Stěhování Dopraváček René Nováček


Mastného 1035/6, Ostrava - Slezská Ostrava 710 00

Firma Stěhování Dopraváček René Nováčka s dlouholetou tradicí zajišťuje veškeré stěhovací a vyklízecí práce včetně zajištění přepravy po celé České republice i Evropské unii.

Kompletní stěhování v ČR a EU:
- levné a rychlé stěhování bytů a firem, kanceláří
- nonstop příjem zakázek - ZDARMA 800 888 408
- stěhování objemného a těžkého nábytku, těžkých břemen
- vypracování systému značení
- stěhování bytů, firem do pater bez příplatků
- vyklízecí práce v domácnosti, na úřadech, ve firmách
- bezplatný odvoz na sběrný dvůr pro domácnosti
- balící služba chránící poškození nábytku (krabice, přepravky, boxy)
- likvidace pozůstalosti
- vyklizení, likvidace skartace dokumentů
- likvidace elektro materiálu
- rozvoz a zapojení bílé techniky
- výroba, rozvoz, montáž a demontáž nábytku včetně kuchyňských linek
- úklidové služby po stěhování
- pojištění u České pojišťovny
- rozvoz nábytku pro JENA nábytek v Ostravě a Olomouci

Doprava:
- nákladní přeprava po celé ČR i EU
- zajištění nejvhodnějšího vozu
- autodoprava, kurýrní služby, logistika, přeprava zboží, stěhovací práce

Firma Stěhování Dopraváček působí v regionech Ostrava, Olomouc, Frýdek-Místek, Havířov, Karviná, Třinec, Český Těšín, Opava, Nový Jičín, Orlová, Bohumín, Jeseník, Praha, Brno.

Možnost cenové kalkulace před stěhováním.

Bezplatné služby:
- návštěva technika, určení postupu stěhování
- stanovení ceny stěhování
- zapůjčení krabic, přepravek, boxů
- odvoz použitého balícího materiálu
- práce o víkendech nebo svátcích bez příplatků.

IČ: 65865081
DIČ: CZ7101245547
Okres: Ostrava-město
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: René Nováček

Stěhování, balící služba, zapůjčení krabic, přepravek Ostrava

Stěhování, balící služba, zapůjčení krabic, přepravek Ostrava

Hledáte spolehlivou firmu, která Vám poskytne kompletní a především profesionální služby v oblasti stěhování? Pak jste na správném místě! Firma Dopraváček Vám zajistí veškeré stěhovací a vyklízecí práce všech typů domácností, firem, úřadů a institucí. Na základě mnohaletých zkušeností Vám ochotný a vstřícný personál poradí s přípravou – po osobní prohlídce stěhovaného objektu určí postup stěhování a stanoví cenu. Samozřejmostí je u firmy Dopraváček balící služba, tedy zapůjčení potřebného materiálu (krabic, boxů, přepravek), který ochrání Vaše věci proti poškození a u kterého bude vypracován systém značení, jenž později klientovi usnadní vybalování. Svěřte své věci do rukou odborníků a nechejte svůj byt, kancelář či sklad přestěhovat bezpečně a rychle – s firmou Dopraváček. Těšíme se na Vás v regionech Opava, Hlučín, Ostrava, Olomouc, Havířov, Karviná a Frýdek-Místek.


Stěhovací servis, levné stěhování firem, bytů Olomouc, Ostrava

Stěhovací servis, levné stěhování firem, bytů Olomouc, Ostrava

Chystáte se stěhovat Váš byt, chatu, chalupu, kancelář či sklad Vaší firmy? Je pro Vás spolehlivost, rychlost a bezpečnost Vašich věcí na prvním místě? Stěhovací servis z rukou profesionálů Vám exkluzivně nabízí firma Dopraváček. Ta Vám na základě dlouholetých zkušeností poskytne veškeré stěhovací a výklizecí služby, ochotně Vám poradí s přípravou na stěhování a zajistí, aby pro Vás byl přesun co nejpohodlnější. Aby Vám firma Dopraváček ušetřila co nejvíce času a peněz, kompletně Vám zařídí - prohlídku stěhovaných věcí, návrh postupu stěhování, cenovou kalkulaci - zapůjčení materiálu na zabalení a ochranu věcí před poškozením (krabice, přepravky,..) - vypracování systému značení pro pozdější jednodušší vybalování - stěhování do pater bez příplatků - stěhování o víkendech a svátcích bez příplatků - informační materiály určené k výlepu pro vaše okolí - likvidaci elektro materiálu - montáž a demontáž nábytku - pojištění u České pojišťovny - odevzdání odpadů na sběrném dvoře Neváhejte a přidejte se i vy k řadě spokojených zákazníků firmy Dopraváček, která působí v regionech Olomouc, Ostrava, Opava, Hlučín, Havířov, Karviná a Frýdek-Místek.


