Odlitky, vyráběné ve slévárnách pomocí slévání, mají uplatnění v metalurgii a strojírenském průmyslu. Odlitky se slévají z šedé, tvárné a hematitové litiny. Díky použití žáruvzdorných, otěruvzdorných a legovaných materiálů jsou odlitky chemicky stálé.

Akciová společnost ČZ patří mezi renomované strojírenské firmy s dlouholetou tradicí. Většinu naší produkce tvoří komponenty pro oblast automobilového průmyslu, kde spolupracujeme s řadou světových značek. Mezi naše aktivity patří také výroba čelních vysokozdvižných vozíků značky DESTA, řetězů či vysoce přesných brousících strojů. Strojírenská ...

Kovovýroba, prodej: - výrobky - nerez, hliník, ocel - svářování - hliník - obrábění - lisování - hliníkové lodě a stroje pro produkci a zpracování sladkovodních ryb.

Práce: -slévárenské -truhlářské -nástrojářské. Výroba: -sklářské formy pro všechny druhy sklářských strojů

Vodohospodářské opravny a slévárny, a.s. Výroba a prodej: -dávkovací čerpadla -komponenty pro dávkovací techniku -podzemní a nadzemní hydranty -tlakové tvarovky -mříže -poklopy -odlitky ze šedé a tvárné litiny a barevných kovů. Servis a montáž: -dávkovací technika s příslušenstvím.

Výroba: -víceoborová společnost s více než osmdesátiletou tradicí strojírenské výroby -výroba komponentů pro automobilový průmysl -výroba plnících turbodmychadel pro přeplňování spalovacích motorů o výkonu 25 - 400 kW. -výroba odlitků ze šedé a tvárné litiny -výroba odlitků z hliníku odlévaných pod tlakem -výroba nářadí ...

Výroba: -odlitky ze šedé a tvárné litiny -orientace na automobilový, strojírenský, stavební průmysl, železnice.

Výroba: -podzemní hydranty -nadzemní hydranty -plovákové spínače, detekční sondy, jednotky a relé pro regulaci hladin. Služby: -slévárenské práce -lití barevných kovů.

Firma se zabývá tlakovým litím slitiny zinku, na výrobky pro nábytkové kování, výrobky pro automobilový průmysl a dalším opracováním odlitků.

Zvonařství. Výroba, montáž, servis, oprava, sanace: -zvony -zvonkové stolice -zvonkohry -pohony zvonů -věžní hodiny -ciferníky.

Mateřská společnost skupiny podniků převážně strojírenského, slévárenského charakteru. Hlavní obory podnikání: -příslušenství a komponenty osobních a nákladních automobilů -tlakové odlitky ze slitin hliníku a zinku -odlitky ze šedé a tvárné litiny -speciální obráběcí stroje -montážní zařízení -formy pro vstřikování ...

Zednictví Slévárenství, modelářství

Hostinská činnost Slévárenství, modelářství

Slévárenství, modelářství -Konstrukční činnost ve slévárenství, návrhy technologií zpracování kovů a dřeva včetně poradenství v uvedené oblasti

Slévárenství, modelářství -Velkoobchod -Testování, měření, analýzy a kontroly Obráběčství Zámečnictví, nástrojářství