Lékárna pod Klajdovkou

Potřebujete léky nebo léčiva na vaše zdravotní problémy? Lékárny nabízejí léky na alergie, chřipky, nachlazení, na bolest nebo na problémy s kostmi a klouby. V jejich sortimentu najdete i doplňky stravy, zdravotnické pomůcky, kosmetiku, hygienu a další.

MUDr. Júlia Preclíková - dětská lékářka
MUDr. Júlia Preclíková, praktická lékařka pro děti a dorost, poskytuje ve své ordinaci v budově polikliniky Střekov na Novosedlickém náměstí v Ústí nad Labem, komplexní pediatrickou péči. V naší ordinaci provádíme preventivní, diagnostické a léčebné úkony, lékařská ošetření, preventivní prohlídky, očkování a další lékařskou péči.
MUDr. Júlia Preclíková - dětská lékářka
Zdravotnické zařízení: - ambulantní služby Praktického lékaře pro dospělé, Odborného lékaře internisty s atestací 2.stupně - sociální služby - pečovatelská služba je určena handicapovaným seniorům s tělesným či psychickým defektem - lékárna.

Výroba, distribuce - zdravotnické prostředky - léčiva.

Lékárna Na Náměstí - prodej, e-shop - léky, potravinové doplňky. Lékárna Před Špitálem - adresa: B. Němcové 39/610, České Budějovice - tel. 386 325 493.

Prodej léčiv a zdravotnického materiálu.

Lékárna - léčiva na předpis i volný prodej - zdravotnické pomůcky - výběr čajů - zdravotní obuv, obuv pro diabetiky

Společnost MEDIPHARMA CZ s.r.o. provozuje internetový obchod, e-shop, se zdravotnickým materiálem a potřebami, rehabilitačními a ortopedickými pomůckami a lékařskými nástroji.

Kliment Janda se zabývá výrobou a prodejem přípravku na léčbu lupenky (psoriázy). Kosmetický přípravek, olejíček, je vyroben speciální technologií ze žloutků slepičích vajec a neobsahuje žádné chemické přísady, nemá vedlejší účinky a mohou jej používat i děti. Výroba, prodej: - Jandův kosmetický přípravek na léčbu lupenky, olejíček ze ...

Lékárna. Maloobchod, prodej: -léky, léčiva.

Velkoobchod, maloobchod: -konopné výrobky -papír -oděvy -provazy -kosmetika -barvy, laky.

Výroba léčiv. Struktura nabídky: - výroba infuzních roztoků a parenterálních přípravků - analytické zkoušky kontrolní laboratoře - obalový materiál.

Lékárna. Internetový prodej, e-shop: -léky -léčiva

Prodej, maloobchod: -léčivé rostliny a přípravky -přírodní produkty -regenerační přípravky

Lékárna - široký sortiment léků - homeopatika - volně prodejná léčiva - léčebná kosmetika

Služby: -lékárna. Maloobchod, prodej: -léky, léčiva.

Výroba, prodej, e-shop: - veterinární bylinné přípravky značky Phytovet.

Lékárna. Maloobchod, prodej. - léky, léčiva - farmaceutické výrobky - homeopatika - léčebná kosmetika - potravinové doplňky, vitamíny - zdravotní obuv - dětská výživa.