Zámečnická činnost zahrnuje instalace dveřních výplní a jejich opravy, výměny zámků, otevírání zabouchnutých bytů, vozidel a trezorů, osazení bezpečnostními prvky, instalace zavíracích systémů a další služby týkající se dveří, zámků a ochrany majetku.

Zámečnická výroba - sériové i kusové kovové výrobky na zakázku
Rodinná firma Jaroslav Borůvka s dlouholetými zkušenostmi se specializuje na zakázkovou a sériovou zámečnickou výrobu. Zabýváme se výrobou schodišť, billboardů, plotů, průmyslových konstrukcí, nábytku, městského mobiliáře, zábradlí i skatebordových ramp do zábavních parků. Vyrobíme kovové výrobky přesně dle Vašich představ.
Zámečnická výroba - sériové i kusové kovové výrobky na zakázku
Zámečnictví TOČIMON s.r.o. - výroba vrata, ploty, branky
Garážová vrata, pojezdové brány, branky, zábradlí nebo schodiště Vám vyrobí a odborně namontuje společnost Zámečnictví TOČIMON s.r.o. Dále v našem výrobním programu naleznete ocelové a hliníkové konstrukce, nábytek z kovu a nerezu a také skleněné konstrukce. Přijedeme, vše pečlivě zaměříme, vypracujeme grafický návrh a cenovou kalkulaci.
Zámečnictví TOČIMON s.r.o. - výroba vrata, ploty, branky
Firma provádí rekonstrukce rodinných domů a stavební práce - zednické práce - zateplování - izolační práce - sádrokartonářské práce - obkladačské práce - výškové práce - zámečnické práce, kovovýroba.

Hodinový manžel - opravy v domácnosti - opravy a sestavení nábytku - drobné zednické práce - malířské práce - drobné zámečnické a klempířské práce.

Strojírenská výroba: - obrábění kovů - soustružení, frézování - zámečnické práce.

Kovovýroba, zámečnictví: - ploty, vrata, brány, mříže.

Zakázková kovovýroba: - ocelové konstrukce - kovová vrata, brány - schodiště, zábradlí - zámečnické práce - svářečské práce.

Provádíme montáže a demontáže potrubních rozvodů kotelen, výměníkových stanic, úpraven a čističek vod. Nabízíme potrubářské, zámečnické a instalatérské práce.

Lisované výrobky ze železných a barevných kovů (hliník, mosaz, měď). Výroba lisovaných výrobků z kovu: -plech, drát, tyčovina, profily. Úpravy: -lisování -ohýbání -děrování Zajišťujeme: -zinkování -černění -chromování

Zámečnické a kovářské práce.

Umělecký kovář - kovářské a zámečnické práce - ručně kované umělecké předměty.

Atypické výškové práce Klempířské práce Pokrývačské práce Zámečnické práce.

Zámečnictví, nástrojářství. Autoklempíství. Karosářství. Nákladní autodoprava do 3, 5 tuny i nad 3, 5 tuny: - tuzemská, vnitrostátní - zahraniční, mezinárodní.

Zámečnické práce a průmyslové lakování výrobků mokrou cestou-, , mokré lakování, , Průmyslové lakování železných konstrukcí, konstrukce, součásti strojů a další. Průmyslové lakování následujících výrobků: -korby, kontejnery -karoserie vozů, vlečky, přívěsné vozíky -lžíce bagrů -sloupy, stožáry, osvětlení -stavebně zámečnické ...

Zakázková výroba z nerezové oceli, nerezová ocel, nerezové konstrukce, zpracování nerezi, nerezu, strojírenská výroba, kovovýroba. Výrobce, prodej, distribuce, montáž, dodávka. Výrobní sortiment z nerezového materiálu, zámečnická výroba, stavební prvky: -zábradlí, žebříky -madla, madlo, mříže -ploty, plotů -schodiště, schodiští, schody ...

Systémy generálního klíče. Projekce, montáž: -zabezpečení dle zákona 148/98 sb. o ochraně utajovaných skutečností -mechanické zabezpečení objektů dle požadavků pojišťoven -bezpečnostní dveře a folie -protipožární dveře -bezpečnostní kování -ROSTEX, FAB, EVVA, GE-BE, HOPPE, ABLOY -přídavné bezpečnostní zámky rohové, na nosiče ...

Zámečnické prácerenovace, opravy, leštění, čištění - součásti jemné mechaniky, elektromechaniky, vakuové techniky, elektronové optiky.

Montáž - stroje a zařízení pro potravinářský průmysl Výroba - stroje a zařízení pro potravinářský průmysl - stroje a zařízení pro svařování nerez materiálů Zámečnické práce.

Výroba: - brány pojezdové a nesené - branky Výroba - ocelové schodiště - zábradlí nerezové a ocelové Povrchové úpravy Zámečnické práce.

Dodávka - tepelné izolace Zateplování fasád domů a budov - revitalizace panelových domů - certifikát registrovaných dodavatelů v rámci programu ZELENÁ ÚSPORÁM Výroba a dodávka - betonové a balkóny Výroba a dodávka - zábradlí Tryskání železobetonových konstrukcí Stavebnictvíkompletní výstavba rodinných domů od a do z na klíč.

Práškové nanášení barev Výroba - ocelové konstrukce. Stavební zámečnictví.

Protipožární zabezpečení, protipožární prostupy, zámečnická činnost, elektromontáže, projekční činnost, výškové práce.

Zámečnictví, nástrojářství Zednictví Izolatérství