROOT a digitálních tachografů SIEMENS-VDO 1381, STONRIDGE SE5000, ACTIA - záruční a pozáruční servis, ověřování tachografů.

Pantin s.r.o. je obchodní společnost, která rozšířila v roce 2003 svou specializaci v oblasti elektro i o přímý dovoz různých produktů, především drobných domácích spotřebičů..

Měření emisí průmyslových zdrojů. Energetický audit, PENB, účinnost užití energií, kontrola kotle, kontroly kotlů, revize VTZ - kotlů a TNS, prohlídka kotelny, kontroly komínů a spalinových cest.

Výroba, prodej: - senzory pro výrobu - bezpečnostní technika - průmyslové vidění - procesní senzorika - průmyslové řídící systémy - systémy pro prediktivní údržbu - identifikační systémy - řídící systém pro mobilní stroje - propojovací technika - příslušenství.

Firma se specializuje na pokrytí potřeb energetického odvětví se zaměřením na měření, zpracování a přenos dat.

Firma GTmat je výhradním dodavatelem infračerveného podlahového vytápění «GTmat»

Služby: - vývoj, navrhování mikroprocesorových systémů - vývoj, navrhováním elektroniky včetně plošných spojů: - jednotlivé desky i kompletní řešení elektroniky celého přístroje - u jednodušších aplikací programování firmware.

Dodávka, montáž, servis: - váhy kolejové, silniční, plošinové. Výhradní ditributor vah* CARDINAL v ČR**, SR** a mechanizace těchto vah včetně možnosti propojení na nadstavbové PC** a SW**.

Společnost Schmachtl je výhradním zástupcem světových výrobců v oblasti: - elektrotechniky - strojírenství, - automatizace, - rozvaděčové techniky - jeřábové techniky Nabízíme: - spolehlivost - vysokou úroveň kvality - servis - dostupnost náhradních dílů pro danou oblast. Produkty: Strojírenství: - deskové ...

Dodávka - laboratorní přístroje - provozní analyzátory Dodávka - provozní analyzátory

Elektroinstalační práce Měření a regulace - technické zařízení budov