Průmyslové chemikálie, jako jsou organické a anorganické kyseliny, aminy, ethylen, propylen, polypropylen, polyethylen, fungicidní a insekticidní přípravky, čpavek, benzen, močovina a další chemikálie jsou hojně využívány nejenom v chemickém průmyslu.

Prodej obalových materiálů s víceúčelovým využitím. Velkoobchod, maloobchod, poradenství - stavební, průmyslová, bazénová chemie, chemické přípravky. Výroba šperků.

Výroba - wolframové a wolframkarbidové prášky - žaruvzdorné kovové prášky Služby - zpracování odpadů, recyklace

Pobočka. Velkoobchod, prodej, výroba, export, import: - chemikálie - anorganické i organické - syntetický kaučuk, latex, parafín, sírany, kyseliny.

Pobočka - sídlo v Rakousku. Výroba, výhradní prodej, export: - výrobky na bázi sulfonátu (vedlejší produkt při výrobě celulózy), biocidy, odpěňovače, fumiganty, chemikálie

Dovoz, distribuce, prodej: - průmyslové čisticí prostředky - čisticí prostředky na ruce, péče o ruce - čisticí prostředky pro údržbu - čisticí prostředky pro dopravu - lešenářské komponenty a díly pro stavební bednění (žárově pozinkované, ocelové díly).

Velkoobchod, distribuce, prodej: - hnědé a černé uhlí - koksochemické produkty, koks - topné oleje - surové železo - šrot - chemikálie - surový benzen, benzol, toluen, síran amonný. Železniční doprava.

Chemická výroba, velkoobchod: - lepidla - formaldehyd - močovino-formaldehydové pryskyřice. Člen skupiny Kronospan (Kronochem).

Výroba nebezpečných chemických látek a nebezpečných chemických směsí a prodej chemických látek a chemických směsí klasifikovaných jako vysoce toxické a toxické Podnikání v oblasti nakládání s nebezpečnými odpady -Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě

Chemie - výroba, prodej: - organické, anorganické produkty - průmyslové chemikálie - chemické látky.

Služby: - dezinfekce - dezinsekce, desinsekce - deratizace - Fumigace - plynování - je činnost spadající do oblasti dezinsekce, napomáhá v ochraně před skladištními škůdci - ochrana dřevěných konstrukcí proti červotoči, dřevokazným houbám a plísním - likvidace vosích a sršních hnízd - hubení hlodavců. E-shop: - prostředky na ...

Prodej: - odstraňovače. Vývoj a výroba chemických přípravků dle jejich požadavků.

Již více než 15 let speciálních chemii Tenzi profesionál. Tyto moderní super koncentráty a koncentráty pro čištění různých druhů povrchů, materiálů, vybavení a zařízení. Zaměřujeme se na vývoj našich produktů. Provádíme neustálý vývoj a výzkum specializovaných formulací s nejvyšší účinností. Průmyslová chemie Tenzi profesionál se řad do ...

Prodej: - chemická ochrana dřeva - okna VELUX, FENESTRA - střešní krytiny pálené a betonové krytiny, eternity, živičné šindele, prejzy a břidlice. Kompletní tesařské práce. Klempířské práce z mědí, titanzinku, hliníku a pozinku. Dodávka: - hromosvody - tepelné izolace - střešní okna ROTO a VELUX. Opravy: - všechny druhy ...

Prodej: - bazénová chemie - vonné esence pro sauny - bázeny - vířivky.

Dodávka: - čistící a odmašťovací prostředky - lepení a tmely - průmyslová chemie.

Výroba, velkoobchod, maloobchod, prodej, E-shop: - výrobky pro prevenci a likvidaci havárií, ekologické havarijní prostředky - sorbenty - sorpční drť - havarijní soupravy - čisticí utěrky a stojany - obaly na nebezpečné látky - koše, popelnice, kontejnery - ADR - výbava vozidel - hasicí přístroje, výbava HZS - norné stěny ...

Prodej, půjčovna: - zadní nosiče kol. Prodej: - bazénová chemie - autokosmetika.

Prodej: -chemické výrobky-chemikálie.

Distribuce: - průmyslová kosmetika - drogistické zboží - bazénová chemie - hotelová kosmetika. Prodej: - úklidová a čistící chemie - sanitární a průmyslový program.

Pobočka. Obchodně distribuční firma zabývající se prodejem: - chemikálie, koagulanty a chemické suroviny. Velkoobchod, prodej: - disperze, kyselina chlorovodíková, kyselina sírová, chlorid železitý - bazénová chemie.

Nákup, prodej, export, import, velkoobchod: -chemikálie, chemie -uhlí, koks -odlitky, ingoty, výkovky - chemické suroviny - slévárenská železa - elektrická energie.

Nanopolymerní ochrana: - čističe - odmašťovače. Odstaňování nečistot a graffiti.

Autodoprava, přeprava: - vnitrostátní, tuzemská - zahraniční, mezinárodní - sypké materiály. Odvoz odpadů a pronájem kontejnerů. Výroba krycích a rafinačních solí pro hutní průmysl. Distribuce, velkoobchod: - anorganické chloridy, fluoridy.

Velkoobchodní prodej: -aktivní uhlí, chlornan vápenatý, -chemikálie -maskovací sítě.

Nákup, prodej: -anorganická chemie pro průmysl: -sklářský -keramický -textilní -vodohospodářský -chemický.