Zámečnická činnost zahrnuje instalace dveřních výplní a jejich opravy, výměny zámků, otevírání zabouchnutých bytů, vozidel a trezorů, osazení bezpečnostními prvky, instalace zavíracích systémů a další služby týkající se dveří, zámků a ochrany majetku.

Zámečnická výroba - sériové i kusové kovové výrobky na zakázku
Rodinná firma Jaroslav Borůvka s dlouholetými zkušenostmi se specializuje na zakázkovou a sériovou zámečnickou výrobu. Zabýváme se výrobou schodišť, billboardů, plotů, průmyslových konstrukcí, nábytku, městského mobiliáře, zábradlí i skatebordových ramp do zábavních parků. Vyrobíme kovové výrobky přesně dle Vašich představ.
Zámečnická výroba - sériové i kusové kovové výrobky na zakázku
Zámečnické prácerenovace, opravy, leštění, čištění - součásti jemné mechaniky, elektromechaniky, vakuové techniky, elektronové optiky.

Montáž - stroje a zařízení pro potravinářský průmysl Výroba - stroje a zařízení pro potravinářský průmysl - stroje a zařízení pro svařování nerez materiálů Zámečnické práce.

Výroba: - brány pojezdové a nesené - branky Výroba - ocelové schodiště - zábradlí nerezové a ocelové Povrchové úpravy Zámečnické práce.

Dodávka - tepelné izolace Zateplování fasád domů a budov - revitalizace panelových domů - certifikát registrovaných dodavatelů v rámci programu ZELENÁ ÚSPORÁM Výroba a dodávka - betonové a balkóny Výroba a dodávka - zábradlí Tryskání železobetonových konstrukcí Stavebnictvíkompletní výstavba rodinných domů od a do z na klíč.

Práškové nanášení barev Výroba - ocelové konstrukce. Stavební zámečnictví.

Protipožární zabezpečení, protipožární prostupy, zámečnická činnost, elektromontáže, projekční činnost, výškové práce.

Zámečnictví, nástrojářství Zednictví Izolatérství

Drobné sklenářské práce Pokládka - koberce, lina. Služby hodinového manžela. Drobné zámečnické práce.

Zámečnictví, nástrojářství. Zámečník, nástrojař.

Kovovýroba, zámečnictví: -soustružení, frézování -montáž ocelových konstrukcí. Zakázková výroba: -ocelové konstrukce, střešní pláště, elevátory, kontejnery, dopravníky, vzduchotechnické potrubí, kouřovody, lapače.

Natěračské práce Malířské práce Elektroinstalační práce Zednické práce Zámečnické práce.

Svářečské práce Zámečnické práce.

Obrábění Zámečnické práce Výroba, konstrukce, prodej - ruční palné zbraně SPIELBERK

Zámečnictví, nástrojářství Stavební zámečnictví, soustružení a frézování

Zámečnictví. Zámečnické práce.

Zámečníctví: -otevírání dveří, bytů, zámků -výroba, výměna klíčů, zámků

-Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků

Maloobchod a velkoobchod -elektroinstalační materiál kabely, vodiče, zásuvky. -výroba rozvaděčů -elektromontáže -zámečnická výroba

Umělecké kovářství. Kovářství, zámečnictví. Restaurátorské práce (restaurátorství). Kované výrobky, kovářské práce. Prodej: -kovářské výrobky a nářadí. Výroba: -brány (bran), branky (branek), mříže (mříží), zábradlí, svícny(svícen), krbové soupravy (krbových souprav), rošty (roštů), rožně (rožňů), postele (postelí), židle ...

Výroba, montáž: - ocelové konstrukce, ploty, brány, vrata, zábradlí, schody, dopravníky, elevátor, ocelový zásobník, sil, opékací soupravy a udírny. Zámečnické a klempířské práce. Atypické konstrukce dle dodaných i vlastních projektů.