Chladničky, mrazničky, lednice s mrazákem, chladící vitríny, chladící pulty, skříně, bary a vinotéky – to vše je mrazírenská a chladící technika, která je potřeba v domácnostech i provozovnách, jako jsou restaurace, bary, obchody a další gastro podniky.

Servis - chladící zařízení, dodávka chladící zařízení. Prodej klimatizační zařízení, servis klimatizační zařízení.

Vodo, topo - vodoinstalatérské práce - topenářské práce. Montáž - solární systémy - tepelná čerpadla - chlazení.

Velkoobchod. Gastronomické zařízení. Varná technologie, kuchyňské roboty, mycí stroje, chladírenské zboží. -chladící vitríny, skříně, mrazničky -vodní lázně a kotlíky -myčky nádobí -krouhače zeleniny.

Prodej, servis a instalace transportního chlazení.

Instalace a servis chladících systémů, klimatizací a vzduchotechniky.

Zámečnictví. Další služby: -výroba, prodej zařízení pro gastronomii -práce na CNC ohraňovacím listu -servis chladícího zařízení -montáže klimatizací -zámečnická výroba dodá i jiné výrobky nerezový materiál (schodiště, zábradlí).

Výroba, prodej - sušicích a chladicích systémů pro archové ofsetové stroje

Maloobchod, prodej: -specializovaná síť prodejen se širokým sortimentem elektro v Čechách i na Slovensku. Nabídka: -domácí elektrospotřebiče volně stojící i vestavené, žehličky, varné konvice, topinkovače, kávovary, mixéry, kuchyňské roboty, vysavače, spotřební elektronika, televize, LED TV, plazmy, LCD, fotoaparáty, videokamery, DVD ...

Výroba: -nerezový program pro vinařský a potravinářský průmysl -nerezové nádrže -vinofikátory -sběrné vozy -chladící nádoby -skladové tanky -násypky -doplňkové služby.

Velkoobchod, prodej: -chladící, klimatizační technika -klimatizace, klimatizační jednotky LG* a YORK: -domácnosti -komerční budovy -průmyslové použití -příslušenství -chladící a mrazící nábytek ARNEG, FRAMEC, MAWI, GRAM/DERBY, ISA*, LIEBHERR: -chladničky, mrazničky PERFEKT -chladící, mrazící a teplé prodejní pulty ...

Velkoobchod: -komponenty pro chlazení a klimatizaci. Distribuce (rozvoz na místo určené zákazníkem): -komponenty pro čpavková, průmyslová, chladicí zařízení -chladicí technika. Sortiment: -klimatizační zařízení -komponenty chladicích okruhů -montážní a spotřební materiál -příslušenství a náhradní díly používané v domácím, ...

Servis průmyslového chladícího zařízení.

Český výrobce filtračního zařízení ze zdravotně nezávadných antikorozních ocelí pro filtraci kapalin, vzduchu a plynu. FILTRY: -filtry křemelinové -filtry crossflow -filtry deskové -filtry mikrosvíčkové -filtry modulové -filtry rukávcové -filtry mikro-svíčkové. SANITAČNÍ STANICE: -pro ošetřování filtrační ...

Gastronomie a prodejny: -zařízení pro přípravu -tepelná úprava a výdej -pizza program -chladící a zmrazovací technika -drobné vybavení. Jateční a masná výroba: -popoháněč a kleště na omračovaní prasat -odštětinovače a šlemovky -pily půlící, dělící -stahovačky kůže -nastřikovací zařízení -masírovací zařízení nechlazené ...

Výroba - jednoúčelové stroje a zařízení - náhradní díly - chladící zařízení Projekce - strojírenství Montáž - chladící zařízení.

Projekce gastro, stavební, projekční a kompletní zpracování žádostí dotací ZELENÁ ÚSPORÁM. Prodej a eshop: (www.gastrotech.cz) -gastronomické zařízení -obchodní zařízení -vybavení restaurací, kuchyní.

Prodej, výroba: -termoelektrická chladící technika -technické návrhy a poradenství -opravy termoelektrických přístrojů (agregáty, autochladničky, výrobníky šlehačky, výčepníky vody...) Záruční a pozáruční servis -termoelektrické chlazení: -termoelektrické chladící agregáty -napětí 5V, 12V, 24V, 48V.

Firma Ladislav Šraga se zabývá prodejem, montáží a servisem klimatizací. Dále zabezpečujeme opravy ledniček a mrazniček. Zakázky přijímáme dohodou. Naším cílem je poskytovat kompletní profesionální služby. Odborné práce pro klimatizace a chlazení provádíme vlastními zaměstnanci. Přesvědčte se o kvalitě poskytovaných služeb a kontaktujte nás!

Zastoupení (dovoz, import) společnosti MIELE pro ČR. Firma Miele je německý výrobce vyrábějící vysoce kvalitní elektrické přístroje pro domácnost a přístroje pro profesionální využití. Prodej, servis, poradenství. Přístroje pro domácnost: -pračky, sušičky, mandly, vysavače -myčky nádobí -sporáky a pečicí trouby, odsávače par -parní ...

Dodávka, montáž, oprava: -chladících a klimatizačních zařízení -klimatizace -záznamníky teploty, teplota -tepelná čerpadla, čerpadlo -chladící nábytek -chladírny, chladírna, mrazírny, mrazírna -sušárny řeziva, zdiva -chladící technika, techniky. Montáž PUR panelů, panely, panele.

Prodej, servis a poradenství domácí, kuchyňské a domácí elektrospotřebiče: -bílá technika -pračky, pračka, myčka, myčky, sušičky, sušička, chladničky, chladnička, mrazničky, mraznička, sporáky, mikrovlnné trouby, trouba, vestavné spotřebiče a další.

Komplexní řešení, realizace, prodej: -dodávky technologie pro stavby, stravovací provozy (chladírenská zařízení, topení, voda, plyn, vzduchotechnika a pod.) -vybavení staveb (zajištění interierových dodávek a montáží) -projektová činnost ve výstavbě.

KRÁLOVSTVÍ PLNÉ ELEKTRA. Maloobchod, prodej, splátkový prodej: -bílé zboží-elektrospotřebiče, (chladničky, mrazničky, sporáky, trouby, odsavače, mikrovlnné trouby, pračky, myčky, bojlery, mixéry, vysavače, kávovary, žehličky, vestavěné spotřebiče do kuchyňských linek atd.) -černé zboží-elektronika (kamery, hi-fi věže, televizory, ...