Perfekt - cars s.r.o.


Hakenova 16, Znojmo 669 02

Náš Penzion MORAVA naleznete v centru města Znojma, jehož oblast je velmi vhodná pro relaxační cyklistiku, cykloturistiku i vinařskou cykloturistiku.
Penzion Morava nabízí celoroční ubytování za nízkou cenu, ve vkusně zařízených pokojích s kapacitou 82 lůžek. Součástí penzionu je i stylová restaurace pro ubytované klienty. Hostům je k dispozici WiFi a parkování na osvětleném parkovišti přímo u penzionu zdarma.

Levný penzion ve Znojmě, nejlevnější penzion ve Znojmě blízko středu města, ubytovna, levné ubytování Znojmo
-ubytování pro firmy
-stylová restaurace
-oslavy
-večírky
-školení
-živá hudba
-přístup na internet
-půjčovna horských kol
-vlastní taxi - doprava max. 8 osob
-přeprava jízdních kol
-vlastní osvětlené parkoviště
-pro cyklisty úschovna kol.
Široké kulturní, turistické a cykloturistické vyžití (Národní park Podyjí).

IČ: 25304186
DIČ: CZ25304186
Okres: Znojmo
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Bohumír Pecina

Rodinná dovolená, ubytování, levný penzion Znojmo

Rodinná dovolená, ubytování, levný penzion Znojmo

Chystáte se na rodinnou dovolenou v rámci České republiky? Pak neváhejte a přijeďte do Znojma a ubytujte se v našem levném Penzionu Morava! Nabízíme levné ubytování v penzionu s kapacitou 82 lůžek, nacházejícím se nedaleko centra města Znojma. Součástí Penzionu Morava je i stylová restaurace pro ubytované hosty. K dispozici WiFi zdarma a parkování na osvětleném parkovišti přímo u penzionu. Nás penzion je vhodný nejen k rodinné dovolené, ale také pro firmy, školy i na víkendový pobyt. Více informací na webových stránkách.


Levné ubytování pro firmy v centru Znojma

Levné ubytování pro firmy v centru Znojma

Levné ubytování ve Znojmě, ubytujte své zaměstnance u nás! Nabízíme levné ubytování pro firmy v Penzionu Morava nacházejícím se nedaleko centra historického města Znojma. Náš penzion nabízí celoroční ubytování ve vkusně zařízených pokojích s kapacitou 82 lůžek – ve 2 čtyřlůžkových a 31 dvoulůžkových pokojích se sociálním zařízení na chodbě nebo 4 třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Pro ubytování možnost stravy v restaurace. Součástí penzionu je i restaurace pro ubytované hosty s celodenním provozem. Pro hosty je k dispozici bar, kulečníkový stůl, šipky, ping-pong, půjčovna horských kol a úschovna jízdních kol. Využijte levné ubytování pro firmy v centru města! Parkování na parkovišti přímo u penzionu zdarma.


Levný penzion, levné ubytování Znojmo

Levný penzion, levné ubytování Znojmo

Chystáte se do Znojma a hledáte levné ubytování? Pak neváhejte a navštivte náš penzion Morava, kde Vám nízké ceny zaručíme! Náš penzion naleznete nedaleko centra Znojma v chráněné krajinné oblasti Podyjí. Kapacita penzionu je 82 lůžek a k dispozici máme 2x čtyřlůžkové pokoje se sociálním zařízením a 3x dvoulůžkové pokoje se sociálním zařízením na chodbě. Penzion má i restauraci s celodenním provozem. Pro hosty máme k dispozici šipky, ping-pong, půjčovnu kol, kolárnu pro úschovu kol, kulečník, bar a WiFi připojení zdarma. Parkování u penzionu hlídáno kamerovým systémem. Více informací najdete na webových stránkách.


Penzion Morava Znojmo, ubytování, víkendové pobyty

Penzion Morava Znojmo, ubytování, víkendové pobyty

Levné ubytování ve Znojmě! V našem Penzionu Morava nabízíme celoroční ubytování s kapacitou 80 lůžek. Vybrat si můžete z 2 čtyřlůžkových a 31 dvoulůžkových pokojů se sociálním zařízení na chodbě. Dále nabízíme ubytování ve třech třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Ubytovaným je k dispozici bar, kulečníkový stůl, šipky, ping-pongové stoly, půjčovna horských kol, kolárna pro úschovnu jízdních kol či hlídané parkoviště zdarma. Ubytování vhodné pro rodinné dovolené, školní zájezdy, víkendové pobyty, podnikové školení i pro firemní pobyty. Více informací na webových stránkách.


Ubytování pro firmy Znojmo

Ubytování pro firmy Znojmo

Penzion Morava najdete téměř v centru Znojma. Penzion Morava poskytuje levné ubytování o celkové kapacitě 82 lůžek. Nabízíme 2x čtyřlůžkové pokoje a 3x dvoulůžkové pokoje, sociální zařízení na chodbě, čtyřlůžkové pokoje mají sociální zařízení na pokoji. Penzion vlastní restauraci, která slouží pouze ubytovaným,je možný i celodenní provoz. K zabavení zde máme šipky, ping-pong, kulečník, půjčovnu kol, kolárnu pro úschovu kol, bar, WiFi zdarma. Parkování zdarma přímo u penzionu, parkoviště je hlídáno kamerovým systémem. Ubytování je vhodné také pro pracující, obchodní cestující, pro firmy, školy, víkendové relaxace, školení, rodinnou dovolenou. Ubytování pro firmy Znojmo. Více informací najdete na webových stránkách.


