Kámen jako spolehlivý materiál pro výrobu krbů, dlažeb a fasád

V posledních letech se v domácnostech a na stavbách stále více začal prosazovat kámen, jakožto spolehlivý stavební materiál. Nechejte si zhotovit fasádu, dlažbu, krb anebo jakýkoliv jiný výrobek z kamene od zkušené společnosti DANA NEHVIZDY s.r.o, která pokračuje již ve čtvrté generaci kamenické rodiny.

Obklady - koupelna Praha

Výroba deskoviny, ušlechtilá a hrubá kamenická výroba

Výrobní program DANA NEHVIZDY s.r.o zahrnuje několik různých bodů. Prvním z nich je výroba deskoviny, která je realizována na kotoučových pilách. Deskovina je vyráběna v různých tloušťkách, můžete si vybrat z bohaté palety materiálů, kdy nejužívanější je žula. Oblíbené jsou též povrchové úpravy, jako je řezání, broušení, leštění a podobně. Hrubá kamenická výroba neboli silniční program, se naopak zaměřuje na pozemní komunikace a cesty. Jedná se o zhotovení chodníků, mozaik, dlažeb, obrubníků a dalších prvků.

Vzorníky materiálů


Kámen jako součást vaší nemovitostí

Díky vzrůstající oblibě kamene jakožto stavebního a dekoračního materiálu vás firma DANA NEHVIZDY potěší také svou ušlechtilou kamenickou výrobou, která zahrnuje obklady fasád, výrobu kuchyňských desek, krbů a doplňků, dále pokládání kamenných dlažeb či obkladů schodišťových stupňů. Firma vám vyjde vstříc i při nešťastných událostech, kdy vám je schopná zajistit vhodnou hřbitovní architekturu, tedy pomníky, hrobky či náhrobní kameny.

Prohlédněte si zhotovené zakázky


Zakázková výroba na přání zákazníků

Výrobní činnost této společnosti se odvíjí zejména od požadavků klientů. Máte jasnou představu o tom, jak by měl výsledek vypadat? Chcete realizovat své nápady? V tom případě víte, na koho se s tím obrátit.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.dahanehvizdy.cz

Vydáno 25.03.2017
112 Zhlédnutí
Topováno 16.10.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Kamenná dlažba? Kamenictví Daha Nehvizdy vám zajistí tu nejlepší

Kamenná dlažba? Kamenictví Daha Nehvizdy vám zajistí tu nejlepší
Kamenná dlažba, kamenná pracovní deska, kamenné krby, obklady či hřbitovní architektura. To vše a další produkty z kamene můžete mít v té nejlepší kvalitě. Stačí se obrátit na naši společnost Daha Nehvizdy. Zabýváme se ušlechtilou i hrubou kamenickou výrobou. Kámen je velmi moderním a stálým ...

Kámen v mnoha podobách

Kámen v mnoha podobách
Kámen je materiál, jehož využití je skutečně velice široké. Můžeme si jím ozvláštnit interiér našeho domu, šlapeme po něm v ulicích a je nezbytný na místě posledního odpočinku. Krásu i účelnost kamenných výrobků odhalují v Kamenictví Daha Nehvizdy s.r.o.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Daha Nehvizdy, s.r.o. Kamenická výroba Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
Daha Nehvizdy, s.r.o.
www.dahanehvizdy.cz
Adresa

Adresa

Pražská 384
Nehvizdy 250 81

info@dahanehvizdy.cz
+420 777 227 313


Najdete nás také zde:

ARES
captcha