Rychlé, kvalitní a levné stěhování firmy i bytu Ostrava, Karviná, Frýdek

Rychlé, kvalitní a levné stěhování firmy i bytu Ostrava, Karviná, Frýdek

Hledáte rychlé, kvalitní a levné stěhování? Stěhovací služba Dopraváček splňuje všechny Vaše požadavky. Poskytuje veškeré stěhovací práce po celém Česku i v EU: - stěhování firem, kanceláří - stěhování bytů - stěhování těžkého nábytku, objemné stěhování - vyklízecí práce - likvidace pozůstalosti - úklidové služby po stěhování - montáž a demontáž nábytku.


Stěhování v Ostravě i celé ČR? Pomůže Stěhování Dopraváček

Stěhování v Ostravě i celé ČR? Pomůže Stěhování Dopraváček

Stěhování v okolí Ostravy je nyní jako skládání dětského puzzle - tak jednoduché! Je tu totiž firma Stěhování Dopraváček, která přemístí veškeré vaše věci šetrně a profesionálně kamkoli po Ostravě a okolí. Netahejte těžké náklady sami, šetříme váš čas, zdraví i peněženku. Profesionální služby spojené se stěhováním vám nabízí už od první návštěvy vašeho domova, kde technik určí nejlepší způsob přepravy vašich věcí. Toto poradenství je zcela zdarma. V rámci kompletního servisu stěhování provádíme také vyklizení vašich prostor: - vyklízení bytů - vyklízení domů - vyklízení chat - vyklízení úřadů - vyklízení skladů a mnoho dalších prostor Vy se okolo svého stěhování nemusíte starat vůbec o nic, stačí když nás kontaktujete a zbytek pak obstaráme vy - rychle, levně a kvalitně. Zdarma poskytujeme zapůjčení krabic, přepravek a boxů potřebných při stěhování. Jsme solidní firma a zákazníkům to dáváme najevo našimi výhodnými cenami služeb. Naše ceny stěhování nejsou nadhodnocené a nečekejte zbytečné poplatky. Práce o víkendu, nošení věcí do pater - to vše bez příplatku. Nabízíme také další služby, které při svém stěhování jistě oceníte: - montáž a demontáž nábytku - autorizovaná likvidace elektro materiálu - zajistíme pojištění stěhování u České pojišťovny - za soukromé osoby odevzdáváme nebezpečné složky komunálních odpadů do sběrných dvorů zcela zdarma - a mnoho dalších služeb. Stěhování provádíme po celé České republice, ale také v rámci států Evropské unie. Našich služeb můžou využít soukromé i právnické firmy, ale také státní instituce, podniky a mnoho dalších. Když stěhování, tak jedině s Dopraváčkem!


Stěhování v Ostravě bytů, firem a kanceláří

Stěhování v Ostravě bytů, firem a kanceláří

Stěhování Dopraváček .....s námi chce stěhovat každý ! http://www.dopravacek.cz +420 734 567 846 nebo 608 819 900 Realizujeme stěhování v Ostravě, Olomouci + celá ČR i Evropa. Stěhování bytů, firem a kanceláří + zapůjčení přepravek zdarma. Stěhujeme těžké předměty, likvidace pozůstalosti a provádíme montáž a demontáž nábytku. Bezplatná prohlídka. Kontaktní údaje Adresa: Michálkovická 226/1859 710 00 Ostrava-Slezská Ostrava Telefon: +420 800 888 408 (ZDARMA) nebo +420 608 819 900 Email: dopravacek@dopravacek.cz WWW: http://www.dopravacek.cz Stěhování a doprava Nabízíme veškeré stěhovací práce po ČR – odborné stěhování bytů a firem. Zajišťujeme vyklízení, skartaci dokumentů, likvidace pozůstalosti, montáže. Stěhování těžkých břemen Nabízíme stěhování objemného a těžkého nábytku. Zajistíme balící službu chránící před poškozením nábytku. Fixační fólie zdarma. Nabídka bezplatných služeb při stěhování Nabízíme bezplatné služby při stěhování: odvoz použitého balícího materiálu, stanovení ceny stěhování, zapůjčení krabic, přepravek, boxů a další.


