Výsadba, údržba, těžba a následné zpracování dřeva patří do kompetencí majitelů lesů a spravujících spolků, které realizují těžbu různých typů dřevin a jejich zpracování na kusové nebo topné dřevo. Dále nabízí úpravu městských porostů a ošetření stromků.

Lesnické služby: - pěstební, těžební činnost - kácení stromů - lesní hospodářství - realizace, údržba zeleně (sekání trávy, stříhání živých plotů, řezy stromů...)

-Výroba pilařská a impregnace dřeva -Lesnictví, těžba dřeva a poskytování služeb v myslivosti -Koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej Zámečnictví, nástrojářství

Odvoz - dřevo Těžba dřeva Výkup - lesní pozemky

Pila - Broj Tomáš Pořez kulatiny: -katr -dovezené kulatiny. Prodej: -stavební řezivo -materiál -(BO**, SM**, Jedle) -hranoly délka 3 a 4 m*** -prkna -latě (lať*). Výroba: -kompletní vazba dle* projektové dokoumentace.

Pila Sloupnice - těžební prace - výroba řeziva - montáž dřevěných konstrukcí a dřevostaveb.

Nabízí majitelům lesů: -výkup dřeva -doprava dřeva -veškeré těžební práce -veškeré pěstební práce -komplexní obhospodařování lesních porostů -výroba a prodej stavebního řeziva -výroba a prodej palivového dříví

Činnost: - lesnické služby - pěstební práce - těžba - výkup a prodej dřeva

Těžba dřeva JMP - přibližování dřeva traktory Nákup a zprostředkování prodeje - dřevo Drobné zemní práce (úpravy lesních a příjezdových cest) - kompletní lesní práce (těžba dřeva JMP, přibližování dřeva traktory, pěstební činnost, nákup a zprostředkování prodeje dřeva, ...)

Služby: - lesní práce - těžba dřeva - přibližování dřeva - úklid klestu - pěstební práce - kácení

Lesnictví: - komplení služby. Těžba a výkup dřeva. Prodej: - dřevo - sazenice - chemie do lesa. Rekultivace. Poradenství: - oblast lesnictví.

Prodej: -obkladové palubky -podlahové palubky -lišty -garnyže -podkladní latě -střešní latě -hoblované desky a latě -laminátové desky -OSB desky -zábradlí, plotovky a obklady -řezivo -plastové palubky -stavební hmoty -různé.

Kominictví. Údržba, revize: - komínová tělesa všech typů a provedení - na tuhá paliva i plyn. Služby: - pravidelné čištění komínů - revize kouřových cest, kouřovodů - frézování komínových průduchů. Těžba, přiblížování: - dřevo Zemní a výkopové práce.

Služby v lesnictví: - zejména pomocí harvestorové technologie Přeprava: - dřevní hmoty Prodej palivového dřeva -dříví jehličnaté, tak i dříví listnaté měkké a listnaté tvrdé, balené i volně sypané - výroba dříví harvestorovou technologií - klasická manuální těžba s následným přibližováním - pracujeme i s pomocí lanovkových ...

Těžba - dřevo Výškové práce pomocí horolezecké techniky Zemní práce Stavební práce Zednické práce Klempířské práce Pokrývačské práce Zámečnické práce Prořezávání stromů

Městské lesy. Služby: - veškeré služby pro vlastníky a správce lesních majetků - profesionální těžba motorovou pilou v lesích - přibližování dřeva vyvážecí soupravou - údržba lesních cest - výkup a prodej dřevní hmoty - likvidace těžebních zbytků drtičem - příprava půdy pro přirozenou obnovu lesa naoráváním - zalesňování ...

Těžba a přibližování dřeva

Provádíme veškeré práce spojené s těžbou dřeva v oblasti lesnictví. Zpracujeme dřevo moderními technologiemi s ohledem a šetrností k přírodě. Nabízíme Vám těžbu dřeva i mimo ČR.

Těžba - dřevo Rostlinná výroba Živočišná výroba

Zemědělská výroba: -rostlinná -živočišná. Pěstování a těžba lesa. Silniční nákladní doprava, autodoprava. Dílenské práce.

Palivové dřevo. Frézování pařezů. Těžební činnost. Rizikové kácení. Údržba zeleně. Komunální práce.

Kácení stromů, práce: - kácení stromů, ořezávání stromů, riziková těžba - přibližování, svoz, manipulace, výkup a prodej dřeva - kácení rizikových stromů bez použití - vysokozdvižné techniky (horolezecká technika) - těžbu dřeva, jeho prodej, nákup + zprostředkovatelskou činnost v oboru - odstraňování kalamitních ...