Kovovýroba nabízí zakázkovou kusovou i velkosériovou výrobu kovových součástí. Je možné realizovat výrobky takřka z jakéhokoliv materiálu. Strojírny v ČR nabízí vysoký standard výrobu plynoucí z dlouhé tradice, a to v oblasti výroby materiálů i obrábění.

KOVO PB Maschining, s. r. o. - strojírenská výroba
Naše firma má dlouholeté zkušenosti v oblasti strojírenské výroby. V rámci své činnosti se zaměřujeme na dodávky kompletně opracovaných svařenců, výrobu ocelových konstrukcí a také zpracovávání ocelových materiálů. Rovněž provádíme povrchové úpravy lakováním. V oblasti strojírenství také zprostředkováváme zakázky pro německý trh.
KOVO PB Maschining, s. r. o. - strojírenská výroba
Specialisté na velkosériovou zakázkovou kovovýrobu
Ryze česká výrobní společnost KOVONA SYSTEM, a.s. se specializuje na velkosériovou zakázkovou kovovýrobu. Širokému spektru zákazníků, mimo jiné z řad automotive či nábytkářských řetězců, nabízí nejen samotnou produkci výrobků, ale i kompletní škálu služeb včetně vývoje, testování, optimalizace a logistiky. Kromě zakázkové kovovýroby nabízí i ...
Specialisté na velkosériovou zakázkovou kovovýrobu
Strojmetal Aluminium Forging, s.r.o.
Výrobní program společnosti Strojmetal Aluminium Forging, s.r.o. zahrnuje výrobu kovaných podvozkových dílů do osobních automobilů z hliníku a speciálních hliníkových slitin, které splňují vysoké nároky na pevnost a životnost. Dále se věnujeme výrobě průmyslových i dekorativních dílů na míru, použitelných v různých průmyslových odvětvích.
Strojmetal Aluminium Forging, s.r.o.
Společnost FMZ group s.r.o. se zabývá kompletní zámečnickou výrobou. Vyrábíme ocelové konstrukce, kovová vrata, ploty, zábradlí a mezi naše činnosti patří také zpracování nerezu. Sídlíme ve městě Karlovy Vary. Zakázky realizujeme v rámci Karlovarského a Plzeňského kraje. Zámečnictví, kovovýroba, výroba: - ocelové konstrukce - kovová ...

Činnost, práce: - kovovýroba - zámečnické práce - svářečské práce - ocelové konstrukce - klempířské práce

Strojírenská výroba: - průmyslová zařízení - díly pro stroje - ocelové konstrukce.

Kovovýroba: - soustružnické práce - CNC obrábění.

Výroba: - zařízení Ekoslide pro železnice a vlečky zaručující přestavování výhybek, bez nutnosti mazání kluzných stoliček

Strojírna, strojírenská výroba: - ocelové konstrukce, - technologické celky, - zásobníky sypkých hmot, - drtiče, - granulátory, - trhačky patních lan, - ocelové mosty a mostní konstrukce, - dopravníky a pasové cesty, - technologie pro povrchové doly a kamenolomy.

Výroba, montáž: -ocelové svařované konstrukce -topné systémy, výměníkové stanice -náhradní díly na zakázku -svařence -čerpací stanice a výtlačné řady -kovoobrábění.

Výroba: -různé díly z kovu -zpracování a vysekávání plechu -ohraňování -lakování práškovou technikou -svařování včetně montáže výrobků.

Strojírna. Výroba: - vulkanizační lisy Zakázková strojírenská výroba.

Strojírenská výroba: - CNC dělení materiálu laserem, CNC ohraňování - zakružování - svařování - obrábění - zámečnictví

Strojírenská výroba. Výroba, montáž: - ocelové konstrukce - potrubní systémy Práce: - jeřábnické

Výroba: -hotelový nábytek Truhlářství. Kovovýroba.

Kovovýroba, zakázková strojírenská výroba - svářečské práce - zámečnické práce - obráběčské práce - výroba ozubených a řeťezových kol.

Kovovýroba. Výroba: - posilovací stroje - sportovní vybavení

Kovovýroba, kovoobrábění. Velkosériová výroba, hydraulické koncovky pneumatické. Soustružení, soustružené díly na soustružnických automatech. Hydraulika, koncovky hadic. Soustružnické práce: -kusová, malosériová, sériová výroba na CNC strojích.

Zakázková výroba: -převodovky -montážních, lisovacích a ustavovací přípravky -strojní součásti, celky z kovu, plastu. Práce: -kovoobrábění -obrábění na NC** strojích -zámečnické -svářečské

Zakázková výroba komponentů pro pásové dopravníky. Stroje a zařízení pro průmysl. Kovovýroba.

Kovovýroba: -obrábění kovů -svařování kovů -výroba na zakázku. Povrchová úprava kovů.

Strojírna: - kovoobrábění, - soustružení.

Strojírenská výroba: - příslušenství k obráběcím strojům: - dopravníky třísek - filtrační zařízení - krytování strojů

Strojírenská výroba: - CNC obrábění (soustružení a frézování) - pálení plasmou - tváření - sváření - zámečnické práce

Strojírenství, výroba: - náhradní díly pro železniční kolejová vozidla - motorové a interierové díly pro závodní vozy

Truhlářské práce. Výroba: -hotelový nábytek Kovovýroba.