Stěhování, stěhovací práce a služby, přeprava Ostrava i celá ČR

Stěhování, stěhovací práce a služby, přeprava Ostrava i celá ČR

Hledáte komplexní a kvalitní stěhování, stěhovací služby? My vás přestěhujeme kdekoliv po celém regionu i Evropě. VEŠKERÉ STĚHOVACÍ PRÁCE PO CELÉ ČR i EU, MEZINÁRODNÍ STĚHOVÁNÍ: - stěhování bytů a firem, kanceláří - stěhování objemného a těžkého nábytku - likvidace pozůstalosti - balící služba chránící poškození nábytku - osobní a nákladní přeprava - rozvoz, montáž a demontáž nábytku - úklidové služby po stěhování - vyklizení, likvidace skartace dokumentů. POBOČKY: Ostrava, Frýdek-Místek, Havířov, Karviná, Český Těšín, Opava, Nový Jičín. Možnost cenové kalkulačky před stěhováním. Bezplatné služby: - návštěva technika, určení postupu stěhování - stanovení ceny stěhování - zapůjčení krabic, přepravek, boxů - odvoz použitého balícího materiálu - práce o víkendech nebo svátcích bez příplatků. DALŠÍ SLUŽBY: - vymalování, bytů, kanceláří - komplexní úklidové služby - vyklízení bytů, sklepů, kanceláří, obchodů, půd, nebytových prostor - osobní přeprava osob mikrobusem (max.7lidí) - truhlářská a tesařská činnost - výroba schodů, dveří - výroba obložkových truhlářských tesařských zárubní - výroba kuchyňských linek - výroba vestavěných skříni - výroba pergol - výroba postelí - výroba střešních konstrukcí - výroba falešných roubení - výroba dřevostavby - výroba dřevěných stropů - výroba terasy grena - výroba teras dřevo plus - výroba dřevěných teras - výroba a montáže nábytku - výroba plovoucích podlah - výroba nábytku na míru - výroba průlezek a dětských domečků - návrhy ve 2D a3D.


Stěhování Ostrava, Karviná, Havířov, Frýdek-Místek

Stěhování Ostrava, Karviná, Havířov, Frýdek-Místek

Potřebujete kvalitní stěhovací službu? Stěhovací služba Dopraváček vás přestěhuje po celé České republice. Veškeré stěhovací práce: - stěhování kanceláří, firem, bytů - stěhování těžkého a objemného nábytku - vyklízecí práce na úřadech, ve firmách a v domácnosti - likvidace pozůstalosti - montáž, demontáž a rozvoz nábytku - autorizovaná likvidace elektromateriálu - zapůjčení krabic, přepravek, boxů - odvoz použitého balícího materiálu. Před stěhováním vám uděláme cenovou kalkulačku.


Mezinárodní stěhování bytů, kanceláří, firem Ostrava

Mezinárodní stěhování bytů, kanceláří, firem Ostrava

Nabízíme veškeré stěhovací služby, stěhování všeho druhu po celé ČR a ve všech státech Evropské unie: - mezinárodní stěhování bytů, firem, kanceláří - stěhování těžkých kusů (piano, klavír, trezory atd.) - stěhování těžkého a objemného nábytku - likvidace pozůstalosti - komplexní úklidové služby - vyklízení bytů, kanceláří, sklepů, půd, nebytových prostor - vymalování bytů, kanceláří - montáž a demontáž nábytku - zapůjčení přepravek - skartace, likvidace dokumentů - odvoz, likvidace starého nábytku, nepotřebné spotřebiče, elektroniky - osobní přeprava.


Stěhování firem a bytů v celé ČR a EU

Stěhování firem a bytů v celé ČR a EU

VEŠKERÉ STĚHOVACÍ PRÁCE PO CELÉ ČR i EU, MEZINÁRODNÍ STĚHOVÁNÍ: - stěhování bytů a firem, kanceláří - stěhování objemného a těžkého nábytku - likvidace pozůstalosti - balící služba chránící poškození nábytku - osobní a nákladní přeprava - rozvoz, montáž a demontáž nábytku - úklidové služby po stěhování - vyklizení, likvidace skartace dokumentů POBOČKY: Ostrava, Frýdek-Místek, Havířov, Karviná, Český Těšín, Opava, Nový Jičín. Možnost cenové kalkulačky před stěhováním. Bezplatné služby: - návštěva technika, určení postupu stěhování - stanovení ceny stěhování - zapůjčení krabic, přepravek, boxů - odvoz použitého balícího materiálu - práce o víkendech nebo svátcích bez příplatků. DALŠÍ SLUŽBY: - vymalování, bytů, kanceláří - komplexní úklidové služby - vyklízení bytů, sklepů, kanceláří, obchodů, půd, nebytových prostor - osobní přeprava osob mikrobusem (max.7lidí) - truhlářská a tesařská činnost - výroba schodů, dveří - výroba obložkových truhlářských tesařských zárubní - výroba kuchyňských linek - výroba vestavěných skříni - výroba pergol - výroba postelí - výroba střešních konstrukcí - výroba falešných roubení - výroba dřevostavby - výroba dřevěných stropů - výroba terasy grena - výroba teras dřevo plus - výroba dřevěných teras - výroba a montáže nábytku - výroba plovoucích podlah - výroba nábytku na míru - výroba průlezek a dětských domečků - návrhy ve 2D a3D


Prodej nebo pronájem areálu pily u Opavy

Prodej nebo pronájem areálu pily u Opavy

Prodej nebo pronájem areálu pily nedaleko Opavy. Výhodná cena prodejní nebo i pronájmu. Celková plocha pozemku je 8.000m2 . Zastavěná plocha zděné budovy je 800m2, výrobní hala má kolem 350m2. V areálu jsou 2 sušárny, jedna venkovní na cca 40m3 a vnitřní na cca 25m3 řeziva. Dále je v areálu skladová hala na řezivo cca 100m2.


