Trápí vás nemoc? Neváhejte navštívit praktického lékaře. V ordinaci praktického lékaře probíhá stanovení základních diagnóz, odběry krve, vyšetření zraku a sluchu, očkování, preventivní prohlídky, léčba běžných onemocnění a odesílání k odborným lékařům.

MUDr. Arnošt Zabilka - ortopedická ambulance, ortoped
Naše ortopedická ambulance se zabývá především prevencí, léčbou a rehabilitací poruch i onemocnění pohybového a podpůrného aparátu. Dále se soustředíme na bolesti zad, kloubů, bolesti svalů, poúrazové stavy i léčbu degenerativních kloubních onemocnění. Naši ordinaci najdete na adrese Krškova 807/21, Praha - Hlubočepy.
MUDr. Arnošt Zabilka - ortopedická ambulance, ortoped
DoMeNa Gyn s.r.o. - gynekologická ordinace, Hradec Králové
Hledáte v Hradci Králové kvalitní gynekologickou péči? V naší ordinaci poskytujeme profesionální lékařskou péči na vysoké úrovni. MUDr. Jitka Zacharová nabízí preventivní prohlídky, diagnostiku a léčbu gynekologických onemocnění. Dále se zaměřujeme na neplodné páry a léčení neplodnosti. Disponujeme moderním ultrazvukových přístrojem.
DoMeNa Gyn s.r.o. - gynekologická ordinace, Hradec Králové
MUDr. Aleš Buček – komplexní léčebná a preventivní péče
Kvalitní lékařskou péči v oboru praktického lékařství pro dospělé poskytuje vé své ordinaci pan doktor MUDr. Aleš Buček. Provádíme preventivní lékařské prohlídky, odběry biologického materiálu, krve a také aplikace povinných i nepovinných očkovacích látek. Našim pacientům se dostává té nejlepší preventivní a léčebné péče.
MUDr. Aleš Buček – komplexní léčebná a preventivní péče
Centrum praktického lékařství NEMOS - síť ordinací všeobecných praktických lékařů a ambulantních specialistů.

Diagnostická klinika. Ordinace praktického lékaře pro dospělé, Neurologická ambulance.

Nestátní zdravotnické zařízení: - ordinace praktického lékaře pro dospělé - pracovní lékařství - estetická medicína (dermální výplně, botox, chemický peeling, laserová terapie...).

Praktický lékař pro dospělé. MUDr. Pavel Vajsejtl Další ordinace: - Františkovy Lázně, Americká 358/29 - tel. 354 542 222

Praktický lékař pro dospělé. Ordinační hodiny pondělí: 8:15 - 13:15 úterý: 8:15 - 13:30 středa: 13:00 - 18:00 čtvrtek: 8:15 - 13:30 pátek: 8:15 - 13:00 Závodu míru 636 (budova polikliniky) 362 21 Nejdek

Ordinace praktické lékařky pro dospělé

Dětská a dorostová ordinace. Praktický lékař pro děti a dorost.

Dětská a dorostová ordinace. Praktický lékař pro děti a dorost. Dětská a dorostová ambulance. Dětský lékař.

Praktický lékař pro děti a dorost. Zajistíme vyšetření na řidičský, potravinářský a svářečský průkaz, zbrojní pas a lékařské zprávy.

Hledáte ordinaci praktického lékaře pro dospělé v Chebu? Obraťte se na naší ordinaci! V naší ordinaci praktického lékaře provádíme veškerá vyšetření a poskytujeme následnou léčebnou péči. Služby: - prevence - očkování - léčebná praxe - vyšetření

Ordinace praktického lékaře pro dospělé.

Praktický lékař PRO děti a dorost

Dětský lékař s alergologickou erudicí.