Autobazary

(záznamy 1/25 z 25)  strana 1 / 1

Nabídka levných ojetých vozů, autorizovaný prodej bazarových aut značek Škoda, Audi, BMW, Volkswagen, Hyundai - prověřené vozy s garancí záruky na původ auta a počet najetých kilometrů. Nabízí tak možnost pořízení ojetého automobilu za zlomek původní ceny.ARAVER CZ, s.r.o.

ARAVER CZ, s.r.o.

Komplex společnosti ARAVER CZ, s.r.o. Uherské Hradiště sdružuje autosalony, prodejny nových vozů Škoda, VW, Seat, Kia Motors a provozuje autoservis pro vozidla těchto značek včetně vozů Audi a současně nabízíme prodej originálních, náhradních dílů na tyto vozy. K dispozici je tu také autobazar ojetých vozidel všech značek - vybírat můžete i ...

Autobazar AUTO-M Radek Míča

Autobazar AUTO-M Radek Míča

Autobazar. Prodej: - ojeté vozy. PŘI PRODEJI VAŠEHO VOZU: -vykupujeme všechny značky automobilů ihned a za hotové.

UH CAR, s.r.o

UH CAR, s.r.o

Autorizovaný prodej a servis vozů CITROËN, OPEL, Suzuki: -obytné vozy - karavany -autopůjčovna. Autobazar. Dovoz automobilů na zakázku.

Autobazar H+H,s.r.o.

Autobazar H+H,s.r.o.

Autobazar,bazar. Zprostředkování,prodej i splátkový, leasing,výkup: -ojetá osobní i nákladní vozidla, automobily. Služby: -odhlášení a přihlášení vozidel -prodej přes internet.

Petr Maxa Hyundai Morava

Petr Maxa Hyundai Morava

Autovrakoviště. Autobazar. Maloobchod, prodej: -použité náhradní díly na vozy Hyundai a Kia -ojeté automobily Služby: -autoservis -pneuservis -odtahová služba

AUTOCAR ANVY s.r.o.

AUTOCAR ANVY s.r.o.

Autobazar Autocar ANVY s.r.o. se zabývá prodejem a dovozem osobních automobilů. Zakládá si na individuálním přístupu k dosažení maximální spokojenosti každého klienta. V rámci své činnosti společnost Autocar Anvy nabízí tyto služby: - prodej, dovoz osobních nehavarovaných vozů všech typů a značek - výkup vozů za hotové - uvěr - ...

Marček s.r.o.

Marček s.r.o.

Autobazar, bazar, prodej, servis: -ojeté osobní automobily, vozy z dovozu i z ČR** -vozidla na protiúčet -dovoz na objednávku. Zprostředkování úvěru, leasingu: -Allianz a.s., Česká pojišťovna a.s., Generali a.s., Kooperativa a.s., Triglav a.s., Uniqa a.s. Výkup: -vozidla za hotové peníze.

AUTO PERX Stanislav Margetík

AUTO PERX Stanislav Margetík

Autoservis, autoopravna, oprava, opravy: -opravy vozů všech značek -specializace Peugeot -kompletní služby -příprava a provedení STK -prodej veškerých náhradních dílů. Pneuservis: -výměna, vyvažování: -pneumatiky -prodej nové pneu, protektory i použité. Autobazar.

VENCAR s.r.o.

VENCAR s.r.o.

Prodej, leasing, protiúčty, pojištění: -osobní a užitkové automobily FIAT. Prodej: -ojeté prověřené vozy FIAT. Maloobchodní prodej: -náhradní díly na všechny typy vozů -autodoplňky. Servis, opravy záruční a pozáruční: -všechny typy vozů. Autoservis, autoopravna, oprava: -havarovaných automobilů FIAT -autokarosářské práce, ...

Miloslav Vaněk

Miloslav Vaněk

Autobazar Karosářské práce Zajištění - lakýrnické práce Zajištění - výměna autoskel Autoservis - mechanické práce - opravy podvozků - opravy a údržba motorů, brzdových soustav - příprava vozidel na STK - diagnostika VW, ŠKODA, SEATmontáž - tažná zařízení

Car Aukce, spol. s r.o.

Car Aukce, spol. s r.o.

Provozování aukčního serveru www.caraukce.cz . Aukční prodej: -ojeté automobily, ojetá vozidla -dopravní technika. Hlavní provozovna. AUKČNÍ AUTOBAZAR, BAZAR: -Lázně Toušeň, Hlavní 238 tel.: 255717500 fax : 255717501.

AUTO FÉNIX s.r.o.

AUTO FÉNIX s.r.o.

Autobazar, prodej: -výkup užitkových, osobních, náklasních, obytných vozů a přívěsů, mobilních domů -pneumatik -leasing, úvěr, pojištění -půjčovna vozíků a dodávek.

Josef Rybka

Josef Rybka

Dovoz a prodej ojetých aut. Autobazar.

Robert Mikyska

Robert Mikyska

Autobazar. Zprostředkování, prodej, výkup: -osobní automobily. Přijímáme automobily do komisního prodeje. Vykupujeme také havarované a poškozené vozy. Nákup protiúčtem, na splátky leasing.

Stanislav Buček

Stanislav Buček

Autobazar. Nákup, zprostředkování, prodej i na splátky, l easing: -ojeté dopravní prostředky: -nákladní automobily, dodávkové automobily -přívěsy a návěsy -maringotky -motocykly -traktory.

TIP-AUTO s.r.o.

TIP-AUTO s.r.o.

Autobazar, bazar, prodej i na splátky, leasing, výkup: -ojeté automobily (vozidla). Zprostředkování, zajištění: -STK, emise -evidenční kontroly -odhlášení a přihlášení vozidla v registru vozidel městského úřadu -prodej - autodíly.

Roman Urbánek

Roman Urbánek

Autokarosárna. Práce: -oprava autokaroserií. Dovoz, import, prodej. -zahraniční vozy.

Autospol, spol. s r.o.

Autospol, spol. s r.o.

Autorizovaný dealer vozů Ford. Prodej, autoservis, leasing, pronájem: -automobily FORD -nové, ojeté, předváděcí vozy -dovoz ojetých a předvácěcích vozů ze zahraničí. Autopůjčovna: -osobních, užitkové vozy. Služby: -karosárna -mytí vozů -lakovna.

Leoš Ryp Autobazar West

Leoš Ryp Autobazar West

Autobazar, bazar, výkup, zprostřekování prodeje i na splátky, leasing: -ojeté osobní a dodávkové automobily: -možnost koupě na protiúčet.

Autobazar AUTO PRAŽAN Pavel Pražan

Autobazar AUTO PRAŽAN Pavel Pražan

Autobazar, bazar. Výkup, zprostředkování prodeje, nákup i na splátky: -ojeté osobní automobily, vozidla.

Libor Pilka

Libor Pilka

Autobazar - pronájem a zapůjčení automobilů Velkoobchod a maloobchod - osobní vozy - včetně poradenské a konzultační činnosti - zpracování odborných studií a posudků Údržba - motorová osobní vozidla všech typů a značek (včetně příslušenství)

Jiří Wolf

Jiří Wolf

Prodej - použité náhradní díly na vozy PEUGEOT, CITROEN Prodej - náhradní díly na včechny druhy automobilůprodej olejů a maziv Total Diagnostika a servis PEUGEOT a CITROEN Prodej - oleje a maziva TOTAL

(záznamy 1/25 z 25)  strana 1 / 1