Na Pařeničkách 2526
Rožnov pod Radhoštěm 756 61
tel.: +420 571 653 961
email: vtr@vseproboty.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 02.04.2014
Topováno 01.06.2016

Pestrý výběr pohodlných a levných cestovních zavazadel

Absolvujete cestu do školy, do práce, na trénink, jednodenní výlet nebo dvoutýdenní dovolenou? Pak určitě i vy řešíte, kam uložit všechny potřebné věci. Kvůli nedostatku místa pak často musíte dělat kompromisy a některé potřebné věci prostě nechat doma. Těmto dnům je ale konec. Teď je tu e-shop vseproboty.cz, který nabízí kromě širokého výběru obuvnických doplňků také velké množství cestovních zavazadel.

Kufry na kolečkách, sety

Vše, co potřebujete pohodlně na jednom místě

Nabídka cestovních a sportovních zavazadel e-shopu vseproboty.cz je opravdu široká. Nemůže se stát, že byste odešli s prázdnou, u nás si vybere opravdu každý. V našem sortimentu tak najdete několik druhů zavazadel značky BENZI. Cestovní tašky, batohy, kufry, plážové tašky. Prostě zavazadla a tašky pro každou příležitost. Rádi nosíte svoje zavazadlo na bedrech nebo na rameni? Nebo dáváte přednost pohodlnosti a preferujete kufr na kolečkách? Zkrátka, u nás najdete přesně takové zavazadlo, které vyhovuje vašim vysokým nárokům. Navštivte vseproboty.cz a přesvědčte se, že na jedné internetové stránce opravdu můžete najít vše, co potřebujete.

Cestovní i sportovní zavazadla

Trendy a levná cestovní zavazadla

Uvědomujeme si, že v současnosti nejde jen o funkčnost zavazadel. Taška, batoh či kufr je doplněk k celkovému outfitu, proto je důležité dbát i na design a originalitu zavazadel. V našem sortimentu proto najdete výrobky, které jsou užitečné a zároveň krásné na pohled. Děti jistě ocení naši nabídku pestrých zavazadel - batohů, tašek i kufrů (na kolečkách i bez). Chození na výlety je bude bavit! Manažeři zase ocení střídmý vzhled diplomatek či dokladovek. Dámy, na vseproboty.cz najdete konečně nákupní tašky, se kterými budete hvězdy i na nákupech! Nebo při jakékoliv jiné příležitosti s jednou z našich dámských tašek. Ve vseproboty.cz zkrátka dbáme na design i na vaše pohodlí při přenášení potřebných předmětů. Absolutní třešinkou na dortu je ale cena. Trendy, pohodlné a levné! Přesvědčte se sami, že lepší cenovou nabídku neseženete. V porovnání s obdobnými konkurenčními nabídkami si naše tašky zamilujete!

Věřte osvědčené kvalitě

Velkoobchod vseproboty.cz však nenabízí ve svém sortimentu jen tašky, batohy a zavazadla. U nás najdete také nejrůznější doplňky v obuvnictví. Naší předností je rychlost a efektivnost - tak, aby naši partneři byli vždy spokojení. V současnosti naleznete v našem sortimentu více než 600 000 výrobků! Nejenom obuvníci tak u nás najdou šněrovadla, tkaničky, stélky a vložky do obuvi, přípravky k údržbě a čištění obuvi, hygienické zkoušecí ťapky a mnoho dalších

Doplňky v obuvnictví

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.vseproboty.cz

Další články z oboru

Galanterie
E-shop, Maloobchod, Velkoobchod
, Obuv
E-shop, Maloobchod, Velkoobchod
1377 zhlédnutí
Další PR články firmy
Prostředky pro impregnaci a ošetření obuvi

Prostředky pro impregnaci a ošetření obuvi

Základní údržba a ošetření je důležitým předpokladem pro dlouhodobou životnost obuvi. Sebekvalitnější boty se neobejdou bez jednoduché pravidelné údržby, která zajistí výdrž a zlepšení jejich vlastností. Česká firma VTR s.r.o. se zabývá prodejem kvalitních přípravků od impregnace na boty přes barevné krémy, speciální spreje až po renovátory. Výběr ošetřujících prostředků je opravdu široký. Společnost se navíc pyšní prodejem výrobků prémiové značky SEAX, které zajistí profesionální ošetření a patří k absolutní špičce na trhu.

Vydáno 25.02.2016

VÍCE
Cestovní tašky a dětské batohy oceníte při rodinném výletě i dovolené u moře

Cestovní tašky a dětské batohy oceníte při rodinném výletě i dovolené u moře

Svačina, pití, náhradní oblečení nebo třeba kamera a fotoaparát, to a ještě mnohem víc si musíte sbalit, pokud se chystáte na výlet s rodinou, dovolenou nebo k vodě. Kam ale všechny věci dát? Odpověď známe ve společnosti VTR. Nabízíme vám totiž praktické a zároveň velice moderní cestovní tašky, sportovní tašky, ale také dětské batohy. Ať už se tak chystáte na jednodenní výlet nebo odjíždíte na delší dovolenou, s taškami a batohy z naší nabídky budete mít vždy vše po ruce.

Vydáno 18.03.2015

VÍCE