Využijte bohatý sortiment krmiv pro zvířata. Granule, kapsičky či pamlsky pro psy a kočky, obilné směsi pro hospodářská zvířata, zrní pro ptactvo, vločky pro akvarijní rybičky anebo velký výběr vitaminů a doplňků stravy pro všechny druhy zvířat.

Veterinární klinika Hanychov Pohotovost pro zvířata Liberec
Poskytujeme veterinární, léčebnou a preventivní péči o domácí zvířata jako jsou psy, kočky, fretky, drobní hlodavci, plazi, exotická zvířata a jiné. Provádíme: -digitální RTG, USG -hematologický a biochemický analyzátor krve -zubní ultrazvuk -endoskopie -laparoskopické operace psů a koček -čipování a ...
Internetový obchod: -VetShop je specializovaným elektronickým obchodem pro veterinární lékaře, veterinární kliniky a pro prodejce chovatelských potřeb a krmiv.

Základem naší obchodní činnosti je nabídka širokého sortimentu potřeb především pro pastevní odchov zvířat - elektrické ohradníky, napáječky, technologické vybavení a zařízení pro manipulaci se zvířaty, jejich vážení, stříhání a identifikace. Od mnoha světových výrobců se snažíme vybrat to nejlepší z jejich produkce, včetně vysoce sofistikovaných ...

Hlavní činností společnosti AGRA Český ráj a.s. je rostlinná a živočišná výroba. Hospodaříme cca na 970 ha půdy a mezi naše produkty rostlinné výroby patří zejména řepka, obilí či cukrová řepa. V rámci výroby živočišné se zaměřujeme na chov cca 450 ks skotu bez tržní produkce mléka. Mezi naše další služby patří prodej hovězí maso z vlastního ...

Dovoz, prodej, e-shop - doplňková výživa pro koně.

Prodej - prasata - selata - skot Prodej - ječmen - pšenice - oves - šroty

Maloobchod, e-shop: - akvária, příslušenství - terária - krmivo pro psy, kočky, hlodavce, ptactvo.

Vyrábíme a prodáváme ječný slad plzeňského typu pro vaření piva, pytlovaný nebo volně ložený. Dále nabízíme cenově výhodný sladový květ (kořínky, klíčky) a zadní ječmen vhodný pro krmení hospodářských zvířat.

Výroba: - tekuté cukry - sirupy - tekutá krmiva pro včely

Rostlinná a živočišná výroba: - krmné obiloviny, víceleté pícniny - travní porosty - chov skotu - výkrm kuřat - chov včel Agroslužby.

Dodávka: -krmné směsi pro hospodářská zvířata. -krmiva pro psy, kočky. Poradenství v chovu a výživě prasat.

Zemědělská farma ZEA–LAND. Zemědělská výroba. Rostlinná výroba, pěstování: - obiloviny - pšenice, ječmen - řepka - kukuřice - vojtěška. Vlastní výroba krmných směsí, pícniny. Živočišná výroba, chov: - holštýnský hovězí dobytek - dojnice na mléko - teleta, býci na maso .

Zemědělská výroba: - rostlinná výroba - živočišná výroba. Výroba, prodej: - rostlinné produkty - živočišné produkty - krmiva, krmné směsi.

Výroba prémiových krmiv a pamlsků pro psy a kočky.

Prodej, e-shop: -Chovatelské potřeby -Superpremiová krmiva: RoyalCanin, Hill's, ProPlan, Eukanuba

Prodej: -krmení pro exotická zvířata, akvarijní rybičky, psy, kočky, hlodavce -potřeby pro rybáře.

Maloobchod, prodej: -hospodářské potřeby. -zahradní technika. -křovinořez, travní sekačka. -zahradnické nářadí. -spojovací materiál. -krmiva. Služby: -broušení pilových řetězů. -broušení okružních pil. Srvis: -motorové pily, křovinořezy.

Prodej krmiv pro psy, kočky a hospodářská zvířata.

Prodej, maloobchod: -krmivo -chovatelské potřeby.

Výroba, prodej: - krmné směsi - kukuřice - řepka - konzervanty. Podniková prodejna: - tel. 481 389 274.

Chovatelské potřeby. Krmiva pro psi, kočky, a další drobná domácí zvířata.

Velkoobchod: - akvarijni ryby, živočichové, léčiva

Výroba: -žvýkačky a krmiva pro domácí zvířata -svíčky.

Prodej - drobné dárky Prodej - substráty Prodej - zahradnické výpěstky - květiny - keramika - kytice - vazby Prodej - krmiva

Prodej - zemědělské produkty