Alice Hurtová - Pohřební služba a krematorium


Hřbitovní 1160, Česká Třebová 560 02

Pohřební služba Alice Hurtová poskytuje komplexní pohřební a kremační služby. V těchto těžkých chvílích zajistíme veškeré náležitosti k rozloučení se zemřelým. Provedeme převoz zemřelého, uspořádání smutečního obřadu a budeme Vám také nápomocni při výběru rakve, hudby či květinové vazby. Vysoce etický přístup a profesionalita je pro nás samozřejmostí. Náš pohřební ústav sídlí ve městě Česká Třebová na adrese Hřbitovní 1160.

Pohřební ústav, služba:
- komplexní pohřební a kremační služby
- krematorium, kremace
- převoz zemřelých po celém území České republiky
- smuteční obřad
- uložení do hrobu či hrobky
- výběr rakve, parte, hudba, květinová vazba
- řečník
- vsypy na vsypové loučce
- informace pro matriční úřady.

Prodej:
- pohřební doplňky
- ozdobné obaly na urny
- lampičky.

Doklady potřebné k vyřízení pohřbu:
- občanský průkaz zemřelého
- občanský průkaz objednavatele
- pokud je objednavatelem manžel/ka zemřelé/ho - oddací list
- pokud je objednavatelem syn/dcera, vnuk /vnučka zemřelého - rodný list
- oblečení pro zemřelého.

Náš pohřební ústav je tu proto, aby Vám nabídl pomocnou ruku při ztrátě Vašich milovaných a blízkých.

IČ: 16807201
DIČ: CZ5651261935
Okres: Ústí nad Orlicí
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Alice Hurtová

Pohřební a kremační služby – Alice Hurtová

Pohřební a kremační služby – Alice Hurtová

Pohřebnictví Alice Hurtová provozuje pohřební a kremační služby. - pohřební služba Česká Třebová - převozy zesnulých po ČR - smuteční oznámení - zajištění květinových darů - převoz autobusy ke smutečnímu obřadu - vyřízení všech dokladů v matrice - hudba - výkopy hrobů Prodej, služby : - hřbitovního zboží urny, vázy, lampy - rytí nápisů na urny a pomníky.Další produkty a služby
  • odvoz zesnulého, pohřby do země, zpopelnění zesnulého, prodej rakví, pronájem sálů na pohřby, pronájem pohřebního vozu


Související články
Pomáháme při posledním rozloučení - Pohřební služba Křelina, s.r.o.
Pomáháme při posledním rozloučení - Pohřební služba Křelina, s.r.o.

Pohřební služba Křelina, s.r.o. sídlí v Turnově. Bohužel i služby pohřebního ústavu patří do lidského života. Zármutek, který cítíte, nedokážeme zmírnit, ale alespoň se vám pokusíme se všemi náležitostmi a starostmi okolo pohřbu blízké osoby pomoci.


Pohřební služba
Pohřební služba

Život je plný radosti, štěstí a spokojenosti, ale patří k němu i pocity smutku, když se na pohřbu máme loučit s našim blízkým. I po radostném a šťastném životě to končí smutkem a bolestí příbuzných. Dopřejte zesnulému hezké rozloučení. To je to poslední, co pro člověka můžete udělat.


Smuteční rozloučení a pohřby v Příbrami
Smuteční rozloučení a pohřby v Příbrami

Poskytnout poslední službu člověku je důležitou povinností nejbližších. Již více než 16 let pomáhá Pohřební služba Příbram ulehčit veškeré starosti, spojené s odchodem blízkého člověka, a poskytnout co nejkvalitnější služby v této oblasti. S ochotou zajistí veškeré služby, spojené se smutečním rozloučením či pohřbem, a to s ohledem na veškerá přání a představy klientů.


Pohřební služba Ústí nad Orlicí
Pohřební služba Ústí nad Orlicí

Zřejmě nikomu není příjemné načínat téma pohřbu, avšak je to bohužel proces, který se týká nás všech. Každý se vyrovnává se ztrátou blízkého člověka po svém. Nikdy nemůžete někomu jinému ubrat z jeho žalu, utrpení a bolesti, ač byste si to moc přáli a rádi byste často část bolesti chtěli převést na své břímě. Pohřební služba Ústí nad Orlicí Libor Soušek se lidem snaží pomoci alespoň z hlediska zařizování, vyřizování, zajišťování pohřbu a poskytnutí všech dalších služeb, což každý pozůstalý ocení.