Filip Havran
GREAT BUSINESS


Zálešná VIII 1330, Zlín 760 01

Facebook marketing:
-firemní Facebookové stránky
-Youtube marketing
-video marketing
-direct mailing.

Pracujeme rychle 24h denně v souladu s požadavkem našeho klienta.

IČ: 88023044
DIČ: CZ8009094115
Okres: Zlín
Právní forma: podnikatel zapsaný v OR
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Filip Havran

Geoshopping  inzerce v aplikaci pro mobilní telefon / smartphone

Geoshopping inzerce v aplikaci pro mobilní telefon / smartphone

Geoshopping je způsob vyhledávání komerčních provozoven, který spočívá v použití mobilního telefonu pro ukázání výhodných akcí v oblasti, kde se uživatel vyskytuje. Jednou ze základních myšlenek Geoshoppingu je přivedení zákazníků přímo do provozoven. Uživatelé tak zachytí výhodné nákupy za akční ceny, zajímavé společenské, kulturní nebo sportovní akce přímo ve svém okolí. Celosvětový fenomén tzv. chytrých nákupů dorazil konečně do české republiky. Zapomeňte na přeplněné poštovní schránky, letáky rozházené po chodbách činžovních domů. Využijte pro propagaci svých provozoven novinku v České republice. Aplikace je vhodná na cílení B2C. Oproti slevovým portálům apod. nechceme po Vás žádné procenta z prodeje, nepotřebujeme Vám zadržovat finance ani nic podobného. Našim hlavním cílem je usnadnit život uživatelům v orientaci nepřeberného množství slev a zároveň Vám nabídnout možnost, jak oslovit lidi přímo v okolí provozoven. Víte, který zákazník je nejdůležitější? Ten, který přijde na vaši prodejnu. A to právě aplikace AKCEHNED řeší.Další produkty a služby
  • marketingový průzkum trhu, outsourcing marketingu, realizace firemních strategií, marketingová analýza, řízení kampaní


Související články
Efektivní oslovení zákazníků zaručí společnost Česká distribuční
Efektivní oslovení zákazníků zaručí společnost Česká distribuční

Potřebujete dát lidem o sobě vědět? Chcete zvýšit povědomí o svých službách a získat nové klienty? S tím vším vám pomůže společnost Česká distribuční. Jsme jedničkou na českém trhu neadresné distribuce a zajistíme roznos letáků. Již 25 let poskytujeme našim zákazníkům nadstandardní servis a péči v oblasti distribuce tiskovin.


Personální audit pomůže postavit vaši firmu zpátky na nohy
Personální audit pomůže postavit vaši firmu zpátky na nohy

Každá firma nebo společnost se občas může nacházet ve slepé uličce a potřebuje personální audit nebo jinou pomoc. Nemusí to být přímo otázkou její existence, ovšem impulz pro správné fungování je nezbytný. To se může týkat oblasti financí, marketingu, prodeje, ale také třeba personálního oddělení. Pak je nutné vaši společnost oživit, aby se mohla znovu zplna nadechnout a fungovat dál. Tíha odpovědnosti ale nemusí ležet jen na vás, nechte si poradit a situaci zkonzultujte s odborníky na personální poradenství a revitalizace firem. Přesně takovým rádcem je i firma Váš poradce.


Evropská databanka přináší revoluční změnu v pojetí firemní prezentace
Evropská databanka přináší revoluční změnu v pojetí firemní prezentace

Kvalitně zpracovaná internetová prezentace je nejdůležitějším faktorem úspěchu nabízených výrobků či služeb. Obstát v dnešní konkurenci není jednoduché, a proto je třeba se zabývat i zdánlivě nedůležitými detaily. Evropská databanka nabízí komplexní řešení propagace vaší firmy a nyní přichází s novými službami, které vám zajistí ještě více výhod oproti konkurenci.


Tazatelská síť Kleffmann Group
Tazatelská síť Kleffmann Group

Jak funguje marketingový výzkum v terénu? Jak vypadá tazatelská síť Kleffmann Group? Co čekat od takového přivýdělku? Pokud Vás tyto otázky zajímají, tak čtěte dále.