Galileo 24 - Radek Přeslička


Krupská 111, Světec 417 53

Tvorba webových stránek: Vytvoříme Vám úspěšné webové stránky, které budou oblíbené nejen Vašimi návštěvníky, ale i internetovými vyhledávači. Vaše nové webové stránky, promění Vaše podnikání na internetu ve zlatý důl. Zviditelníme váš web Zvýšíme návštěvnost Vašich webových stránek, získáme Vám nové zákazníky. Používáme pouze bezpečné způsoby pro získání vyšších pozic ve výsledcích vyhledávání na internetu. Dodržujeme etický kodex SEO konzultanta. Sociální marketing Díky sociálním sítím můžete oslovit velké množství lidí. Pokud navíc zvolíte správnou strategii, můžete tak přivést do Vaší firmy obrovský počet nových zákazníků. WEB servis 365/24 TOP služba za bezkonkurenční cenu, která Vám zajistí vyšší tržby!!! Dlouhodobý odborný dohled nad Vašimi stránkami. Pravidelné analyzování Vašich webových stránek a rychlá reakce na negativní vlivy nebo nové trendy, aby Vaše internetová prezentace byla stále vidět.

IČ: 88565912
DIČ:
Okres: Teplice
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Radek Přeslička

Další produkty a služby
  • tvorba webových prezentací, tvorba webových stránek, tvorba e-shopů, webdesign, správa redakčních systémů


Související články
Moderní technologie, telefony a počítačové sítě na pracovišti
Moderní technologie, telefony a počítačové sítě na pracovišti

Firma TVR data a komunikace s.r.o., jak už z názvu napovídá, působí v oblasti dat a datových komunikací. Zajímají se o telekomunikace a samozřejmě o moderní elektronická zařízení. Poskytují kompletní služby. Zajistí instalaci i správu systémů.


Vysokorychlostní internet pro firmy, instituce i domácnosti
Vysokorychlostní internet pro firmy, instituce i domácnosti

Internet se stal samozřejmostí dnešní doby. S tím také souvisí stále větší nároky na připojení k internetu. Ať už potřebujete poskytnout internet pro malou nebo velkou firmu, instituci nebo třeba jen domácnost, nabízené služby společnosti Dial Telecom, s.r.o. vás zaujmou. Firma byla založena v roce 2000 a poskytuje komplexní portfolio hlasových, datových hostingových a právě také internetových služeb. To vše prostřednictvím vlastní optické sítě, což se pozitivně podepisuje na kvalitě všech produktů.


VPN sítě, připojení k internetu a Zelené linky pro vaši komunikaci
VPN sítě, připojení k internetu a Zelené linky pro vaši komunikaci

Hlasové a datové služby, internet i hosting v kompletním portfoliu a garantované kvalitě. Tak lze ve stručnosti shrnout zaměření české společnosti Dial Telecom, která se profiluje jako celonárodní telekomunikační operátor. Kvalita služeb Dial Telecom je přitom zaručena provozem vlastní optické sítě propojující nejen celou Českou republiku, ale sahající také do zahraničí.


Evropská databanka přináší revoluční změnu v pojetí firemní prezentace
Evropská databanka přináší revoluční změnu v pojetí firemní prezentace

Kvalitně zpracovaná internetová prezentace je nejdůležitějším faktorem úspěchu nabízených výrobků či služeb. Obstát v dnešní konkurenci není jednoduché, a proto je třeba se zabývat i zdánlivě nedůležitými detaily. Evropská databanka nabízí komplexní řešení propagace vaší firmy a nyní přichází s novými službami, které vám zajistí ještě více výhod oproti konkurenci.