Nezbytnou součástí topných, solárních a chladících soustav jsou tlakové expanzní nádoby, jež zajišťují udržování tlaku. Konkrétně se mohou použít pro zásobníky vody, domácí vodárny, průmyslové aplikace, domácí či průmyslové kotelny i zavlažovací systémy.

MS Technika Pro s.r.o.
Společnost MS Technika Pro s.r.o. se zabývá prodejem technických plynů, jako je kyslík nebo helium. Provádíme také plnění, respektive výměnu lahví CO2. Pořídíte u nás také redukční ventily. Navštívit nás můžete na sídle společnosti v Olomouci. Náš sortiment zahrnuje 345 produktů plynů a jejich směsí, které dodáváme v lahvích nebo kryogenních ...
S & R servis s.r.o.
Firma S & R servis s.r.o. se sídlem v Olomouci nabízí od roku 1993 prodej a servis čerpadel a bazénů vč. příslušenství a bazénové chemie. Dále nabízíme také vířivé vany a čerpadla značek EBARA, GRUNDFOS, LIVERANI, CALPEDA, DEBEM. Bazény nabízíme plastové, fóliové, laminátové, nadzemní i zapuštěné. Zajišťujeme veškerý záruční a pozáruční servis ...
Společnost Green spot, s.r.o. se zaměřuje na poradenství v oblasti BOZP a ekologie, na revize tlakových nádob a zdvihacích zařízení, na kovovýrobu, montáže ochranných zábran a mnoho dalšího.

Protipožární nátěry a nástřiky. Montáže protipožárních systémů. Prodej, servis, revize: - hasící přístroje - požární hydranty. Prodej, montáž: - protipožární dveře. Servis, revize, montáže a problematika PO: Požárně bezpečnostní řešení staveb. Prodej a plnění CO2. Tlakové zkoušky nádob na plyny.

Michael Skládal se stará o požární servis, v rámci své činnosti zajišťuje kontrolu a servis hasičských přístrojů, tlakové zkoušky nádob, školení, bezpečnostní značení, požární hlásiče a mnoho dalšího.

Společnost MS Technika Pro s.r.o. se zabývá prodejem technických plynů, jako je kyslík nebo helium. Provádíme také plnění, respektive výměnu lahví CO2. Pořídíte u nás také redukční ventily a talkové lahve s technickými plyny. V Prostějově najdete výdejní sklad bez stálé obsluhy.

Firma AIRtech Lysák se zaměřuje na kompresory Orlík a pneumatické nářadí. Prodej, servis: - kompresory ORLÍK - náhradní díly - kompletní stanice - filtry - rychlospojky - pneumatické nářadí - spirálové a tlakové hadice - tlakové nádoby, sušičky vzduchu, odkalovače, regulátory, maznice - vzdušníky ke kompresoru - generální opravy ...

Firma SAFETY PRO s.r.o. se sídlem v Olomouci poskytuje kompletní servis v oblasti požární ochrany (PO) a bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (BOZP) včetně odborného školení. Naší specializací je mimo jiné i inženýrská činnost, se kterou souvisí zajištění technického dozoru staveb, vypracování projektové dokumentace a profesionální poradenství. ...

Služby - revize tlakových nádob a kotelen - autoservis, autoopravna - pneuservis - autodiagnostika.

Revize: - plynovody - plynová zařízení - přípojky plynu - regulační stanice plynu - tlakové nádoby - kotle (parní, horkovodní) - tlakové zkoušky. Kancelář: Olomoucká 2939/15 Prostějov

Revize, kontrola: -plynových a tlakových zařízení.

Výroba městského a obecního mobiliáře: - odpadkový koš - vitríny - plakátovací plochy - lavičky.

Revize: Provádění montáží, oprav, rekonstrukcí a revizí vyhrazených tlakových a plynových zařízení.

Výroba: -ocelové konstrukce. -kovové nádoby, tlakové nádoby, cisterny. -kontejnery. -kovové balkóny. -kovovýroba.

Výroba, montáž, dodávky: - stroje a zařízení z oboru - sladovny, pivovary, pekárny, cukrovary, konzervárny - parní kotle a tlakové nádoby. Montáž, repase: - kotelny.

Prodej, maloobchod, oprava, servis: -čerpadla -armatury -tlakové nádoby -domácí vodárny

Pokrývačství, zednictví, klempířství, izolatérství, tesařství, technickoorganizační služby v oblasti vyhrazených plynových zařízení.

VTP centrum Velkoobchod, maloobchod: -expanzní a tlakové nádoby k vodárnám -expanzomaty a ČKD -čerpadla -manometry -termostaty, teploměry, kotle -topidla, ohřívače vody -zahradní hadice, těsnění.

Strojírna. Strojírenská a kotlárenská výroba z materiálu: - třída 11 - nerez - hliník - titan. Zakázková výroba: - tlakové nádoby (zařízení), výměníky, kolony - bezucpáková čerpadla řady ZVS. Svařování. Zakružování plechů. Ohýbání trubek. Soustružení. Vrtání, frézování. CNC řezání.

Dodávka, prodej: - hasicích přístrojů - plnění tlakových lahví s potravinářským CO2. Revize, opravy hasicích přístrojů, hydrantů a požárních vodovodů.

Kompletní služby v oboru: -vodo-topo-plyn (ocel,měď,plast) -projekce,dodávka,montáž,servis -automatizace,měření,regulace topných systémů (MaR) -revize. Kovovýroba: -zámečnické práce na zakázku -zahradní kovový nábytek -kontejnery -mříže, vrata, brány, zábradlí, schodiště, kovářské prvky, ploty. Maloobchod, prodej: ...

Výroba: - nádrží, zásobních kontejnerů.

Prodej: - železářství - trezory. Výroba: - klíče.