Zájmové kurzy pro děti, dospělé, postižené i seniory nabízí možnost aktivního trávení volného času. Zapište se na kurzy herecké improvizace, kurzy vaření, tance, vyšívání, kurzy aromaterapie, znakové řeči, kurzy cizích jazyků, osobního rozvoje a další.

Redakční systémy - jednoduché web stránky Školení - redakční systémy

Kytarová škola: - výuka hry na kytaru, ukulele.

Provoz kynologického cvičiště. Provádíme výcvikové lekce psů a sportovní kynologii pro veřejnost a pro psy všech plemen. Nabízíme poradenství v oblasti výchovy štěňat, poslušnosti. Připravujeme psy na výstavy, bonitace a zkoušky.

Pěvecké a hlasové studio. Služby: - výuka zpěvu - příprava k talentovým zkouškám - hlasová rehabilitace.

NADĚJE pobočka Česká Třebová poskytuje tyto sociální služby - terénní programy - nízkoprahové zařízení pro děti a mládež (NZDM). Dále jsme schopni zajistit: - volnočasové aktivity pro děti a mládež a podporu dalšího - vzdělávání dětí a mládeže - křesťanskou duchovní a pastorační péči - odborné stáže studentů VOŠ a VŠ - programy ...

Letecké práce - v oblasti letectví Letecký výcvik Půjčování letadel Pilotem na zkoušku

Letecké práce Znalecké posudky - v oblasti letectví Letecký výcvik

Ubytování. Zájmové kroužky, kurzy, semináře, pronájem prostor v DDM a táborové základny, akce pro celé rodiny

Kurzy - paličkovaná krajka - malba na hedvábí Výroba - paličkovaná krajka - malba na hedvábí

Fotografování - svatební, reportážní, reklamní fotografie - úpravy fotografií Výroba - www stránky - webdesign Kurzy - informační technologie Kurzy - digitální fotografie - grafika - informační technologie

Kurzy - tantra doteku vnitřní joga, tantra joga, tanec jako lék a radost

Prodej: - přístroje pro rušení patogenních zón. - pořádání individuálních kurzů výuky příjmu vesmírné energie a ochrany před působením negativních energií.

Autodrom - Motokáry Autoklub Karosa Vysoké Mýto - autodrom - autoklub - tréninkové dny - kurzy bezpečné jízdy - dopravní výchova - kalendář akcí - karting - supermoto - firemní dny - půjčovna motokár - půjčovna čtyřkolek - skate park - hasičský stadión

Výroba, prodej: -elektrotechnické součástky Služby: -úklidové -potapěčské -cestovní kancelář

Systematická, komplexní a vzájemně koordinovaná nabídka celoživotního vzdělávání a dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků. Podpora rozvoje celoživotního vzdělávání . Úzká spolupráce se sociálními partnery a všemi zainteresovanými orgány a organizacem.

Dům dětí a mládeže. -volnočasové aktivity. -zájmové kroužky.

Výuka první pomoci * Zdavotnické zabezpečení * Humanitární a sociální činnost * Senior doprava pro města Ústí nad Orlicí, Česká Třebová, Lanškroun

-zájmové vzdělávání - kroužky, kluby, kurzy nejen pro děti školního a předškolního věku, ale i pro mládež a další dospělé zájemce -letní tábory, soustředění, mezinárodní setkávání mládeže, příležitostné akce, zájezdy i do zahraničí. S námi bez nudy a starostí.

Letecká škola, pilotní výcvik, půjčovna letadel zkoušky letadel a pilotů, znalecké posudky, oceňovaní letadel, zjišťování příčin leteckých nehod, obchodní činnost, konstrukce a výroba letadel.

-veřejné vnitrostátní letiště -mezinárodní neveřejné letiště -letecká škola -opravy letadel -aeroklub