Dělení svitků na tabule a svitků podélně na míru Praha – minimalizace nerezového odpadu

ITALINOX, s.r.o. Velkoobchod hutní nerezový materiál

Dělení svitků na tabule a svitků podélně na míru Praha – minimalizace nerezového odpadu

ITALINOX, s.r.o.
Velkoobchod hutní nerezový materiál
Nerezové plechy i další nerezové materiály odolají korozi za každých okolností

Nerezové materiály jsou velmi oblíbené ve stavebnictví, ale i v dalších oborech. Není divu, rez a koroze totiž nejen snižují kvalitu a odolnost materiálu, ale také z estetického hlediska nejsou žádoucí. Sháníte i vy kvalitní nerezové materiály, které vydrží beze změny i v náročných podmínkách? Obraťte se na společnost Italinox. Máme pro vás klasické nerezové plechy, ale i barevné a dekorativní plechy a další speciální nerezové materiály.

Nerezové plechy i další nerezové materiály odolají korozi za každých okolností

Nerezové materiály v mnoha provedeních

I nerezové plechy mohou mít celou řadu podob. Záleží na tom, jaké máte na nerezový plech požadavky a kde ho chcete použít. Jedno je ale jisté, ať už si u nás vyberete jakýkoli nerezový plech, můžete se spolehnout na jeho absolutní odolnost proti korozi. Nerezové plechy totiž vyrábíme z vysoce legované korozivzdorné oceli, která je typická zvýšenou odolností jak vůči chemické, tak vůči elektrochemické korozi.

Jaké nerezové materiály u nás tedy seženete? Nerezové plechy vyrábíme z materiálů:
· Feritická ocel
· Martenzitická ocel
· Austenitická ocel
· Feriticko-austenitická, martenziticko-ustenitická a
poloferitická ocel

Seženete u nás ale také nerezové plechy ze žáruvzdorné oceli, které jsou odolné proti oxidaci vzduchem až do teploty 1000°C. Širokou škálu možností vám ale nabízíme i v oblasti výroby plechů. U nás totiž seženete nerezové materiály válcované za studena, za tepla i speciální děrované plechy všech rozměrů. Stačí si tak vybrat, jaké nerezové materiály se vám hodí, u nás máme něco pro každého.

Nerezové materiály


Barevné a dekorativní plechy zaujmou na první pohled

Ve společnosti Italinox si uvědomujeme, že nerezové plechy musí být nejen odolné a funkční, v některých situacích je důležité také to, aby dobře vypadaly. Chcete použít nerezový plech na obložení a sháníte něco speciálního? I pro vás máme řešení. Nabízíme vám totiž dekorativní nerezové plechy v nejrůznějších provedeních a variantách. U nás tak seženete lesklé nerezové plechy, nerezový plech s ozdobnými mřížkami, prohlubněmi či mramorovým vzhledem. Máme pro vás ale i podestové slzičkové plechy, které skvěle vypadají a navíc nabízí uživatelům maximální komfort. I vysoce funkční nerezové materiály mohou vypadat skvěle a stát se hlavním dekorativním prvkem objektu. Nevěříte? Pak vyzkoušejte naše dekorativní nerezové plechy a přesvědčte se sami.

Nerezové plechy


Italinox – nerezové plechy i další nerezové materiály

Ve společnosti Italinox se ale nezabýváme pouze výrobou a prodejem kvalitních nerezových plechů. Víme totiž, že speciální nerezové materiály nabízí celou řadu možností. Pořídíte tak u nás také nerezové trubky a tyče různých rozměrů, a to včetně potřebného příslušenství. Nabízíme ale i zařízení pro gastro průmysl, kde jsou nerezové materiály velmi žádané. Ať už tak potřebujete nerezový plech, trubku nebo zařízení do restaurace, u nás si přijdete na své. Navštivte jednu z našich poboček ve městech Praha, Brno či Ostrava, nebo se podívejte na naše webové stránky a dozvíte se víc.

Nerezové materiály - plechy, trubky, tyčeVíce informací naleznete na našich stránkách  https://www.italinox.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Nerezové trubky, plechy, tyče a příslušenství od společnosti ITALINOX

Nerezové trubky, plechy, tyče a příslušenství od společnosti ITALINOX

Široký sortiment nerezového materiálu nabízí společnost ITALINOX, s.r.o. a to již od roku 1992. Mimo výše uvedené u nás naleznete také superslitiny niklu, duplexní materiály, povrchově upravené plechy a žárově zinkované plechy.

Vydáno 11.05.2016
Korozivzdorné produkty

Korozivzdorné produkty

Už nikdy nechcete ani koutkem oka zahlédnout rez? V tom případě vyzkoušejte korozivzdorné produkty! Specialistou na jejich výrobu je společnost ITALINOX s.r.o., která nabízí korozivzdorné produkty, jako jsou svitky, plechy, přístřihy a kotouče, dekorativní plechy a mnohé další mezi které se řadí i dlouhé trubky elektricky svařované, a tyče (kruhové, ploché, válcové, šesti hrané atd.)

Vydáno 18.04.2018
Servisní centrum firmy Italinox – záruka kvality, rychlosti a úspory

Servisní centrum firmy Italinox – záruka kvality, rychlosti a úspory

Kvalitní nerezové materiály pořídíte u společnosti Italinox s.r.o. se sídlem v Praze. To, co firmu a její produkty činí výjimečnými, je její servisní centrum s novou technologií. Právě ta je garantem kvality, rychlosti a úspory, kterou naše firma zákazníkům skrze své materiály poskytuje.

Vydáno 06.03.2017
Chtějte tu nejkvalitnější ocel. Spolupracujte s firmou Italinox

Chtějte tu nejkvalitnější ocel. Spolupracujte s firmou Italinox

Pokud někdo opravdu ví, jak zacházet s ocelí, jak vyzdvihnout její přednosti a vyrobit z ní produkty prvotřídní kvality, pak je to firma Italinox vyrábějící ocelové korozivzdorné plechy, trubky, tyče i gastrozařízení.

Vydáno 08.04.2014Vydáno 20.06.2015
370 Zhlédnutí
Topováno 19.02.2020

Korozivzdorné výrobky

Korozivzdorné výrobky

Nerezové hutní materiály – plechy, trubky, svitky, tyče z kvalitních ocelí

Výrobky pro gastrozařízení

Výrobky pro gastrozařízení

Nerezové výrobky pro gastronomická zařízení – dřezy, umyvadla, vany

Servisní centrum

Servisní centrum

Formátování a povrchová úprava nerezových materiálů v servisním centru