Daha Nehvizdy, s.r.o. Kamenická výroba Praha

Vydáno 08.02.2016
154 Zhlédnutí
Topováno 01.02.2017

Kamenná dlažba? Kamenictví Daha Nehvizdy vám zajistí tu nejlepší

Kamenná dlažba, kamenná pracovní deska, kamenné krby, obklady či hřbitovní architektura. To vše a další produkty z kamene můžete mít v té nejlepší kvalitě. Stačí se obrátit na naši společnost Daha Nehvizdy. Zabýváme se ušlechtilou i hrubou kamenickou výrobou. Kámen je velmi moderním a stálým materiálem, který má perfektní vlastnosti. Využijte i vy potenciál, který kámen nabízí!

Kamenictví Daha Nehvizdy - kvalitní krby a obklady krbů

Kamenictví Daha vám sežene i hůře dostupný kámen

Kámen a výrobky z něj jsou čím dál více oblíbenou komoditou. Sehnat přesně takový kámen, jaký si člověk představuje, však často není jednoduché. Naše kamenictví vám ale nabízí široký sortiment, ve kterém najdete i méně obvyklé druhy kamene. Snažíme se mít stále vše na skladě, aby naši klienti dostali to, co potřebují, co nejrychleji. Kromě toho máme možnost objednat vámi vybraný kámen i ze světového trhu.

Kamenictví Deha – kvalitní kámen a produkty z něj


Kamenná pracovní deska do kuchyně i pracovny

Vyrábíme deskoviny různých tlouštěk, materiálů i povrchových úprav (řezané, broušené, leštěné, tryskané, opalované). Pokud vás láká například kamenná pracovní deska do kuchyně, neváhejte. Kámen je odolný, a je tudíž ideální volbou všude tam, kde jsou na materiál kladeny vyšší nároky. Kamenná pracovní deska vydrží i to, co by desky z některých jiných materiálů poškodilo nebo znehodnotilo.


Luxusní kamenná dlažba, praktické krby a další kamenné produkty

Kamenictví Daha nabízí celou řadu výrobků, jejichž základním materiálem je kámen. Můžete si u nás nechat vyrobit například umyvadlové desky, kamenné dlažby, obklady, parapety, kamenné krby a další. Kromě toho realizujeme na přání klientů také urnové pomníky, hroby či hrobky.


Kamenictví Daha Nehvizdy vyrábí i pevné silniční dlažby a obrubníky

Vedle ušlechtilé kamenické výroby se zabýváme i hrubou kamenickou výrobou, tedy produkty jako jsou silniční dlažby, kostky, mozaiky či obrubníky. Máme za sebou řadu úspěšných zakázek a spokojených klientů. Pokud plánujete stavět z kamene, obraťte se na nás a přidejte se k nim!

Kamenictví Daha – úspěšné zakázky