Chemické čištění fasády, dlouhodobá ochrana povrchu fasády před nečistotami

ČISTÍRNA FASÁD s.r.o. Chemické čištění fasád, střech Zlín

Chemické čištění fasády, dlouhodobá ochrana povrchu fasády před nečistotami

Profesionální čištění fasád se zárukou a prevencí na 5 let

Chcete zvýšit estetickou hodnotu svého objektu? Nasnadě je profesionální chemické čištění, díky kterému dosáhnete původního vzhledu podkladu. Chemické čištění fasád navíc přispěje ke zlepšení úrovně bydlení a současně zvýší životnost fasády i střešní krytiny. Zlínská společnost, která čištění kvalitními profesionálními prostředky poskytuje, provede v případě potřeby i drobné zednické práce nebo odstraní graffiti.

Chemické čištění fasád Zlín

Čištění fasád od nečistot různého původu

Společnost provádí čištění fasád ve Zlíně a širokém okolí, znečištění přitom může být různého původu. Nejrozšířenějším typem nečistot, které snižují estetickou hodnotu fasády, jsou bezesporu biologické nečistoty. Do této skupiny patří plísně, řasy, mech či mikroorganismy. Při čištění fasád od biologických nečistot je třeba plochu nasytit silnými chemickými prostředky a následně opláchnout vodou pod velkým tlakem.

K znečištění fasád dochází velmi často také působením poletujícího prachu či smogu. Mohou za to výfukové plyny, komíny či jiné prachy, vytvářející černý povlak. Ty se v kombinaci s kyselým deštěm vsakují do podkladu a zabraňují odstranění běžným způsobem. I v těchto případech pomůže profesionální služba čištění fasád, která odstraní nečistoty atmosférického původu, ale také specifické nečistoty, např. solné výkvěty. Je třeba zmínit, že obzvláště v posledním desetiletí je velkým problémem stále se vyskytující graffiti, které může výrazně znehodnocovat estetickou kvalitu daného objektu. I s tím si Čištění fasád Zlín hravě poradí.

Profesionální čištění fasád a střech ve Zlíně a okolí


Ochrana povrchu a prevence

Ačkoliv je samotné čištění fasád a střech velmi důležité, podklad je potřeba po chemickém zákroku ošetřit tak, aby byl chráněn před další kontaminací. Zlínská společnost proto zajišťuje také aplikaci profesionálních prostředků, které zajistí ochranu před vlhkostí a dalším znečištěním.

K ochraně povrchu a preventivnímu opatření slouží různé ochranné a impregnační prostředky. V první řadě jde o fungicidní ochranu, která chrání povrchy před výskytem organických nečistot. V druhé řadě pak jde o hydrofobní a oleofobní prostředky, které zabraňují pronikání vody do podkladu společně s nečistotami. V neposlední řadě jde o neutralizační prostředky, ty se zase používají pro odstraňování solných výkvětů nebo cementových povlaků.

Firma používá jen certifikované chemické prostředky s nadprůměrnou účinností. Díky tomu poskytuje na prováděné úkony záruku až 5 let, díky které bude vaše fasáda i střecha dokonale chráněna. Samotný proces čištění je šetrný, přípravky životní prostředí prakticky nezatěžují.

Čištění a ochrana fasády se zárukou až 5 let


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.kurfurst.cz/

Vydáno 13.09.2016
510 Zhlédnutí
Topováno 02.03.2023
FIREMNÍ ČLÁNKY

Čištění venkovních omítek Zlín: Čisté a zdravé bydlení

Čištění venkovních omítek Zlín: Čisté a zdravé bydlení
Venkovní omítky a fasády všech domů se postupem času zanáší nejrůznějšími nečistotami. Poradit si s nimi dokáže firma Čištění fasád Zlín, která provádí čištění venkovních omítek od atmosférických i organických nečistot ve Zlíně a okolí. Díky důkladnému vyčištění zvýšíme estetickou hodnotu objektu a ...

Čištění fasád, střech a zámkové dlažby vede nejen ke zvýšení estetické hodnoty

Čištění fasád, střech a zámkové dlažby vede nejen ke zvýšení estetické hodnoty
Střechy, fasády i zámkové dlažby mají jednu společnou vlastnost – snadno se zašpiní a po nějaké době zajdou. To vede nejen k výraznému zhoršení vzhledu daného objektu, ale také ke zhoršení kvality bydlení a omezení životnosti materiálu. Společnost Čištění fasád Zlín se čištěním objektů a stavebním ...

Specialista na čištění a ochranu povrchů, výškové práce i celou řadu stavebních prací

Specialista na čištění a ochranu povrchů, výškové práce i celou řadu stavebních prací
Hledáte kvalitní služby v oblasti čištění a oprav povrchů staveb i jejich vnitřních částí? Obraťte se na odborníky ze společnosti Čištění fasád Zlín, kteří díky dlouholeté praxi dokáží zajistit komplexní servis v případě zakázky jakéhokoli rozsahu.
PODSTRÁNKY

Čištění a ochrana fasád

Čištění a ochrana fasád
Čištění fasád domů a ochrana před znečištěním a vlhkostí

Čištění střech a nátěry podbití

Čištění střech a nátěry podbití
Čištění střech a prevence znečištění ochrannými prostředky, nátěry podbití

Antigraffiti servis

Antigraffiti servis
Antigraffiti servis – odstranění graffiti z povrchů, použití ochranných prostředků
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ČISTÍRNA FASÁD s.r.o. Chemické čištění fasád, střech Zlín
WEBOVÁ STRÁNKA
ČISTÍRNA FASÁD s.r.o.
www.kurfurst.cz
Adresa

Adresa

nám. T. G. Masaryka 1281
Zlín 760 01

mail@kurfurst.cz
+420 607 213 555


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramwww.ceskaporadna.czARES
captcha