GRACÍK s.r.o.


Pražská třída 880/11a, Hradec Králové - Kukleny 500 04

Prodej hutního materiálu.

Prodáváme:
- plechy
- profily I, U L a T
- jäkly
- pásová ocel
- betonářská ocel
- trubky
- svařované sítě KARI
- kulatiny
- další materiál dle požadavků zákazníků

IČ: 26002647
DIČ: CZ26002647
Okres: Hradec Králové
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: David Gracík

Trubky Hradec Králové - hutní materiál Gracík s.r.o.

Trubky Hradec Králové - hutní materiál Gracík s.r.o.

Trubky různých tvarů a velikostí z velkoobchodu v Hradci Králové. Hutní materiál Gracík s.r.o.- kvalitní trubky na jednom místě. Hledáte vhodného ryze českého dodavatele hutního materiálu? Neztrácejte čas běháním po obchodech a zajděte k nám do Hradce. Přehledná nabídka trubek na vás již čeká. Vybírat můžete z netradičních nabídky, kterou jsme pro vás schopni zajistit. Vámi zakoupené trubky a další hutní materiál dovezeme na místo určení. Gracík s.r.o. - Osvědčený český dodavatel hutního materiálu.


Plechy Hradec Králové - Velkoobchod Gracík s.r.o.

Plechy Hradec Králové - Velkoobchod Gracík s.r.o.

Prodej hutního materiálu z velkoobchodu Gracík s.r.o. v Hradci Králové. Plechy koupíte v různých tloušťkách. Plechy od Gracíka slouží jako polotovar pro další výrobky. Hledáte vhodného dodavatele kvalitních plechů? Přijďte si nakoupit k nám do velkoobchodu v Hradci Králové. U nás si vyberete plechy různých velikostí. Jsou snadno tvarovatelné a přitom pevné. Dokonalou ochranu proti korozi jim poskytují kvalitní nátěry. Plechy od nás vám umožní mít v konečné fázi výrobek, který vám bude dlouho sloužit a na který se můžete spolehnout. Termín dodání a dopravu zajistíme dle dohody. Gracík s.r.o. dodavatel stavebního a hutního materiálu – plechy Hradec Králové.


Kari sítě Hradec Králové - Velkoobchod Gracík s.r.o.

Kari sítě Hradec Králové - Velkoobchod Gracík s.r.o.

Svařované kari sítě dodává velkoobchodní firma Gracík s.r.o. z Hradce Králové. Kari sítě z velkoobchodu slouží mimo jiné jako výztuže do betonových konstrukcí. Gracík s.r.o. dodavatel stavebního a hutního materiálu. Jste z Hradce a hledáte vhodného dodavatele Kari sítí? Potřebujete kvalitní výztuž do betonu, oporu pro popínavé rostliny nebo zhotovit kotce pro domácí zvířata? Stabilní velkoobchodní firma Gracík s.r.o. nabízí prodej Kari sítí dle požadavků zákazníka. Sítě mají všestranné uplatnění: v zemědělství, zahrádkářství, chovatelství, stavebnictví, v silničních stavbách, výztuže do průmyslových podlah, oplocení silnic a dálnic atd. Termín dodání a dopravu zajistíme dle dohody. Firma Gracík s.r.o. spolehlivý dodavatel Kari sítí v Hradci Králové.


Hutní materiál - profily, trubky a další - Hradec Králové

Hutní materiál - profily, trubky a další - Hradec Králové

Kvalitní hutní materiál všeho druhu na jednom místě? Přesně to vám nabízí společnost Gracík z Hradce Králové. Na trhu působíme již od roku 1997, díky dlouholetým zkušenostem v oboru tak přesně víme, co musí správný hutní materiál splňovat a nabízíme vám široký sortiment hutního zboží, které využijete ve stavebnictví i průmyslu. Hutní materiál, to nejsou jenom plechy a trubky. V naší společnosti najdete také profily nejrůznějších tvarů a velikostí. Potřebujete profil ve tvaru I, U, nebo L? Nebo zrovna sháníte velké množství T profilů? Pro naši společnost to není žádný problém. Dodáme vám přesně takové profily, jaké zrovna potřebujete. To ale není vše. V naší nabídce najdete i další užitečný hutní materiál jako jsou například: - jäkly - pásová ocel - betonářská ocel - kulatiny - svařované sítě KARI Vše, na co si z oblasti hutního materiálu vzpomenete, zkrátka najdete u společnosti Gracík. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a zajistíme pro vás pár trubek netradičních rozměrů i velkou dodávku hutního materiálu. Stačí nás kontaktovat a vybrat si z naší široké nabídky. V případě potřeby pro vás navíc zajistíme i dopravu a veškerý materiál odvezeme kam bude potřeba. Vy se tak nemusíte o nic starat a zásoba toho nejlepšího hutního materiálu od osvědčeného českého dodavatele bude vaše.


