Nástrojárny nabízejí výrobu vstřikovacích forem, postupových střižných nástrojů, automatizovaných zařízení, svařovacích nástrojů, měřící techniky a děrovacích nástrojů. Nástrojářské práce zahrnují taktéž soustružení, frézování, řezání a další služby.

NUBIUS Bohemia, s.r.o.
Společnost NUBIUS Bohemia, s.r.o. se sídlem v Plzni se zaměřuje na renovaci obráběcích nástrojů a výrobu nástrojů na obrábění kovů s vyměnitelnými břitovými destičkami jako jsou nožové hlavy, ježkové frézy a další. Mezi naše činnost patří také renovace a výroba různých specifických nástrojů. Výroba, oprava, servis, renovace: - frézovací ...
NUBIUS Bohemia, s.r.o.
Činnost - CNC frézování - výroba forem, přípravků, programování a konsturkce.

Činnost: - ostřihy pro tlakově lité odlitky ze slitin AL a lehkých kovů - výroba, servis ostřihovací nástroje - prostřihy plechů

Výroba: -ruční řemeslnické nářadí: -kladiva, kleště, hasáky, palice, sekery, skoby -nástrojářská výroba: -drátořez, frézování, elekroerozivní hloubení -zápustkové výkovky do cc 10 kg hmotnosti.

Zabýváme se výrobou modelových zařízení. Modelová zařízení pro strojní i ruční formování ze dřeva (multiplex), pryskyřice a polystyrenu, případně různé kombinace s kovovými díly modelů nebo jaderníků. S modelovým zařízením dodáváme rozměrové protokoly. Výroba dřevěných modelů pro slévárenství.

Výroba: - formy pro výrobu pneumatiky: - hliníkové a ocelové formy - ocelové kontejnery pro výrobu pneumatiky Svařování laserem: - laserové svařování oceli, hliníku a titanu na stroji Laserschweissanlage INTEGRAL 200 W.

Výroba: - výsekové nože Autodoprava.

Výroba, oprava, servis: - formy pro vstřikování plastů

Vývoj, výroba a montáž výrobků z plastů a kovů především pro automobilový a galanterní průmysl.

Průmyslovému a laserovému značení výrobků a dílů se věnuje společnost LINTECH, spol. s r.o. Dále se společnost zabývá automatizací. Zakázkové gravírování a popis laserem: - laserové řezání a vrtání - svařovací, navařovací a vláknový laser - jednoúčelové stroje Prodej mikroúderových značicích strojů. Produkty a služby: -razníky, ...

Výroba strojů a robotiky pro firmy.

Gravírování štítků Obrábění na CNC frezkách -3 - osá produktivní obráběcí centra -5 - osá obráběcí centra Výroba -prototypové vstřikovací formy -kontrolní šablony a přípravky 3D scanování 3D měření a digitalizece

Zednictví Zámečnictví, nástrojářství -Realitní činnost, správa a údržba nemovitostí Mechanické zabezpečení objektů Opravy oken a dveří

Obráběčství Zámečnictví, nástrojářství -Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků -Umělecko-řemeslné zpracování kovů -Výroba strojů a zařízení -Výroba dalších výrobků zpracovatelského průmyslu -Velkoobchod a maloobchod -Ubytovací služby -Výroba, obchod a služby jinde nezařazené -Výroba a hutní zpracování železa, drahých a ...

Zámečnictví, drobné zámečnické práce. Nástrojářství, nástrojářské práce. Výroba: - ocelové konstrukce - oplocení - posuvné a samonosné brány - venkovních zábradlí - schody, schodiště.

Kovovýroba: -výroba lisovacích nástrojů -řezání 5-ti osým laserem -lisování -obrábění na CNC strojích.

Výroba nástrojů. Kovovýroba.

Výroba, ostření, distribuce: -nástroje -nářadí -řezné nástroje pro kovoobrábění.

Výroba: -zednické nářadí -autopřívěsy -kovovýroba -svařování, lisování, třískové obrábění, broušení bezhroté -CO2* -strojní lisy 25-100 tun -zámečnické práce -zakázková kovovýroba -výroba pružin.

Bateriový program. Zpracování plechu. Výroba nástrojů. Výrobky z trubek včetně ušlechtilého materiálu. Montáž ručního el.nářadí.

Nástrojárna. Konstrukce, výroba: -lisovací nástroje -přípravky pro automobilový průmysl -CNC* obrábění -elektroerozivní obrábění. Ústředí, kanceláře: -Plzeň, Petřínská 2.

Výroba vstřikovacích forem a nástrojů.

Výroba a opravy strojů a zařízení pro hospodářská odvětví. Specializovaný maloobchod, prodej: -nářadí -nástroje -měřidla.