MUDr. Helena Jiráková, praktický lékař a alergolog pro dospělé, s. r. o.

Trápí vás nemoc? Neváhejte navštívit praktického lékaře. V ordinaci praktického lékaře probíhá stanovení základních diagnóz, odběry krve, vyšetření zraku a sluchu, očkování, preventivní prohlídky, léčba běžných onemocnění a odesílání k odborným lékařům.

DoMeNa Gyn s.r.o. - odborná lékařská péče
Veškerou gynekologickou péči v moderně vybavené ordinaci, poskytuje svým pacientkám paní doktorka MUDr. Jitka Zacharová. Naše služby zahrnují preventivní a léčebnou péči, ultrazvuková vyšetření, léčbu gynekologických onemocnění, komplexní péči o těhotné či očkování proti HPV virům. Klademe velký důraz na osobní přístup a komunikaci.
DoMeNa Gyn s.r.o. - odborná lékařská péče
MUDr. Jana Velochová – praktická lékařka pro děti a dorost
Paní doktorka MUDr. Jana Velochová poskytuje ve své ordinace komplexní preventivní, diagnostickou a léčebnou péči pro děti a dorost. V rámci našich služeb provádíme preventivní prohlídky, očkování, odběry krve a biologického materiálu či výtěry. Naši pediatrickou ambulanci naleznete na adrese Nadační 375/1 ve městě Odry.
MUDr. Jana Velochová – praktická lékařka pro děti a dorost
Medico Via HB, s.r.o. - MUDr. Hana Weinlichová
Paní doktorka MUDr. Hana Weinlichová poskytuje ve své ordinaci komplexní lékařské služby praktického lékaře pro dospělé a také závodní preventivní péči. Provádíme preventivní prohlídky, očkování, EKG, stanovení hladiny cukru z kapky krve, vyšetření krevní srážlivosti a další odborné úkony. Ordinace naleznete v Postřelmově a Zábřehu.
Medico Via HB, s.r.o. - MUDr. Hana Weinlichová
Nemocnice Mariánské Lázně s.r.o.
Nemocnice Mariánské Lázně s.r.o. poskytuje lékařskou péči již od roku 1894. Již v tu dobu měla malý operační sál, izolační pavilon a 24 lůžek. Městskou nemocnicí v pravém slova smyslu se stala teprve až v roce 1910, kdy již měla celkem 30 lůžek. Předtím jí patřil statut chorobince. V současné době poskytuje pacientům vysoce kvalitní a komplexní ...
Lázeňský dům: -ubytování -stravování -lázeňská léčba.

Centrum praktického lékařství NEMOS - síť ordinací všeobecných praktických lékařů a ambulantních specialistů.

Diagnostická klinika. Ordinace praktického lékaře pro dospělé, Neurologická ambulance.

Nestátní zdravotnické zařízení: - ordinace praktického lékaře pro dospělé - pracovní lékařství - estetická medicína (dermální výplně, botox, chemický peeling, laserová terapie...).

Praktický lékař pro dospělé. MUDr. Pavel Vajsejtl Další ordinace: - Františkovy Lázně, Americká 358/29 - tel. 354 542 222

Praktický lékař pro dospělé. Ordinační hodiny pondělí: 8:15 - 13:15 úterý: 8:15 - 13:30 středa: 13:00 - 18:00 čtvrtek: 8:15 - 13:30 pátek: 8:15 - 13:00 Závodu míru 636 (budova polikliniky) 362 21 Nejdek

Ordinace praktické lékařky pro dospělé

Dětská a dorostová ordinace. Praktický lékař pro děti a dorost.

Dětská a dorostová ordinace. Praktický lékař pro děti a dorost. Dětská a dorostová ambulance. Dětský lékař.

Praktický lékař pro děti a dorost. Zajistíme vyšetření na řidičský, potravinářský a svářečský průkaz, zbrojní pas a lékařské zprávy.

Hledáte ordinaci praktického lékaře pro dospělé v Chebu? Obraťte se na naší ordinaci! V naší ordinaci praktického lékaře provádíme veškerá vyšetření a poskytujeme následnou léčebnou péči. Služby: - prevence - očkování - léčebná praxe - vyšetření

Ordinace praktického lékaře pro dospělé.

Praktický lékař PRO děti a dorost