Dodávky zemního plynu jsou spravovány podniky v jednotlivých obcích. Údržba sítě plynového vedení, havarijní služba a řešení mimořádných situací je další činností plynárenství, stejně jako výstavba plynárenských zařízení nebo kontrola plynových kotlů.

Firma Pipemont se sídlem v Otrokovicích nedaleko Zlína se zaměřuje na komplexní realizaci energetických celků pro velké průmyslové společnosti v regionu Zlínský kraj. Dodáváme a montujeme výměníkové předávací stanice, průmyslové rozvody, horkovodní a teplovodní rozvody, parovody, kotelny. Další naše aktivity se týkají projektování v ...

Rozvod, dodávka: -elektřina -plyn -voda -tepelná energie, pára. Provozování, údržba, opravy: -elektroenergetických, tepelných, plynových, vodovodních, kanalizačních sítí a technologických zařízení: -kotelny, domovní a průmyslové rozvody, elektrické rozvodny, regulační stanice plynu, ČOV, kanalizace, úpravny vody.

Revize technických zařízení a infrastruktury. Provozujeme service desk a datové centrum pro řízení, správu a dohled nad agendou revizních zpráv.

Stavební činnost: - stavby na klíč - plynovody. Maloobchod, prodej: - stavební materiál, stavebniny. Odborná montáž: - střešní okna, dekorativní a zastiňovací doplňky VELUX. Služby: - míchání barev.

Nákup, distribuce a prodej elektrické energie. Dodávky zemního plynu.

Výroba tepla a plynu v areálu Pilana.

Dodavatel elektřiny a plynu: -úspora nákladů na energii.

Rozvod: - teplo - plyn. Výroba, opravy a montáž: - měřidla - vyhrazené tlakové zařízení - kotle - tlakové nádoby Zámečnictví.

Provozujeme nezávislý portál pro porovnávání cen plynu a elektřiny.

Výroba - technické plyny

Výroba - technické plyny

Doručování expresních balíčků celá ČR, Evropská unie Smluvní přeprava osob - odvoz auta v případě požití alkoholu - služba osobního řidiče Zprostředkování - energie od přímého dodavatele Zprostředkování - plyn od přímého dodavatele

Výroba - elektromotory - generátory - transformátory Výroba - technické plyny Produkce - výrobky rostlinné výroby Produkce - výrobky živočisné výroby