Plechovky, konzervy ale i sudy či nádrže lze zařadit mezi kovové obaly. Výroba a prodej kovových obalů najde využití nejenom v oblasti potravinářského průmyslu, ale také jako obaly pro různé výrobky z ropy, a to jak sypké, tak tekuté či pevné konzistence.

Společnost K-steel s.r.o. zajišťuje sériovou a zakázkovou kovovýrobu, svářečské i zámečnické práce. Mezi naše činnosti patří také výroba nástrojů, dle zadání či vlastní konstrukce. Sídlíme ve městě Mnichovo Hradiště na ulici Jiráskova. Kovovýroba: - zakázková, sériová kovovýroba - svařování, svářečské práce - zámečnické práce, ...

Prodej a pronájem gitterboxů, kovových palet a plastových palet nebo přepravek. Specializujeme se především na prodej a pronájem použitých palet pro automobilový průmysl.

Naše společnost PD MONT s.r.o. sídlící v okrese Mladá Boleslav se zabývá výrobou ocelových konstrukcí (svařenců), jednoduchých strojů, hal, stožárů a palet, svářením a výrobou z nerezových ocelí, kovářskými pracemi a montáží průmyslové klimatizace a mechanické zabezpečovací techniky. V oblasti automatizace nabízíme komplexní řešení, které zahrnuje ...

Kovovýroba: - převozní a skladové palety - brány, ploty - zábradlí - konstrukce

Velkoobchod, dodávka, prodej: - technické obaly (kovové obaly, kbelíky, kanystry) - potravinářské obaly (sklenice, víka).

Činnost: - zámečnická výroba - nástrojářské práce - svářečské práce - výroba kovových palet - návrh a konstrukce jednoúčelových strojů Prodej: - hutní materiál Služby: - zapůjčení specializovaných strojírenských profesí pro automobilový průmysl Stavební činnost: - pozemní stavitelství - vodohospodářské stavby Sídlo Plaská ...

Výroba: -hliníkové obaly pro kosmetický průmysl: -hliníková pouzdra na aerosoly.

Řemesla, služby - povrchové úpravy - svářečské práce Výroba - kotle, reaktory a nádoby pro chemický, farmaceutický a potravinářský průmysl

Vývoj, výroba, prodej, montáž a servis: - bezpečnostní dveře - trezory, bezpečnostní schránky - klíče, vložky, zámky, generální klíče.

Výroba: - obaly - hliníkové tuby - hliníková pouzdra Bývalý Strojobal, CEBAL ČR, a.s.

Velkoobchod: -chemické suroviny. -pojiva. -pigmentové saze. -hliníkové prášky. -fungicidy. -optické zjasňovače. -anorganické pigmenty. -skleněné obaly. -plechové obaly. -polyethylénové obaly, kanystry. -ocelové sudy.

Sháníte hliníkové nebo kompozitní láhve? To jste u nás správně! Jsme dlouholetý a zkušený distributor láhví značky Luxfer. Firma R&T ČR, s.r.o. byla založena v roce 1998 jako výhradní zástupce firmy Luxfer Gas Cylinders s cílem propagovat a distribuovat hliníkové a kompozitní láhve značky Luxfer. V naší nabídce můžete nalézt rozsáhlý sortiment pro ...

Výroba a prodej trezory na cennosti a dokumenty s vysokým zabezpečením. Plasty zpracování Solární kolektory Výroba kovový nábytek

Výroba, oprava, prodej a pronájem: - kabelové bubny, kovové, dřevěné - překližkové bubny Renovace kovových bubnů a jiných kovových součástí - pískovačka, lakovna.

Výroba: - kovové transportní palety - kovové skladovací palety.

Do naší ucelené výroby patří kovovýroba zaměřená na zpracování plechů, ohraňováním a děrováním na CNC lisech TRUMATIC. Vyrábíme cenově zajímavé rozvaděče a zdrojové skříně v provedení podle přání zákazníka.

Výroba: - profesionální přepravní obaly - pevné obaly vyráběné z překližek, hliníkových profilů a kovových rohů, se zámky a madly - ponky, pracovní stoly - zavazadla na nářadí - kufry na nářadí.

Prodej: -trezory české výroby -elektronické bezpečnostní a kamerové systémy -bezpečnostní zavazadla.

Výrobně obchodní družstvo: -truhlářství -strojírenství -dekorace skla -tvarování skla -kovovýroba -pálení CNC* -ocelové zárubně -stožáry osvětlení.

Prodej - Dewarovy nádoby Prodej - kapalný dusík

Výroba a montáž: -ocelové konstrukce,opláštění. Kovovýroba. Zámečnické práce. Dodávka a montáž: -polykarbonát. Výroba a prodej: -reklamní poutače a tabule.