Daha Nehvizdy, s.r.o.
Kamenická výroba PrahaKámen v mnoha podobách

Kámen je materiál, jehož využití je skutečně velice široké. Můžeme si jím ozvláštnit interiér našeho domu, šlapeme po něm v ulicích a je nezbytný na místě posledního odpočinku. Krásu i účelnost kamenných výrobků odhalují v Kamenictví Daha Nehvizdy s.r.o.

Kamenictví Daha Nehvizdy

Firma s tradicí

Kamenné produkty nacházejí stále více prostoru nejen v interiérech našich domovů. Je v podstatě zastoupen úplně všude. Produkty z této přírodniny se zabývá firma Kamenictví Daha Nehvizdy s. r.o., jejíž majitelé se mohou pochlubit opravdu dlouhou tradicí. Zkušenosti s touto krásnou, ale nelehkou prací se předávají už čtvrtou generaci. Z moderního zařízení provozovny vycházejí díla, která se řadí do ušlechtilé kamenické výroby. To jsou například kamenné obklady, dlažby, parapety, kuchyňské pracovní desky, nebo umyvadla.

Obecně o firmě Kamenictví Daha Nehvizdy


Deskovina pro další využití

Firma se zabývá i takzvanou hrubou kamenickou výrobou – obrubníky, dlažba, kašny, štípaný obklad. Pro další zpracování je možné zakoupit deskovinu. Tento produkt je v nabídce buď pouze řezaný, nebo v různých povrchových úpravách. Deskovina se vytváří na kotoučových pilách, které se mohou nastavit na různou tloušťku. Ačkoliv se většinou pracuje se žulou, není problém použít i jiný druh kamene. Povrchovou úpravou se rozumí řezání, broušení, leštění, tryskání nebo opalování. Do komplexní zajištění výroby pro kameníky spadá také zajištění dodávek (včetně montáží kamenických zakázek na klíč) a kamionová i lehkotonážní doprava.

Hrubá kamenická výroba - obrubníky, dlažby...


Kámen dodá styl

Ve výrobním programu, který spadá do ušlechtilé kamenické produkce, si může zákazník vybrat do svého interiéru moderní kuchyňské pracovní nebo umyvadlové desky. Tento prvek se stal současným trendem v bytové architektuře. Stejně tak, jako stylové obklady krbů, kamenné parapety a obklady schodišťových stupňů. Útulnost i luxusní vzhled dodá kamenná dlažba v okolí domu. Místem, kde je kamenný materiál tradiční, jsou hřbitovy. Na přání zákazníka je možné realizovat kamenné výrobky hřbitovní architektury. Sem spadají hrobky, hroby (jedno i dvojhroby) nebo urnové pomníky. Každý zákazník může využít služeb bezplatné konzultace, která zahrnuje i zpracování rozpočtu na místě stavby.
FIREMNÍ ČLÁNKY


Kamenná dlažba? Kamenictví Daha Nehvizdy vám zajistí tu nejlepší

Kamenná dlažba? Kamenictví Daha Nehvizdy vám zajistí tu nejlepší

Kamenná dlažba, kamenná pracovní deska, kamenné krby, obklady či hřbitovní architektura. To vše a další produkty z kamene můžete mít v té nejlepší kvalitě. Stačí se obrátit na naši společnost Daha Nehvizdy. Zabýváme se ušlechtilou i hrubou kamenickou výrobou. Kámen je velmi moderním a stálým materiálem, který má perfektní vlastnosti. Využijte i vy potenciál, který kámen nabízí!

Vydáno 08.02.2016
Kámen jako spolehlivý materiál pro výrobu krbů, dlažeb a fasád

Kámen jako spolehlivý materiál pro výrobu krbů, dlažeb a fasád

V posledních letech se v domácnostech a na stavbách stále více začal prosazovat kámen, jakožto spolehlivý stavební materiál. Nechejte si zhotovit fasádu, dlažbu, krb anebo jakýkoliv jiný výrobek z kamene od zkušené společnosti DANA NEHVIZDY s.r.o, která pokračuje již ve čtvrté generaci kamenické rodiny.

Vydáno 25.03.2017Vydáno 29.05.2018
63 Zhlédnutí
Topováno 06.08.2018