Stěhování, stěhovací práce a služby, přeprava Ostrava i celá ČR

Stěhování, stěhovací práce a služby, přeprava Ostrava i celá ČR

Hledáte kvalitní a kompletní stěhování, stěhovací služby? Přestěhujeme Vás kdekoliv po celém regionu i Evropě. Nabízíme tyto služby: - demontáž, montáž nábytku - zapujčení přepravky, přepravek - vyklizení - byty, kanceláře, firmy, sklepy, půdy, obchody, nebytové prostory - skartace - likvidace dokumentů - stěhování vozy typu MAN - malířské práce, vymalování bytů, kanceláře, firmy - úklidové práce - likvidace pozůstalosti - likvidace, odvoz starého nábytku, nepotřebné elektroniky, elektrospotřebiče - osobní přeprava - přeprava osob po celé ČR, odvoz z nebo na letiště.


Kvalitní stěhování, stěhovací služby Ostrava

Kvalitní stěhování, stěhovací služby Ostrava

Hledáte kvalitní a kompletní stěhování, stěhovací služby? Přestěhujeme Vás kdekoliv po celém regionu i Evropě. Dále provádíme demontáž a zpětnou montáž nábytku, půjčujeme přepravky, vyklidíme Váš byt, kancelář a zajistíme likvidaci - skartace dokumentů a převezeme stěhovacími skříňovými vozy typu MAN. Další služby: - malířské a úklidové práce.Další produkty a služby
  • stěhovací služby, balení nábytku, stěhování nábytku, přeprava nábytku, pronájem dodávky na stěhování
  • služby taxíků, nonstop provoz taxi, drink taxi, stanoviště taxíků, zajištění přepravy svateb
  • jídelní stoly a židle, kuchyňské linky, sedací rohové sestavy, masivní jídelní set, barové židle, nábytek z masivu
  • malování a tapetování bytů, protipožární nátěry, natěračské práce, dekorativní nástřiky, antigraffiti systém
  • pokládka koberců, renovace podlah, podlahové krytiny, změření rovnosti podkladu, stěrkování nivelačními tmely
  • vysávání koberců, mytí koupelny a WC, utírání prachu, mytí oken, čištění nábytku, mytí kuchyňské linky, úklid bytů a kanceláří


Související články
Truhlářství Kafka vyrábí vestavěné skříně na míru a dle přání zákazníků
Truhlářství Kafka vyrábí vestavěné skříně na míru a dle přání zákazníků

V dnešní době se výroba nábytku přizpůsobuje dle požadavků klientů. Na přání Vám vyrobíme vestavěné skříně do ložnice, skříně do obývacího pokoje, sestavíme i celou předsíň nebo vyrobíme kuchyni podle daného prostoru přesně na zakázku.


Průmyslové podlahy z betonu
Průmyslové podlahy z betonu

Ohledně betonových podlah všechno ví a všechno zná Pavel Machů – Stavby PM. Sídlí ve Zlínském Kraji, ale zakázky provádí po celé České republice. Zaměřují se na betonové průmyslové podlahy, a to jak formou interiérových tak také venkovních typů. Dále provádí speciální povrchové úpravy betonových podlah i opravy starších podlah.


Kvalitní nábytek na míru vám zajistí truhlářství Hranol
Kvalitní nábytek na míru vám zajistí truhlářství Hranol

Chtěli byste svou chatu, byt nebo kancelář vybavit nábytkem přesně podle vašich představ? Truhlářství a sklenářství Hranol z Ostravy pro vás na míru vyrobí celou kuchyň, podlahu, skříň nebo třeba jen poličku či práh.


Kuchyně Forman: Nejen kuchyňská linka nebo vestavné skříně podle vašich představ
Kuchyně Forman: Nejen kuchyňská linka nebo vestavné skříně podle vašich představ

Uvažujete o rekonstrukci kuchyně, ale žádná z běžně nabízených variant vás nezaujala? Nebo potřebujete elegantně vyřešit atypický prostor pro vaši kuchyňskou linku? Pak jsme tu právě pro vás. Kuchyňské studio Forman nabízí kuchyně na míru přesně podle vašich představ. To vše profesionálně a za výhodné ceny.