Chladničky, mrazničky, lednice s mrazákem, chladící vitríny, chladící pulty, skříně, bary a vinotéky – to vše je mrazírenská a chladící technika, která je potřeba v domácnostech i provozovnách, jako jsou restaurace, bary, obchody a další gastro podniky.

Oprava, servis: - ledničky, lednice, chladničky, mrazničky - chladící zařízení.

Prodej, maloobchod: -televize -audio -video -satelitní technika -chladničky -mrazáky -elektrické a plynové sporáky. Servis: -veškerá elektronika včetně televizí. Montáže a nastavení: -satelitní -klasické antény.

Montáž, oprava: - chladící, mrazící boxy - chladící pulty - výrobníky ledu - výčepní zařízení - klimatizace - tepelná čerpadla

Výroba, prodej a distribuce zmrzliny, oplatek a kornoutků. Možnost zapůjčení prodejních vitrín a dalšího nutného vybavení pro prodej zmrzliny.

Prodej, opravy, servis - chladící technika - domácí spotřebiče - elektronika - klimatizace - tepelná čerpadla - zahradní technika.

Dodávka, montáž, oprava, servis, revize: - vzduchotechnika - klimatizace - chladící a mrazící boxy Výroba: - nerezový gastro nábytek

Prodej, servis, montáž: -chladící technika -průmyslový chladící nábytek -vitríny, boxy -veškerý prosklený nábytek -pivní program -čističky vzduchu. Servis: -záruční -pozáruční. Prodej: -náhradní díly k chladničkám -elektrospotřebiče ZELMER. Montáž: -klimatizace.

Opravy, prodej, servis: -chladící zařízení -klimatizace -gastrozařízení -vzduchotechnická zařízení

Prodej a montáž: -veškeré chladící zařízení -klimatizace. Opravy: -záruční a pozáruční -chladící zařízení -autoklimatizace. Další telefony 775377577, 777377377. Restaurace DINA: -telefon 353566915.

Maloobchod: -železářství -kuchyňské potřeby -sklo a porcelán -ledničky

Chlazení, prodej, montáže, servis: -živnostenské: -hotely -restaurace -prodejny -průmyslové. Mimo čpavkových zařízení. Čištění pivních trubek.

Montáž, servis, opravy: -chladící zařízení.

Výroba - chladící zařízení

Servis - ledničky - mrazáky - chladničky Servis - chladicí zařízení restaurační, hotelové a průmyslové