Kvalitní hutní materiál od osvědčeného dodavatele (Hradec Králové)

Kvalitní hutní materiál od osvědčeného dodavatele (Hradec Králové)

Stavíte, rekonstruujete, zkrátka pracujete s hutním materiálem? Pak je pro vás ideálním dodavatelem společnost GRACÍK. Poskytujeme totiž kompletní sortiment hutního materiálu a vy si tak můžete být jistí, že u nás najdete přesně takový materiál, který potřebujete. Dodávkami hutního materiálu se zabýváme už od roku 1997. Jsme spolehlivý dodavatel, ke kterému se pro hutní materiál vrací mnoho zákazníků. Dodáváme: - Plechy - Profily I, U, L a T - Jäkly - Pásová ocel - Betonářská ocel - Svařované sítě KARI - A mnoho dalších Nabídku hutního materiálu neustále rozšiřujeme. Pokud se však přeci jenom stane, že u nás nenajdete požadovaný hutní materiál, neváhejte se na nás obrátit. Uděláme vše pro to, abychom vám ho sehnali. Na našich webových stránkách najdete poptávkový formulář. Po obdržení vašeho požadavku na hutní materiál vám vzápětí zašleme údaje o počtu kusů na skladě, cenovou nabídku či jiné informace. Usilujeme o spokojeného zákazníka a děláme pro to maximum. Sídlem společnosti GRACÍK je Hradec Králové, ulice Pražská třída. Hutní materiál ale dodáváme do širokého okolí. Hutní materiál od GRACÍKA tak využívají zákazníci z Královéhradeckého i Pardubického regionu. Když hutní materiál, tak od GRACÍKA. Vracejte se tam, kde máte jistotu dobrého nákupu.


Hledání vyhovujících kovů není tabu

Hledání vyhovujících kovů není tabu

Stop složitému shánění hutního materiálu. Navštivte firmu Gracík! K dispozici jsou vám plechy, jäkly, pásová ocel, trubky, svařované sítě a mnoho dalších. Napište nám váš požadavek na materiál a my ho pro vás seženeme! Jsme stabilní firma s více než dvacetiletou historií na českém trhu. Působíme hlavně na Hradecku a Pardubicku.Další produkty a služby
  • široký sortiment slitin hliníku, barevné kovy, nerezová ocel, slitiny kovů, trubky svařované


Související články
Korozivzdorné produkty
Korozivzdorné produkty

Už nikdy nechcete ani koutkem oka zahlédnout rez? V tom případě vyzkoušejte korozivzdorné produkty! Specialistou na jejich výrobu je společnost ITALINOX s.r.o., která nabízí korozivzdorné produkty, jako jsou svitky, plechy, přístřihy a kotouče, dekorativní plechy a mnohé další mezi které se řadí i dlouhé trubky elektricky svařované, a tyče (kruhové, ploché, válcové, šesti hrané atd.)


Prodej hliníkových a nerezových profilů
Prodej hliníkových a nerezových profilů

Sháníte spolehlivou firmu, která bude mít vlastní skladové zásoby, atesty a dopravu zařídí kamkoliv? Pak si vyberte osvědčenou firmu, která v této oblasti má rozhodně co poskytnout. Prodáváme nejenom hliníkové a nerezové profily, ale i mnoho dalších produktů.


Plechy pro výrobu ocelových konstrukcí
Plechy pro výrobu ocelových konstrukcí

Firma PROGRES OCEL Hradec Králové spol. s r.o. nakupuje a prodává hutní materiály. Mezi hlavní produkty se řadí ocelové plechy a výpalky pro výrobu ocelových konstrukcí, tlakových nádob, svařovaných rour, zařízení a strojů pro obnovitelné zdroje energie, petrochemický průmysl, energetiku a ekologii.


Velkoobchod a maloobchod hutním materiálem
Velkoobchod a maloobchod hutním materiálem

Hutní materiál je zboží, které spočívá v sortimentu například otevřených a uzavřených profilů, topenářských trubek, konstrukční, tažené ocele, stavební i betonářské, atd. Takový sortiment vyžaduje odborníky na slovo vzaté, kteří nejen prodávají, ale také umí poradit a poskytnout i další služby. A přesně takové předpoklady poskytuje firma JIRY spol. s r.o. se sídlem v Chlumci nad Cidlinou.