Kurzy nabízí jak studování cizích jazyků, tak také vaření, malování, hru na hudební nástroj nebo společenské a komunikační dovednosti, které nachází uplatnění v pracovní sféře. Využijte služeb certifikovaných pracovišť a naučte se nové dovednosti.

Výroba-zámečnictví: -pracovní stoly -regály -kovové vany a nádrže pod stroje, expanzní nádrže dle návrhu zákazníka -různé druhy vozíků a palet -garážová vrata kovová k halám -zábradlí kovové -odpadkové koše venkovní kovové -mříže -stříhání plechu do síly 6 mm -ohýbání plechu do síly 4 mm -svařování v ochranné atmosféře.

Výuka německého jazyka pro firmy, veřejnost i jednotlivce, online výuka - Skype, příprava na jazykové zkoušky, propracovaná metodika výuky, individuální přístup a otevřená komunikace, online přístup k informacím, překladatelské a tlumočnické služby, Cheb a Plzeň (nejen)

Naše společnost APOSTAV spol. s r. o. je členem Profesní komory požární ochrany a Cechu suché výstavby ČR. Poskytujeme služby v oblasti PO a BOZP. Služby v oblasti požární ochrany: - protipožární nátěry konstrukcí - protipožární ucpávky. Služby v oblasti BOZP: - poskytování komplexních služeb včetně zastupování před orgány dozoru - ...

Zabýváme se pořádáním vzdělávacích aktivit a kurzů - ekonomické kurzy - jazykové kurzy - kurzy psaní na počítači - podnikatelské kurzy - rekvalifikační kurzy - strojírenské kurzy. Tiskárna - 3D tisk. Výrobní středisko Orbis Technology, s.r.o. Slapany 153/1 350 02 Cheb - Háje Školící středisko, ředitelství Orbis Technology, ...

Společnost Pons Consulting s.r.o. byla založena roku 1998. Firemní filozofie vychází z podpory zaměstnanců na straně jedné a zaměstnavatelů na straně druhé. Svou strategií v podobě vlastních personálních a obchodních metod zajišťuje maximální výsledek pro všechny zúčastněné subjekty. Společnost Pons Consulting s.r.o. zajišťuje prostřednictvím ...

Počítačové poradenství - odborné počítačové kurzy pro začátečníky i pokročilé.

Běžecké tréninky pro firmy i veřejnost. Běžecké teambuildingy na klíč, vícedenní běžecká soustředění.

Posuzování vlivů na životní prostředí. Geologické práce v oblasti inženýrské geologie a hydrogeologie. Inženýrská činnost v investiční výstavbě. Hornická činnost - činnost prováděná hornickým způsobem. Odborné kurzy, školení, vzdělávací akce včetně lektorské činnosti.

Vzdělávací a rehabilitační centrum. Služby: -masáže

Nabídka firemních i individuálních jazykových a počítačových kurzů pro děti, mládež i dospělé.

Výroba a prodej - cukrová pasta pro epilace. Pořádání kurzů depilace cukrovou pastou.

Jazyková škola: -výuka anglického jazyka pro dospělé -jednoletý pomaturitní kurs anglického jazyka s denní výukou, který je uznán MŠMT ČR -přípravné kursy na mezinárodní jazykové zkoušky.

Služby: -překladatelské a tlumočnické -výuka angličtiny

Kurzy, výuka: - španělština - němčina

Služby: - plavání kojenců, batolat a dětí předškolního věku

Instruktor potápění. Půjčovna výstroje.

Certifikovaný specialista a koordinátor BOZP - kompletní služby v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci - školení zaměstnanců - vypracování dokumentace BOZP - zastupování před orgány státní dozoru.

Umělecká agentura: - sbormistrovská a vlastní koncertní činnost - taneční kurzy, školení, přednášky a semináře

Ústav jazykové a odborné přípravy UK. Jazykové kurzy a výuka cizinců.

Pořádání odborných kurzů a vzdělávacích akcí. Nabídka služeb v oblasti administrativy, psychologického poradenství, diagnostiky, personálních služeb. Vzdělávání, přeškolování. Kurzy: - pro mladistvé - počítačové - jazykové - pro uchazeče se ZPS - pro podnikatelskou sféru.

Jazyková škola - denní pomaturitní studium uznané MŠMT ČR statut studenta - kurzy jazyků pro veřejnost.

Jazykový tábor - kapacita 50 osob - 10 - 17 let Výuka - anglický a německý jazyk - klasický táborový program pro 50 osob - 10 - 17 let

Výuka angličtiny kanadským rodilým mluvčím.