Chemikálie jsou nezbytnou součástí každé chemické a farmaceutické laboratoře. Je do nich potřeba pořídit chemické látky, organické a anorganické přípravky, zkušební proužky, odměrné roztoky, desinfekční přípravky a další nezbytné chemikálie pro práci.

Dow Europe GmbH - inovativní produkty a řešení
Společnost Dow Europe GmbH je dodavatelem produktů a řešení pro zákazníky v obalovém, infrastrukturním a spotřebitelském průmyslu. Našim zákazníkům nabízíme základní plasty a chemikálie pro řadu odvětví, včetně obalových materiálů. Dále pak elastomery, speciální plasty, polyuretany, stavební materiály a materiály pro automobilový průmysl.
Dow Europe GmbH - inovativní produkty a řešení
Kresličské práce. Reklamná činnosť. Konštruktérske práce. Čistiace a upratovacie práce Automatizované spracovanie dát. Maliarske a natieračské práce. Kompletizácia výpočtovej techniky z dodaných komponentov. Výroba a stavba strojov a prístrojov s mechanickým pohonom. Sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľnej ...

Výroba lepidiel Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) Kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

Faktoring. Forfaiting. Skladovanie Umývanie áut Reklamná činnosť. Vedenie účtovníctva. Ekonomické poradenstvo. Podnikateľské poradenstvo Výroba farbív a pigmentov Tónovanie, miešanie farieb Výroba lepidiel a želatíny Prenájom motorových vozidiel Prenájom strojov a zariadení. Výroba farieb, lakov a náterov Reprografické - kopírovacie ...