Penzion Morava, ubytování Znojmo

Penzion Morava, ubytování Znojmo

Penzion Morava, ubytování Znojmo. Nabízíme ubytování v centru malebného jihomoravského města Znojmo. Náš penzion s kapacitou 77 lůžek je v provozu celoročně. Pokoje: -31 dvoujlůžkových -2 čtyřlůžkové -3 třílůžkové. Součástí penzionu je parkoviště a restaurace. Pro naše hosty máme k dispozici půjčovnu a úschovnu jízdních kol, bar, kulečníkový stůl nebo šipky. Znojmo se nachází ve vinařské oblasti vhodné pro cykloturistiku. Množství památek umožňuje bohaté kulturní vyžití. Náš penzion je ideálním místem pro dovolenou, zájezd a relaxaci.


Penzion Morava Znojmo,ubytování Znojmo, rodinná dovolená Znojmo

Penzion Morava Znojmo,ubytování Znojmo, rodinná dovolená Znojmo

Penzion Morava Znojmo,ubytování Znojmo, rodinná dovolená Znojmo. Penzion Morava nabízí: -celoroční ubytování, penzion Znojmo -kapacita 80 lůžek -2 čtyřlůžkové pokoje, 31 dvoulůžkových pokojů sociálním zařízení na chodbě -3 třílůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením -bar, kulečníkový stůl, šipky, ping-pongové stoly, půjčovna horských kol, kolárna pro úschovnu jízdních kol -osvětlené parkoviště zdarma -rodinná dovolená, školní zájezdy, víkendové relaxace, podnikové školení, firemní pobyty.


Levný penzion Znojmo

Levný penzion Znojmo

Levný penzion Znojmo. -nachází se v blízkosti centra města Znojma -20 km od rekreační oblasti Vranov nad Dyjí -zajišění programu pro cykloturisty s možností doprovodu dodávkovým vozem a přepravou kol -kapacita 70 lůžek -ubytování pro firmy -stylová restaurace -oslavy -večírky -školení -půjčovna horských kol -vlastní taxi - doprava max. 8 osob -přeprava jízdních kol -vlastní parkoviště -pro cyklisty úschovna kol.Další produkty a služby
  • půjčování kol pro cyklisty, cyklistické trasy, stezky pro cyklisty, dovolená na kole
  • ubytovací zařízení, plné vybavení pokojů, samostatné sociální zařízení, možnost rezervace, restaurační zařízení
  • restaurační služby, salonky, rodinné oslavy, klasické české pokrmy, pořádání večírků, hotová jídla, minutková kuchyně
  • kongresový sál, školení a semináře, salonky pro konference, firemní setkání a teambuilding


Související články
S lázeňskými procedurami za harmonizací těla i duše
S lázeňskými procedurami za harmonizací těla i duše

Odpočinout si od každodenních starostí, povinností a stresu, harmonizovat tělo i duši. To dokáže i krátkodobý pobyt v regeneračním centru a hotelu Harmonie, nacházející se v bezprostředním okolí Hostýnských vrchů. Absolvujte wellness procedury a dopřejte si kvalitní odpočinkovou zdravotní turistiku, během které o vás bude dokonale postaráno.


Sportovní a kongresové centrum Lednice na Moravě
Sportovní a kongresové centrum Lednice na Moravě

****Spa Resort Lednice jsou vyhledávaným lázeňským centrem. Kromě unikátních léčebných procedur jsou pro návštěvníky velmi atraktivní také svou polohou v těsné blízkosti Lednicko-Valtického areálu. Ovšem nejen léčebné pobyty a výlety do okolí lákají do resortu návštěvníky. ****Spa Resort Lednice se staly i významným centrem kongresové turistiky. V hotelovém parku se nachází luxusní konferenční prostory vhodné pro pořádání velkých i malých firemních, kulturních i společenských akcí. A na své si zde přijdou i milovníci sportu. Součástí hotelového sportoviště je osmnáctijamkové golfové hřiště a beach volejbalové kurty.


Hledáte příjemné a hezké ubytování ve městě Opava? Pak si nenechejte ujít hotel v centru města, jenom sto metrů od náměstí
Hledáte příjemné a hezké ubytování ve městě Opava? Pak si nenechejte ujít hotel v centru města, jenom sto metrů od náměstí

Velice zajímavá a hezká je lokalita v centru města Opavy. Zde najdete mnoho zajímavých architektonických památek. Do podobného slohu je stavěn také náš hotel. Snažíme se mu zanechat původní ráz, aby spadal do kulturního zázemí zdejších budov. Vynikne tak jeho krásná architektura.


Svatba jako z pohádky na zámku Lednice
Svatba jako z pohádky na zámku Lednice

Svatební den patří k životním událostem, které si zaslouží výjimečnost a pozornost a proto jak obřad, tak i hostina mají být ve velkém stylu. A nejlepším řešením je romantický obřad v krásné zámecké zahradě a oslava i ubytování na stejném místě. Jako když se vdává princezna a žení princ. A přesně takové představy vám s veškerou elegancí a krásou splní Zámecký hotel Lednice.