Pro podporu pěstování zemědělských plodin je možné zakoupit hnojiva i chemikálie organického a průmyslového původu. Kravský, ovčí a koňský hnůj, dusíkatá, fosforečná, vápenatá nebo draselná hnojiva, vícesložková průmyslová hnojiva NPK a pesticidy.

Drago spol.s r.o.
Společnost Drago spol. s.r.o. se zaměřuje na prodej hnojiv, postřiků, sadbových brambor, osiv, hub, jablek i dřevěných udíren. Sídlo, výdejní místo E-shopu i prodejnu najdete v Přerově. Specializujeme se především na prodej sadbových brambor ve stupni množení B a konzumních brambor v různých odrůdách (Agria, Balerrina. Dominika, Impala, Jelly, ...
Společnost AGROPROGRES - SERVIS s.r.o. se zaměřuje na poskytování širokého spektra zemědělských služeb. Do našeho portfolia patří například setí kukuřice, slunečnice, obilovin, sečení píce, kombajnová sklizeň obilovin, řepky, siláž kukuřice, lisování slámy a další. Rovněž prodáváme silážní vaky, fólie, motouzy a také krycí sítě. Naleznete nás v ...

Výroba a prodej výživné organické hnojivo SST Beo 2: - ozdravuje rostliny a celé porosty - zamezuje vyplavování živin - snižuje nároky na zavlažování - dodává makro i mikro živin. Prodej, dodávka, renovace čerpadla a mechanické ucpávky včetně následného servisu. Zpracování kalů čističek odpadních vod.

Výkup, prodej, velkoobchod: - zemědělské produkty (olejniny, obiloviny...) - zemědělská hnojiva.

Obchodní organizace, průmyslová hnojiva, pesticidy, zemědělské komodity.

Firma vyrábí a prodává: - pesticidy pro ochranu plodin, proti škůdcům - hnojiva, aktivátory - osiva - pšenice, žito, ječmen - hrách, sója, luštěniny, cukrovarské řízky atd. Dále zajišťuje posklizňové služby a dopravu plodin včetně setí a hnojení.

Velkoobchod květin: - řezané květiny - hrnkové květiny - substráty - hnojiva - stuhy, obaly, doplňky, keramika. Květinová dekorace a vazby květin pro všechny příležitosti.

Společnost AGRITEC, výzkum, šlechtění a služby, s.r.o. se zabývá agrobiologickým výzkum, šlechtěním rostlin a poradenstvím v oblasti pěstování zemědělských plodin. Zaměřujeme se na geneticko - šlechtitelský výzkum, testování, provádíme analýzy a věnujeme se také šlechtění technických plodin a luskovin. Dále nabízíme k prodeji prostředky na ...

- Partner pro zemědělské podniky, farmy a ostatní pěstitele - realizujeme všechna plodinová řešení, včetně variabilních aplikací pesticidů a hnojiv -obchod s komoditami.

Výkup, prodej: - zemědělské komodity - hnojiva - osiva Služby: - úprava, čistění, sušení a skladování zemědělských komodit - zemědělské práce - nakládání a doprava zemědělských komodit - pronájem venkovních ploch a nebytových prostor

Prodej, e-shop: - drogistické zboží - úklidové, čistící prostředky - dezinfekční přípravky - barvy, laky - malířské potřeby - autokosmetika - substráty - agrochemikálie - maziva, oleje.

Dovoz, prodej: - přípravky na ochranu rostlin - herbicidy - fungicidy - insekticidy

Obchodní činnost: - průmyslová hnojiva pevná a kapalná - pesticidy - zpracování rostlinných produktů - osiva. - agroslužby - mlynářství - prodej pohonných hmot - krmivářství. Výroba: - krmných směsí pro chovatele dobytka a domácích zvířat - systém precizního zemědělství a poradenství- PREFARM

Rekultivace, sanace: -veškeré skládky -využití stabilizovaného kalu z čistíren odpadních vod -čištění rybníků, retenčních nádrží, koryt řek a potoků -likvidace odpadů -výroba hnojiv a kompostů -výroba umělých zemin -vytěžení lagun -prodej paliv a maziv. Nabízí: -čištění rybníků, koryt řek a potoků -doprava a zemní práce ...

Dodávky: - přípravky na ochranu a výživu rostlin: - herbicidy - fungicidy - insekticidy - regulátory růstu - hnojiva listová a speciální.

Velkoobchod, prodej: - chemikálie pro zahradnictví, na hubení škůdců, likvidaci plevelu - agrochemikálie - průmyslová hnojiva pevná i kapalná - chemické postřiky - chemie pro zahrady - agroslužby, agrochemikálie - krmné směsi - pohonné hmoty - mazací oleje a tuky.

Gardenka Maloobchod, prodej: - zahrádkářské potřeby - okrasné, ovocné školkařské výpěstky - semena, osivo, zemina, hnojivo, cibuloviny - plastový zahradní nábytek - zahradní doplňky - fólie, netkané textílie.

Prodej: - hospodářské potřeby - hnojiva

Skladování, výkup, prodej: - obilí.

Prodej: - krmiva, šroty - hnojiva - motorová nafta.

Prodej: - krmné směsi pro hospodářská zvířata - ruční a elektrické profi i hobby nářadí - zahradní technika - pletivo - skleníky - hliníkové žebříky - osivo a sadba.

Prodej - chemické produkty: - mycí a čistící prostředky - oleje, maziva - barvy, laky - malířské potřeby - zavlažovací systémy pro zahrady - postřiky na ochranu rostlin - autokosmetika. Autodoprava.

Prodej a servis postřikovačů HARDI. Přestavby a testování postřikovačů a rosičů. Nákladní autodoprava. Další služby pro zemědělce.

Maloobchod: -drobné balení agrochemikálií -krmné směsi -pohonné hmoty.