Pro balení produktů a ochranu prvků se používají plastové obaly a fólie. Klasické i zipové sáčky a pytle, bublinkové, hydroizolační a průtažné fólie, agrofólie, parotěsná ochrana a mnoho kvalitních umělohmotných výrobků v sortimentu výrobců i dodavatelů.

Kompletní výrobu a prodej obalových materiálů včetně dopravy zajistí firma Centroplast
Plastové výrobky a obaly pro různé použití vyrábí firma Centroplast, s.r.o. z okresu Uherské Hradiště. Dodáváme po celé ČR. V naší nabídce najdete přes tisíc typů produktů. Od plastových pytlů přes zip sáčky, bublinkové, smrštitelné a vícevrstvé fólie až po hadice, polohadice a mnohé další. Ve velmi krátké době také vyrobíme různé variace ...
Kompletní výrobu a prodej obalových materiálů včetně dopravy zajistí firma Centroplast
Společnost S.V.G. spol.s r.o. se specializuje na zásobování restaurací a profesionálních kuchyní potravinami. Nabízíme čerstvé potraviny, chlazené produkty i mražené výrobky. Dovezeme vám pečivo, ovoce, zeleninu, sýry, máslo a mléčné výrobky i široký sortiment masa a masných výrobků. Rozvážíme čerstvé kuřecí, vepřové, kachní a hovězí maso a dále ...

Společnost RENOLIT Tábor s.r.o. sídlící v Táboře zastupuje celosvětovou technickou kompetenci, moderní design výrobků a partnerský servis v oblasti zušlechťování povrchových ploch. Svým zákazníkům nabízíme dekorativní, vysoce kvalitní a trvanlivé produkty z umělé hmoty. Naše produkty zušlechťují povrchové plochy, utěsňují, chrání, stabilizují a ...

Internetový obchod, e-shop: - obaly, sklenice, nádoby na med - sklenice s patentovým uzávěrem - skleněné lahve, uzávěry na lahve - sklenice, víčka na sklenice - med.

E-shop - vakuové pytle - pytle na odpadky - lepící pásky - utěrky - čistící a úklidové prostředky - dezinfekční prostředky.

Výrobní program je zaměřen zejména na oblast výroby aerosolových ventilů a jejich příslušenství, například rozmanitých aerosolových rozprašovačů, aplikátorů a krycích víček k aerosolovým nádobkám. Neméně důležitým je i výrobní program mechanických rozprašovačů pro netlakové balení.

Prodej materiálů a technologií pro výrobu reklamy a tisk - řezací plotry GCC - tepelné lisy STAHLS - reklamní samolepící fólie - automobilové wrapp fólie - sítotiskové barvy WIEDERHOLD - plastové desky - nažehlovací folie - pískovací - reflexní fólie - šablonové folie - montážové folie

Montáž: - autofólie - bezpečnostní fólie - protisluneční zabarvené fólie

Výroba, prodej, e-shop: - výrobky z expandovaného a extrudovaného polystyrenu - přepravní termo boxy z polystyrenu - polystyrenové dekorace a aranžérské korpusy - polystyrenové hlavy - obalová technika - desky z expandovaného polystyrenu

Balicí stroje a kompletní balicí linky včetně etiketování a obalový materiál nabízí centrála TECHNOLOGY s.r.o. od roku 1992. Prodej, dodávka, servis: - balicí stroje a linky - kartonovací stroje pro balení lahví a plechovek do papírových krabic, kartonů - stroje pro aplikaci odnosných uch na skupinu výrobků zabalených do PE folie - ...

Velkoobchod s obalovým materiálem - nápojové kelímky - kelímky na kávu, kelímky na espresso, víčka na kelímky - podnosy pod kelímky, míchátka na kávu - plastové nádobí - obaly a boxy na jídlo - misky na saláty - papírové obaly - tašky, sáčky a přířezy - BIO obalové materiál.

Revize tlakových nádob, chladící zařízení, velkoobchod s obaly, inženýring. Provoz solárního studia.

Naše společnost PAS–D s.r.o., je na trhu již od roku 1998. Zabýváme se velkoobchodem školních a kancelářských potřeb v regionu Jindřivhův Hradec, Slavonice, Jihlava, Jihočeský kraj, Třebíč Nakupujeme zboží od výrobců a dodáváme do škol, institucí, firem až ke koncovým zákazníkům. Našim zákazníkům dovážíme zboží zdarma. Najdete u nás velkou ...

Výrobce umělých střívek určených pro masný průmysl.

Design obalů, návrh forem a technologií pro vakuové tváření plastů. Výroba, velkoobchod - blistrové obaly - podložky, proložky

Výroba folie BOPP, PE bez potisku i s tiskem.

Výroba: - bublinková folie - přířezové obaly - sáčky - protinárazové obálky - kartonové krabice

Velkoobchod obalových materiálů: -vázací pásky, páskovače -fixační podušky -protiskluzové prvky -přepravní obaly. -fólie a pytle- polyethylen -folie LD-PE -balové folie potištěné, recyklované, průtažné obalové -lepící pásky.

Prodej veškerého obalového mateirálu spojeného s výrobou, logistikou, manipulací - stretch folie ruční a strojní, lepicí pásky, paletové překryvy a další. Doprava nad 5000, - bez DPH zdarma.

Prodej vybavaní pro gastronomické provozy: -papírový program -jednorázové obaly -jednorázové nádobí -čistící a dezinfekční prostředky -párty dekorace -organizování plesu a společenských akcí -svatby, narozeniny, večírky.

Výroba, prodej, internetový obchod, eshop, e-shop: - obalové materiály: - bublinkové fólie - stretch fólie - ruční, strojní, PIU - bublinkové pytle, obaly - LDPE, HDPE pytlů - malá kartonážní výroba - kartonové ochranné rohy. Služby: - kompletace výrobků - svařování impulsní svářečkou.

Velkoobchod, maloobchod, prodej: -vybavení pro gastronomii -PE pytle, sáčky, tašky -paletovací fólie -potravinářské fólie -pečící papír, alobal, dortové podložky, zdobítka do pohárů -papírové ubrousky -tácky -kelímky -menu boxy -krabice.

Dodavatel gastronomických technologií, projektová činnost. Kompletní vybavení restaurací, kuchyní, hotelů. Potravinářské a spotřební obaly. Plastové nádobí na jedno použití.

Výhradní zastoupení pro prodej silně redukovaných PE fólií VERPALIN. Prodej, internetový prodej: -sáčky -paletizační pytle a vázací pásky -obaly -foli -balicí stroje.

Výroba: -potravinářské obaly pro masný průmysl -umělá a přírodní střeva -plastová, kolagenová a celofánová střeva

Prodej, servis, poradenství: -počítače, výpočetní technika -tiskárny -kalkulačky a diáře CASIO -psací stroje -licenční a uživatelský SW -INTERNET provider. Prodej: -kancelářský nábytek -balicí papíry, fólie, celofány -vázací materiál, blahopřání, pohlednice.