Pražská 384
Nehvizdy 250 81
tel.: +420 777 227 313
email: info@dahanehvizdy.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 08.02.2016
Topováno 01.02.2017

Kamenná dlažba? Kamenictví Daha Nehvizdy vám zajistí tu nejlepší

Kamenná dlažba, kamenná pracovní deska, kamenné krby, obklady či hřbitovní architektura. To vše a další produkty z kamene můžete mít v té nejlepší kvalitě. Stačí se obrátit na naši společnost Daha Nehvizdy. Zabýváme se ušlechtilou i hrubou kamenickou výrobou. Kámen je velmi moderním a stálým materiálem, který má perfektní vlastnosti. Využijte i vy potenciál, který kámen nabízí!

Kamenictví Daha Nehvizdy - kvalitní krby a obklady krbů

Kamenictví Daha vám sežene i hůře dostupný kámen

Kámen a výrobky z něj jsou čím dál více oblíbenou komoditou. Sehnat přesně takový kámen, jaký si člověk představuje, však často není jednoduché. Naše kamenictví vám ale nabízí široký sortiment, ve kterém najdete i méně obvyklé druhy kamene. Snažíme se mít stále vše na skladě, aby naši klienti dostali to, co potřebují, co nejrychleji. Kromě toho máme možnost objednat vámi vybraný kámen i ze světového trhu.

Kamenictví Deha – kvalitní kámen a produkty z něj

Kamenná pracovní deska do kuchyně i pracovny

Vyrábíme deskoviny různých tlouštěk, materiálů i povrchových úprav (řezané, broušené, leštěné, tryskané, opalované). Pokud vás láká například kamenná pracovní deska do kuchyně, neváhejte. Kámen je odolný, a je tudíž ideální volbou všude tam, kde jsou na materiál kladeny vyšší nároky. Kamenná pracovní deska vydrží i to, co by desky z některých jiných materiálů poškodilo nebo znehodnotilo.

Luxusní kamenná dlažba, praktické krby a další kamenné produkty

Kamenictví Daha nabízí celou řadu výrobků, jejichž základním materiálem je kámen. Můžete si u nás nechat vyrobit například umyvadlové desky, kamenné dlažby, obklady, parapety, kamenné krby a další. Kromě toho realizujeme na přání klientů také urnové pomníky, hroby či hrobky.

Kamenictví Daha Nehvizdy vyrábí i pevné silniční dlažby a obrubníky

Vedle ušlechtilé kamenické výroby se zabýváme i hrubou kamenickou výrobou, tedy produkty jako jsou silniční dlažby, kostky, mozaiky či obrubníky. Máme za sebou řadu úspěšných zakázek a spokojených klientů. Pokud plánujete stavět z kamene, obraťte se na nás a přidejte se k nim!

Kamenictví Daha – úspěšné zakázky

148 zhlédnutí
Další PR články firmy
Kámen jako spolehlivý materiál pro výrobu krbů, dlažeb a fasád

Kámen jako spolehlivý materiál pro výrobu krbů, dlažeb a fasád

V posledních letech se v domácnostech a na stavbách stále více začal prosazovat kámen, jakožto spolehlivý stavební materiál. Nechejte si zhotovit fasádu, dlažbu, krb anebo jakýkoliv jiný výrobek z kamene od zkušené společnosti DANA NEHVIZDY s.r.o, která pokračuje již ve čtvrté generaci kamenické rodiny.

Vydáno 25.03.2017

VÍCE