Daha Nehvizdy, s.r.o.
Kamenická výroba Praha

Vydáno 25.03.2017
102 Zhlédnutí
Topováno 16.10.2017

Kámen jako spolehlivý materiál pro výrobu krbů, dlažeb a fasád

V posledních letech se v domácnostech a na stavbách stále více začal prosazovat kámen, jakožto spolehlivý stavební materiál. Nechejte si zhotovit fasádu, dlažbu, krb anebo jakýkoliv jiný výrobek z kamene od zkušené společnosti DANA NEHVIZDY s.r.o, která pokračuje již ve čtvrté generaci kamenické rodiny.

Kamenická výroba, Daha Nehvizdy, s.r.o., Praha

Výroba deskoviny, ušlechtilá a hrubá kamenická výroba

Výrobní program DANA NEHVIZDY s.r.o zahrnuje několik různých bodů. Prvním z nich je výroba deskoviny, která je realizována na kotoučových pilách. Deskovina je vyráběna v různých tloušťkách, můžete si vybrat z bohaté palety materiálů, kdy nejužívanější je žula. Oblíbené jsou též povrchové úpravy, jako je řezání, broušení, leštění a podobně. Hrubá kamenická výroba neboli silniční program, se naopak zaměřuje na pozemní komunikace a cesty. Jedná se o zhotovení chodníků, mozaik, dlažeb, obrubníků a dalších prvků.

Vzorníky materiálů


Kámen jako součást vaší nemovitostí

Díky vzrůstající oblibě kamene jakožto stavebního a dekoračního materiálu vás firma DANA NEHVIZDY potěší také svou ušlechtilou kamenickou výrobou, která zahrnuje obklady fasád, výrobu kuchyňských desek, krbů a doplňků, dále pokládání kamenných dlažeb či obkladů schodišťových stupňů. Firma vám vyjde vstříc i při nešťastných událostech, kdy vám je schopná zajistit vhodnou hřbitovní architekturu, tedy pomníky, hrobky či náhrobní kameny.

Prohlédněte si zhotovené zakázky


Zakázková výroba na přání zákazníků

Výrobní činnost této společnosti se odvíjí zejména od požadavků klientů. Máte jasnou představu o tom, jak by měl výsledek vypadat? Chcete realizovat své nápady? V tom případě víte, na koho se s tím obrátit.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.dahanehvizdy.cz