Nerezové tyče Praha - profily kruhové, ploché, čtvercové a šestihranné

ITALINOX, s.r.o. Velkoobchod hutní nerezový materiál

Nerezové tyče Praha - profily kruhové, ploché, čtvercové a šestihranné

ITALINOX, s.r.o.
Velkoobchod hutní nerezový materiál
Korozivzdorné produkty

Už nikdy nechcete ani koutkem oka zahlédnout rez? V tom případě vyzkoušejte korozivzdorné produkty! Specialistou na jejich výrobu je společnost ITALINOX s.r.o., která nabízí korozivzdorné produkty, jako jsou svitky, plechy, přístřihy a kotouče, dekorativní plechy a mnohé další mezi které se řadí i dlouhé trubky elektricky svařované, a tyče (kruhové, ploché, válcové, šesti hrané atd.)

Korozivzdorné oceli austenitické, feritické a martenzitické

Základní skupiny korozivzdorné oceli

Nabízíme korozivzdorné oceli austenitické, feritické a martenzitické, žáruvzdorné a duplexní 1.4462 v provedení válcovaném za tepla nebo za studena a dodávané jako ploché korozivzdorné produkty: svitky, plechy, přístřihy a kotouče, plechy dekorativní, podestové a další.

S ocelí se můžete setkat v architektuře, interiérech a ve stavebnictví


Pobočky - Praha, Brno, Ostrava

Naše pobočky najdete v Praze, Brně i Ostravě. Snažíme se být dostupní v každém větším městě. Společnost se zaměřuje na plechy, tyče, trubky i gastro vybavení jakou jsou umyvadla, dřezy a desky. Ocel se používá k výrobě kuchyňských potřeb a sanitárního zařízení. K výrobě těchto produktů se hodí feritická ocel. Používá se v potravinářském průmyslu, automobilovém i při výrobě vzduchotechniky.

Trubky elektricky svařované kruhové, čtverhranné, bezešvé a silnostěnné. Tyče kruhové válcované a tažené, profily L i šestihranné


Charakteristika samotného materiálu

Korozivzdorná ocel je vysoce legovaná ocel se zvýšenou odolností vůči chemické i elektrochemické korozi. Korozní odolnost je založena na schopnosti tzv. pasivace povrchu železa. Pasivovaná vrstva tedy dává korozivzdorným ocelím dobrou odolnost proti všeobecné korozi.
FIREMNÍ ČLÁNKY


Nerezové plechy i další nerezové materiály odolají korozi za každých okolností

Nerezové plechy i další nerezové materiály odolají korozi za každých okolností

Nerezové materiály jsou velmi oblíbené ve stavebnictví, ale i v dalších oborech. Není divu, rez a koroze totiž nejen snižují kvalitu a odolnost materiálu, ale také z estetického hlediska nejsou žádoucí. Sháníte i vy kvalitní nerezové materiály, které vydrží beze změny i v náročných podmínkách? Obraťte se na společnost Italinox. Máme pro vás klasické nerezové plechy, ale i barevné a dekorativní plechy a další speciální nerezové materiály.

Vydáno 20.06.2015
Nerezové trubky, plechy, tyče a příslušenství od společnosti ITALINOX

Nerezové trubky, plechy, tyče a příslušenství od společnosti ITALINOX

Široký sortiment nerezového materiálu nabízí společnost ITALINOX, s.r.o. a to již od roku 1992. Mimo výše uvedené u nás naleznete také superslitiny niklu, duplexní materiály, povrchově upravené plechy a žárově zinkované plechy.

Vydáno 11.05.2016
Servisní centrum firmy Italinox – záruka kvality, rychlosti a úspory

Servisní centrum firmy Italinox – záruka kvality, rychlosti a úspory

Kvalitní nerezové materiály pořídíte u společnosti Italinox s.r.o. se sídlem v Praze. To, co firmu a její produkty činí výjimečnými, je její servisní centrum s novou technologií. Právě ta je garantem kvality, rychlosti a úspory, kterou naše firma zákazníkům skrze své materiály poskytuje.

Vydáno 06.03.2017
Chtějte tu nejkvalitnější ocel. Spolupracujte s firmou Italinox

Chtějte tu nejkvalitnější ocel. Spolupracujte s firmou Italinox

Pokud někdo opravdu ví, jak zacházet s ocelí, jak vyzdvihnout její přednosti a vyrobit z ní produkty prvotřídní kvality, pak je to firma Italinox vyrábějící ocelové korozivzdorné plechy, trubky, tyče i gastrozařízení.

Vydáno 08.04.2014Vydáno 18.04.2018
122 Zhlédnutí

Korozivzdorné výrobky

Korozivzdorné výrobky

Nerezové hutní materiály – plechy, trubky, svitky, tyče z kvalitních ocelí

Výrobky pro gastrozařízení

Výrobky pro gastrozařízení

Nerezové výrobky pro gastronomická zařízení – dřezy, umyvadla, vany

Servisní centrum

Servisní centrum

Formátování a povrchová úprava nerezových materiálů v servisním centru