EKINFO, s.r.o.


Školní 7/358 (Lidový Dům), Karlovy Vary 360 01

Kompletní zpracování účetnictví a daňové evidence.

Postaráme se o:
-vedení podvojného účetnictví a daní
- zefektivnění systému
- sestavení roční uzávěrky
- přiznání k dani z příjmu PO a FO, ze závislé činnosti, k DPH, silniční, z nemovitostí, z převodu, z darovací a dědické daně.

IČ: 28058461
DIČ: CZ28058461
Okres: Karlovy Vary
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Václav Záhořík

Účetnictví, daně, optimalizace mzdových postupů Karlovy Vary.

Účetnictví, daně, optimalizace mzdových postupů Karlovy Vary.

Význam účetnictví Účetnictví, je-li vedeno správně a řádně, poskytuje informace pro: -posouzení finanční situace a ekonomické výkonnosti subjektu -pro plánování, rozhodování a řízení -kontrolu stavu majetku, pohledávek a závazků -výpočet daňových povinností -případné spory jako důkazní prostředek. Výhody externě zpracovaného účetnictví Externě zpracovávané účetnictví je: -na kvalitativně i technologicky vyšší úrovni -levnější, rychlejší, spolehlivější; nemusíte řešit zastupování zaměstnanců při dovolených, komunikaci s úřady apod. -méně rizikové; odpovědnost za chyby nebo ztrátu dat se přesouvá na nás. Nabízíme Vám tyto oblasti poskytovaných účetních služeb: -průběžné vedení daňové evidence -průběžné vedení podvojného účetnictví -sestavení roční uzávěrky -poradenská součinnost při sestavení účetní uzávěrky -zastupování před úřady -vypracování analýz a reportů podle požadavků klienta -analýza účetních procesů -zefektivnění účetního systému -zavedení účetnictví -účetní dohled ve firmě -účetní konzultace -zaškolení a podpora zaměstnanců -elektronický import dokladů, bankovních výpisů apod. Nabízíme Vám tyto služby v daňové oblasti: -přiznání k dani z příjmu právnických osob -přiznání k dani z příjmu fyzických osob a ze závislé činnosti -přiznání k dani ze závislé činnosti -přiznání k DPH, souhnrné hlášení -Intrastat -přiznání k dani silniční -přiznání k dani z nemovitostí -přiznání k dani z převodu nemovitostí -přiznání k dani darovací -srážkové daně -daň dědická a darovací -hlášení pro Český statistický úřad Nabízíme Vám tyto služby v oblasti mzdové a personální agendy: -zpracování mezd -zajištění zákonných povinností při nástupu a výstupu zaměstnance (přihlášení a odhlášení na příslušné úřady) -zpracování roční mzdové uzávěrky – zúčtování záloh zaměstnanců, vyúčtování společnosti -příprava veškerých dokumentů vyžadovaných českými pracovněprávními předpisy, roční přehledy pro ČSSZ, zdrav. pojišťovny atd. Archivace vybraných dat zpracovávané mzdové agendy v souladu s požadavky legislativy platné v ČR Podpora při kontrolách prováděných příslušnými orgány (FÚ, ZP, ČSSZ), zastupování před úřady Mzdové poradenství. Analýzy a reporty mzdové agendy.Další produkty a služby
  • zpracování účetnictví, finanční účetnictví, manažerské účetnictví, zpracování daní, auditorské služby, prověrky účetních výkazů, prověrky hospodářských výkazů


Související články
Komplexní ekonomické a účetní služby
Komplexní ekonomické a účetní služby

Hledáte partnera v oblasti zpracování účetnictví? Potřebujete poradit se zpracováním mezd nebo na to zkrátka nemáte čas ani lidi, kteří by tuto službu vykonali? Pak se obraťte právě na naši firmu, která nabízí komplexní řešení těchto problémů.


Certifikovaní specialisté na audity pro města, obce i podnikatelské subjekty
Certifikovaní specialisté na audity pro města, obce i podnikatelské subjekty

Auditorská činnost má za úkol přezkoumat hospodaření subjektů dle právních předpisů a provádí jí auditor statutární nebo auditorská společnost. A auditorskou činností včetně služeb v oblasti účetnictví a daní se zabývá také společnost O-CONSULT s.r.o., která sídlí v Liberci.


Daňové poradenství, vedení účetnictví, mzdová agenda Brno
Daňové poradenství, vedení účetnictví, mzdová agenda Brno

Všude samá čísla, tabulky, mzdy, vedení účetnictví zkrátka pro některé z nás horor. Pro jiné je to zábava a proto velice rádi zpracujeme Vaše účetnictví se všemi podklady. Zajistíme veškeré náležitosti, odborně poradíme a vše zařídíme i s institucemi.


Externí vedení účetnictví, mzdové a daňové evidence se zárukou
Externí vedení účetnictví, mzdové a daňové evidence se zárukou

Vedení účetnictví sebou přináší množství důležitých informací, položek, stresu a povinností a výsledek musí být bez jediné chyby. Jak to všechno zařídit a zároveň mít čas na práci, vedení firmy i rodinu? Externí vedení účetnictví, mzdové a daňové evidence se zárukou vám zajistí Účetnictví Praha s.r.o.