ALTREVA spol. s r.o.


Brněnská 331, Třebíč 674 01

Výroba, prodej, velkoobchod, pracovní oblečení pro profese:
-zdravotnictví
-služby
-potravinářský průmysl
-strojírenský a automobilový průmysl
-farmaceutický průmysl
-hotely a restaurace
-čisté provozy (cleanroom) farmacie elektrotechnika.

Pracovní oblečení:
-kalhoty
-kalhoty s laclem
-overaly
-bundy, blůzy, bunda, blůza
-košile, polokošile
-bermudy
-pláště
-tuniky a zástěry
-dámské pracovní šaty
-pracovní komplety kalhoty, bunda, košile
-oteplené bundy, kalhoty
-oblečení pro lékaře, sestry antistatické oděvy
-oděvy pro čisté provozy
-oblečení pro svářeče
-reflexní oblečení (high visibility).

IČ: 60707879
DIČ: CZ60707879
Okres: Třebíč
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 101 - 500 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Ludmila Tesařová

Oděvy pro zdravotnictví, profesní oblečení pro nemocnice, kliniky, wellness zařízení

Oděvy pro zdravotnictví, profesní oblečení pro nemocnice, kliniky, wellness zařízení

Sháníte oděvy pro zdravotnictví? Pokud pracujete v nemocnici či ve wellness, všechno oblečení seženete u nás. Naše společnost ALTREVA spol. s r.o., působí v Třebíči a dodává oděvy do zdravotnického sektoru jako jsou kliniky, nemocnice, pečovatelské domy i wellness zařízení. V naší kolekci Care by ALTREVA, najdete dámské a pánské košile, blůzy, kalhoty, pláště, sukně a operační oděvy v různých barevných variantách. Naše oděvy mají stálou barvu, nemačkají se, a mají také dlouhou životnost. Oděvy lze ošetřovat i v průmyslových prádelnách. Námi nabízené oděvy si můžete prohlédnout v katalogu, který je na našich webových stránkách. Neváhejte a kontaktujte nás, věříme, že s námi budete spokojeni. Více informací najdete na webových stránkách.


Výroba, prodej pracovních oděvů, profesního oblečení |Třebíč

Výroba, prodej pracovních oděvů, profesního oblečení |Třebíč

Pokud hledáte firmu, která je zaměřena na výrobu a prodej pracovních oděvů, pak neváhejte a vyzkoušejte nás. Naše společnost ALTREVA spol. s r.o., působí v Třebíči a specializujeme se na výrobu kvalitního pracovního oblečení. Navrhneme, vyrobíme a dodáme pracovní oblečení, které je přizpůsobeno požadavkům zákazníka, jak už střihově, tak také barevně. Zákazníci naší firmy jsou tuzemské i zahraniční společnosti. Jsme zaměřeni na výrobu a šití kalhot s laclem, plášťů, košil, overalů, zástěr, kombinéz, vest, blůz. Běžně také vyrábíme a prodáváme ochranné, reflexní, speciální oblečení, antistatické, nehořlavé, svářečské, kyselinovzdorné, a ohnivzdorné pracovní oděvy. Mimo jiné jsme schopni vyrobit i speciální oděvy pro čistá prostředí tzv. CLEAN ROOM. Neváhejte a kontaktujte nás. Více informací najdete na webových stránkách.


Zakázková výroba pracovních oděvů, pracovní a ochranné oděvy | Třebíč

Zakázková výroba pracovních oděvů, pracovní a ochranné oděvy | Třebíč

Pokud potřebujete vyrobit pracovní oděvy na zakázku, neváhejte a obraťte se na nás. Naše společnost ALTREVA spol. s r.o., je z Třebíče a je zaměřena na výrobu kvalitního profesního oblečení. Prodáváme oblečení určené pro práci, dle požadavků klienta. Zboží dodáváme po celé ČR i zahraničním firmám. Vytvoříme grafický návrh oděvu, vybereme vhodnou tkaninu, barvu a po odsouhlasení vyrobeného vzorku si můžete objednat. Vyrobíme Vám oděvy pro průmysl, pro zdravotníky, pro hotely, restaurace, dále pak certifikované oděvy, oděvy do čistých prostor. Dodáme oděvy, které Vás ochrání i proti povětrnostním vlivům, například bundy, blůzy, kalhoty do pasu, laclové kalhoty, pláště, overaly a další. Naše firma vyrábí pracovní oděvy s dlouhou životností a odolností. Neváhejte a vyzkoušejte nás. Těšíme se na spolupráci. Více informací najdete na webových stránkách.Další produkty a služby
  • pracovní kalhoty, pracovní montérky, pracovní obuv, pracovní bundy, pracovní ponožky, lékařské pláště, lékařské kalhoty


Související články
Prodej originálního armádního zboží, zboží pro volný čas, turistiku a camping
Prodej originálního armádního zboží, zboží pro volný čas, turistiku a camping

Pro přežití v přírodě je důležité jak vyhovující oblečení, tak i komplexní vybavení, které má například armáda ČR, ČSLA a NATO. Originální výstroj a materiál tohoto druhu vám ze širokého sortimentu poskytne společnost ARMPEX s.r.o., Nová Paka.


Výroba a prodej ochranných pracovních prostředků
Výroba a prodej ochranných pracovních prostředků

Pracovní oděvy, obuv a další pomůcky jsou nedílnou součástí veškerých pracovních úkonů. Takové oděvy a pomůcky poskytují určité pohodlí, komfort, šetření oblečení, které máte na běžné nebo sváteční nošení, ale i bezpečnost. A právě o tento komfort se stará společnost OSAPO, s.r.o. s působením v Libereckém kraji.


Ochranné pracovní pomůcky
Ochranné pracovní pomůcky

Firma TEMPO O.O.P.P. spol. s.r.o. nabízí široký sortiment pro všechna odvětví průmyslné i řemeslné výroby. Mezi naše zákazníky se řadí firmy stavební, strojírenské, energetické, chemické, potravinářské, zemědělské, zdravotnická zařízení a laboratoře.


Široký sortiment materiálů, nářadí i pracovních pomůcek
Široký sortiment materiálů, nářadí i pracovních pomůcek

Pustili jste se do stavění nebo rekonstrukce a potřebujete nejen veškerý stavební materiál, ale také další příslušenství jako třeba nářadí, pracovní oděvy nebo ochranné pomůcky? Vaše stavba půjde od ruky nejen díky stavebnímu materiálu a příslušenství, ale také díky odbornému poradenství, které vám pomůže vybrat správně. A takové služby včetně sortimentu poskytuje společnost TOMIreko, s.r.o. se sídlem v Třebíči.