Využijte bohatý sortiment krmiv pro zvířata. Granule, kapsičky či pamlsky pro psy a kočky, obilné směsi pro hospodářská zvířata, zrní pro ptactvo, vločky pro akvarijní rybičky anebo velký výběr vitaminů a doplňků stravy pro všechny druhy zvířat.

Výroba: - alternativní hnojiva - krmiva pro hospodářská zvířata.

Akvaristika. Prodej: -akvarijní ryby a rostliny včetně vybavení akvárií -teraristika -potřeby pro chovatele -exotické ptactvo, hlodavci -maso pro kočky a psy (kočka, pes) -odborná literatura.

Prodej krmiv pro akvarijní ryby. Prodej kokosových briket na grilování.

Výroba, prodej: -krmiv na moderních linkách -poradenství ve výživě zvířat, rozbory, hodnocení krmiv -přednášková činnost v oboru zootechniky a výživy zvířat -obchod s širokým sortimentem výrobků pro výživu zvířat -obchod s hospodářskými zvířaty.

Prodej, maloobchod, velkoobchod: - zahradní potřeby, hadice, zavlažovače - keramika, sklo - potřeby pro zahrádkáře a chovatele - krmiva, krmivo, semena - domácí a hobby potřeby - květináče, truhlíky - dárkové zboží - vruty, šrouby, hřebíky, spojovací materiál - potřeby pro zavařování - proutěné zboží, drátěný program.

Velkoobchodní prodej myší. Našimi zákazníky jsou velkoobchodní firmy a velkochovy zájmových zvířat a drobnochovatelé z ČR i zahraničí.

Prodej zboží pro psy, kočky a hospodářská zvířata. Nabízíme krmiva pro psy a kočky, krmné směsi a chovatelské vybavení.

Akvaristika. Maloobchod, prodej: -krmivo pro ryby, hlodavce, ptactvo, kočky psy -papoušky, ryby, křečky. Kompletní vybavení akvárií: -rostliny, filtry, léčiva. Malířské potřeby. Údržba. Poradenství

Maloobchod, prodej: -chovatelské potřeby. -krmiva pro zvířata.

Zemědělský podnik 1500 ha: -živočišná výroba -150 ks prasnic - 230 ks krav -rostlinná výroba-zajištění živočišné výroby krmiv -ovocnářství a vinařství -hospodaříme na 26 ha vinic, 5 ha meruněk, 45 ha jabloní, 55 ha višní, 25 ha broskví, 18 ha švestek -zelinářství -okurky-na semeno, papriky, zelí, ...

Mlýnská výroba: -mletí mouky. Zpracování: -pšenice. -žito.

petshopik Internetový obchod, E-shop: -zahradní jezírka -chovatelské potřeby pro psy, kočky, hlodavce, ptáky -akvaristika, teraristika -japonská krmiva Služby: -poradenstvíství v oblasti chovu koi kaprů.

Nákup a prodej vedlejších produktů potravinářského průmyslu (vedlejší produkt, potravinářský průmysl): - vlhké krmiva (vlhké krmivo, Corngold, Gurmit) - suché krmiva (suché krmivo, Cornex, granulovaný sladový květ, DDGS) - tekuté krmiva (tekuté krmivo, pivovarské kvasnice, cornsteep, glycerín).

Výroba, prodej: -krmiva pro masožravá zvířata. -maso pro zvířata. -maso pro psy.

Psí svět. Prodej, maloobchod: - krmiva a chovatelské potřeby.

Velkoobchod a maloobchod: - malospotřebitelského balení přípravků na ochranu a výživu rostlin (pesticidů, hnojiv) pro zahrádkáře a zemědělce. Poradenství v oblasti: - vinohradnictví, ovocnářství, zelinářství a zahradnictví.

-Velkoobchod a maloobchod -Pronájem a půjčování věcí movitých -Výroba krmiv, krmných směsí, doplňkových látek a premixů -Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků -Umělecko-řemeslné zpracování kovů

-Výroba krmiv, krmných směsí, doplňkových látek a premixů -Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků -Povrchové úpravy a svařování kovů a dalších materiálů -Velkoobchod a maloobchod -Pronájem a půjčování věcí movitých -Umělecko-řemeslné zpracování kovů

Maloobchod, prodej: -chovatelské potřeby -akvaristika -teraristika -krmivo pro zvířata-psy, kočky, ryby a exoty -akvária na zakázku -zverimex -poradenský servis.

datum zániku: 1.6.2013. Velkoobchod s obilím, osivem a krmivem.

Velkoobchod s obilím, osivem a krmivem.

-Chov zvířat a jejich výcvik (s výjimkou živočišné výroby) -Výroba krmiv, krmných směsí, doplňkových látek a premixů -Výroba hnojiv -Zprostředkování obchodu a služeb -Velkoobchod a maloobchod -Ubytovací služby -Pronájem a půjčování věcí movitých